Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Мікроекономіка -> Легалізація суб’єктів підприємницької діяльності

Загрузка...

Легалізація суб’єктів підприємницької діяльності

Назва:
Легалізація суб’єктів підприємницької діяльності
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,33 KB
Завантажень:
225
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
РЕФЕРАТ
на тему:
“Легалізація суб’єктів
підприємницької діяльності” 


Реєстрація суб’єкта підприємницької діяльності – це тільки перший крок на шляху до підприємництва. Необхідно пам’ятати, що дата одержання свідоцтва про державну реєстрацію є початком відліку інших видів реєстрацій, передбачених законодавством. Що ж необхідно зробити далі?
Стати на облік в управлінні статистики
Стати на облік в органах податкової служби
Стати на облік як платник ПДВ
Зареєструватися в Пенсійному фонді
Зареєструватися в фондах соціального страхування
Одержати дозвіл на виготовлення печаток і штампів
Відкрити рахунки в банку
Стати на облік в управлінні статистики
Суб’єкти господарської діяльності – юридичні особи в 10-денний термін після їх державної реєстрації (перереєстрації) зобов’язані звернутися до відповідного органу державної статистики для включення до Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України (ЄДРПОУ). Для цього необхідно подати такі документи:
облікову картку встановленого зразка (її ви отримаєте і заповните в управлінні статистики);
копію реєстраційної картки з відміткою про державну реєстрацію (її одержують за місцем державної реєстрації)
Заповнена облікова картка проходить в статуправлінні контроль на повноту і відповідність нормативним та установчим документам, і її дані заносяться до бази даних Державного реєстру. Довідка про включення до ЄДРПОУ видається органом державної статистики суб’єкту господарської діяльності за його запитом у 5-денний термін.

Стати на облік в органах податкової служби
Суб’єкти підприємницької діяльності після одержання свідоцтва про державну реєстрацію зобов’язані звернутися до органу державної податкової служби за своїм місцем проживання (місцезнаходженням) для взяття на податковий облік.
Для цього фізичні особи в 5-денний термін після одержання свідоцтва про державну реєстрацію подають до районної податкової адміністрації такі документи:
заяву за встановленою формою;
копію свідоцтва про державну реєстрацію;
документ, що посвідчує особу (паспорт).

Юридичні особи у 20-денний термін подають такі документи:
заяву за встановленою формою;
завірені в нотаріальному порядку копії статуту (якщо це потрібно для створюваної організаційної форми підприємства), установчих договорів з відміткою органу, що здійснив державну реєстрацію;
копію свідоцтва про державну реєстрацію;
копію довідки про включення до ЄДРПОУ з присвоєним їй ідентифікаційним кодом.
якщо власниками, засновниками платника податків є юридичні особи, що перебувають на обліку в інших органах державної податкової служби – копію довідки з органу державної податкової служби за місцезнаходженням про взяття їх на облік як платників податків;
якщо ця юридична особа – нерезидент, то подається документ, що свідчить про його реєстрацію в державі місцезнаходження. Цей документ повинен бути засвідчений у країні видачі, перекладений українською мовою та легалізований у консульській установі, або засвідчений в посольстві держави в Україні та легалізований в МЗС.
Усі документи подає особисто власник, засновник або уповноважена ним особа (заявник), або призначений керівник, або головний бухгалтер. Документи приймаються лише за наявності паспорта особи, яка подає документи, довідок про присвоєння ідентифікаційного номера з ДРФО власників, засновників (фізичних осіб), директора та головного бухгалтера.
Термін взяття на облік суб’єкта підприємницької діяльності органами державної податкової служби, за наявності всіх документів, не повинен перевищувати 2 днів.
Після взяття платника податків на облік орган державної податкової служби ставить на примірнику статуту платника податків відмітку про взяття його на податковий облік за підписом відповідальної особи і видає йому довідку про взяття на облік платника податків.
Стати на облік як платник ПДВ
Суб’єкти підприємницької діяльності, що підпадають під визначення платників податку на додану вартість, зобов’язані зареєструватися як платники такого податку в органі державної податкової служби за їх місцезнаходженням (місцем проживання).
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему: Легалізація суб’єктів підприємницької діяльності

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок