Головна Головна -> Реферати українською -> Мікроекономіка -> реферат на тему: Особливості зміни розміру статутного капіталу АТ

Загрузка...

Особливості зміни розміру статутного капіталу АТ / сторінка 3

Назва:
Особливості зміни розміру статутного капіталу АТ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,03 KB
Завантажень:
269
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
04.1998 р. №44 (у редакції рішення ДКЦПФР від 16.10.2000 р. №158);
в) надання протоколу рішення щодо збільшення статутного фонду та копії надрукованого повідомлення до ДКЦПФР не пізніше 10 днів після його опублікування;
г) подання акціонерами заяв товариству щодо їх згоди на спрямування нарахованої кожному з них суми дивідендів на збільшення розміру статутного фонду;
ґ) внесення та реєстрація змін до статуту товариства, пов’язаних зі збільшенням статутного фонду;
д) реєстрація випуску акцій;
е) оформлення та депонування нового глобального сертифіката випуску акцій (у разі бездокументарної форми випуску акцій);
є) внесення інформації до системи реєстру власників іменних цінних паперів (у разі документарної форми випуску акцій);
ж) виготовлення бланків та видача акціонерам сертифікатів акцій (у разі документарної форми випуску акцій).
У разі збільшення статутного фонду за рахунок реінвестиції дивідендів інформація про випуск акцій реєстрації не підлягає, відкрита підписка на акції не здійснюється.
Повідомлення про збільшення статутного фонду товариства має містити такі відомості: найменування та місцезнаходження товариства, номери телефону або факсу; спосіб та розмір збільшення статутного фонду товариства; дату і номер рішення (протоколу) про емісію акцій; загальну суму випуску акцій із зазначенням номінальної вартості, кількості, типу та категорії акцій; термін початку та закінчення приймання заяв від акціонерів у разі їх згоди на спрямування нарахованої кожному з них суми дивідендів на збільшення розміру статутного фонду (на виплату дивідендів акціями); обсяг прав, що надаються у разі випуску привілейованих акцій, порядок та місце отримання акціонерами додаткової кількості акцій (акцій нової номінальної вартості).
реалізація акціонерами переважного права на придбання акцій
Усі акціонери мають рівне переважне право на придбання акцій, що випускаються додатково, у кількості, пропорційній їх частці у статутному фонді на дату прийняття рішення про емісію акцій. Це право фактично забезпечує їм можливість зберегти той контроль, який вони мали до проведення додаткової емісії.
Відкритим акціонерним товариствам під час проведення підписки на акції забороняється визначати переваги (різні умови) одних інвесторів перед іншими при придбанні акцій, що випускаються додатково, за винятком випадків реалізації акціонерами свого переважного права.
Підписка на акції ВАТ здійснюється у два етапи: —
на першому етапі реалізується переважне право акціонерів на придбання акцій, що випускаються додатково, у кількості, пропорційній їх частці у статутному фонді на дату прийняття рішення про емісію акцій; —
на другому етапі реалізується право інших інвесторів на придбання акцій, що випускаються додатково, та акціонерів у кількості, що перевищує кількість акцій, на яку акціонер реалізував своє переважне право. На другому етапі переважним правом на придбання акцій, що випускаються додатково, користуються акціонери товариства.
До інформації про емісію акцій має включатися термін проведення першого і другого етапів підписки у випадках, коли передбачена процедура реєстрації інформації про емісію акцій. Термін проведення першого етапу підписки не може бути меншим ніж 15 календарних днів. Другий етап підписки починається після закінчення першого.
З дня, наступного за днем закінчення першого етапу підписки, на вимогу акціонера або іншого інвестора АТ повинно надати інформацію про кількість акцій, на які здійснена підписка на першому етапі.
Для реалізації свого переважного права на придбання акцій, що випускаються додатково, протягом встановленого для цього терміну подається заява і здійснюється оплата акцій відповідно до умов випуску.
Під час реалізації акціонерами свого переважного права АТ не має права обмежувати використання грошових коштів як форми оплати акцій. А ось внесення в рахунок оплати акцій іншого майна може бути обмежене.
Перевищення запланованого рівня відкритої підписки або дострокове її припинення можливе, якщо в інформації про емісію акцій була передбачена така можливість.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему: Особливості зміни розміру статутного капіталу АТ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок