Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Мікроекономіка -> Загальна характеристика підприємства Богородчанського УЕГГ

Загрузка...

Загальна характеристика підприємства Богородчанського УЕГГ

Назва:
Загальна характеристика підприємства Богородчанського УЕГГ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,54 KB
Завантажень:
147
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Загальна характеристика підприємства Богородчанського УЕГГ
Характеристика умов проведення робіт
Природно-кліматичні умови, географічне положення, наявність розгалужених зв’язків з іншими підприємствами значною мірою впливають на результати діяльності будь-якого підприємства.
Регіон діяльності Богородчанського управління по експлуатації газового господарства охоплює Богородчанський район Івано-Франківської області і характеризується наявністю таких природних ресурсів як нафта, газ, ліс, магній, калій, сіль, та ін. територія Богородчанського району займає площу квадратних кілометрів, у населених пунктах проживає близько тисячі чоловік. В основному населення зайняте у сільськогосподарському виробництві. Промислові підприємства району спеціалізуються на виробництві будівельних матеріалів, переробці сільськогосподарської продукції.
Предметом діяльності Богородчанського УЕГГ є:
постачання та транспортування природного газу споживачам без його втрат в газотранспортній системі;
експлуатація системи газопостачання;
виконання робіт пов’язаних з будівництвом зовнішніх газопроводів і споруд на них, газифікацію житлового фонду і комунально-побутових споживачів;
капітальний ремонт газопроводів, газового обладнання;
проектування об’єктів систем газопостачання;
технічний нагляд за будівництвом об’єктів систем газопостачання;
надання побутових, комунальних, менеджерських та інших послуг виробничого та комерційного характеру;
здійснення внутрішніх та міжнародних перевезень вантажів;
вжиття комплексу необхідних заходів по раціональному використанню природного газу всіма категоріями споживачів, зменшення об’сягів його споживання та здешевленню послуг по газопостачанню.
Всі пункти в районі проведення робіт сполучені асфальтовими, гравійними та польовими дорогами. Польові ґрунти можуть стати непридатними для пересування у період дощів та снігових заносів.
Через район проведення робіт протікає річка Бистриця Солотвинська, яка в залежності від пори року та кількості опадів – змінюється рівень цієї річки. Так, під час весняного сніготанення можуть відбуватися паводки.
Клімат у районі помірно-континентальний, середньорічна температура +12°С, середньорічна кількість опадів – 700-800 м. найбільша кількість опадів припадає на осінньо-зимовий період.
Важливе місце в діяльності Богородчанського УЕГГ посідають зв’язки з іншими підприємствами, які є споживачами його продукції, а також із його постачальниками. Обслуговування Богородчанського району зрідженим газом здійснює Надвірнянське УЕГГ. Газопостачання району здійснюють 5 ГРС ВАТ “Прикарпаттрансгаз”: Богородчанська, Солотвинська, Саджавська, Росільнянська і Старолисецька ГРС.
Споживачами природного та зрідженого газу є населення, комунально-побутові котельні Теплокомунерго та інші промислові підприємства. Конкурентами УЕГГ є фірми “КГД” та “ІТЕГА”, які постачають зріджений газ деяким промисловим підприємствам. Однак їхня конкуренція є незначною, оскільки основний об’єм газу постачає УЕГГ.
Завданням Богородчанського УЕГГ є задоволення потреб споживачів, гарантування якості та своєчасності надання послуг, збільшення величини прибутків, підвищення рівня рентабельності, продуктивності праці, зниження собівартості виконуваних робіт, зменшення втрат газу.
 
Техніко-технологічна характеристика виробництва
Богородчанське УЕГГ є філією ВАТ “Івано-Франківськгаз”, воно не є юридичною особою і не має у своєму складі інших юридичних осіб. УЕГГ має свій баланс, який є частиною загального балансу ВАТ “Івано-Франківськгаз”. Підприємство здійснює свою діяльність у відповідності із чинним законодавством України, наказами ВРУ, Кабінетом Міністрів України, іншими нормативно-правовими актами, статутом ВАТ та положення про підприємства. Управління має право укладати договори на поставку природного та зрідженого газу із споживачами, заявляти до останніх обґрунтовані претензійні вимоги щодо порушення умов договорів, виступати у арбітражному та інших судах тощо.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему: Загальна характеристика підприємства Богородчанського УЕГГ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок