Головна Головна -> Реферати українською -> Мікроекономіка -> Скачати реферат: АНАЛІЗ ТА ОЦІНКА ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Загрузка...

АНАЛІЗ ТА ОЦІНКА ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ / сторінка 4

Назва:
АНАЛІЗ ТА ОЦІНКА ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,58 KB
Завантажень:
424
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 

48. У статті "Відстрочені податкові зобов'язання" показують суму податків на прибуток, що підлягають сплаті в майбутніх періодах через тимчасову різницю між обліковою і податковою базами оцінювання.
49. У статті "Інші довгострокові зобов'язання" показують суму довготермінових зобов'язань, що не можуть бути внесені до інших статей розділу "Довгострокові зобов'язання".
50. У статті "Короткострокові кредити банків" відображають суму поточних зобов'язань підприємства перед банками за отриманими від них позиками.
51. У статті "Поточна заборгованість за довгостроковими зобов'язаннями" показують суму довготермінових зобов'язань, що підлягає погашенню протягом дванадцяти місяців від дати балансу.
52. У статті "Векселі видані" показують суму заборгованості, на яку підприємство видало векселі для забезпечення поста-вок (робіт, послуг) постачальників, підрядчиків та інших кредиторів.
53. У статті "Кредиторська заборгованість за товари, роботи і послуги" показують суму заборгованості постачальникам і підрядчикам за матеріальні цінності, виконані роботи та отримані послуги (крім заборгованості, забезпеченої векселями).
54. У статті "Поточні зобов'язання за одержаними авансами" відображають суму авансів, одержаних від інших осіб у рахунок наступних поставок продукції, виконання робіт (послуг).
55. У статті "Поточні зобов'язання із розрахунків з бюджетом" показують заборгованість підприємства за всіма видами платежів до бюджету, включаючи податки з працівників підприємства.
56. У статті "Поточні зобов'язання з позабюджетних платежів" показують заборгованість за внесками до позабюд-жетних фондів, передбачених чинним законодавством.
57. У статті "Поточні зобов'язання зі страхування" відображають суму заборгованості за відрахуваннями до Пенсійного фонду, на соціальне страхування, страхування майна підприємства та індивідуальне страхування його працівників.
58. У статті "Поточні зобов'язання за розрахунками з учасниками" відображають заборгованість підприємства його учасникам (засновникам), пов'язану з розподілом прибутку (дивіденди тощо) і формуванням статутного капіталу.
59. У статті "Поточні зобов'язання із внутрішніх розрахунків" відображають заборгованість підприємства пов'язаним сторонам та кредиторську заборгованість із внутрішньо-відомчих розрахунків.
60. У статті "Інші поточні зобов'язання" відображають суми зобов'язань, що не можуть бути внесені до інших статей, наведених у розділі "Поточні зобов'язання".
61. До складу доходів майбутніх періодів включають доходи, отримані протягом поточного або попередніх звітних періодів, що належать до наступних звітних періодів.
Оцінювання та розкриття статей балансу
62. Оцінювання та подальше розкриття окремих статей балансу в примітках до звітності здійснюються згідно з відповідними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку.
ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ
Загальні положення
1. Це Положення (стандарт) визначає зміст і форму Звіту про фінансові результати, а також загальні вимоги до розкриття його статей.
2. Норми цього Положення (стандарту) стосуються звітів про фінансові результати підприємств, організації та інших юридичних осіб (далі - підприємства) усіх форм власності (крім банків і бюджетних установ).
3. Особливості складання консолідованого звіту про фінансові результати визначає окреме Положення (стандарт).
4. Терміни, що використовуються в цьому Положенні (стандарті), мають наступне значення.
Витрати - зменшення економічних вигод у вигляді вибуття активів або збільшення зобов'язань, що призводять до зменшення власного капіталу (за винятком зменшення капіталу за рахунок його вилучення або розподілу власниками).
Власний капітал - частина в активах підприємства, що залишається після вирахування його зобов'язань.
Доходи - збільшення економічних вигод у вигляді надход-ження активів або зменшення зобов'язань, що призводять до зростання власного капіталу (крім зростання капіталу за рахунок внесків власників).
Збиток - перевищення суми витрат над сумою доходу, для отримання якого були здійснені ці витрати.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: АНАЛІЗ ТА ОЦІНКА ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок