Головна Головна -> Реферати українською -> Мікроекономіка -> Скачати реферат безкоштовно: АНАЛІЗ ТА ОЦІНКА ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

АНАЛІЗ ТА ОЦІНКА ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ / сторінка 8

Назва:
АНАЛІЗ ТА ОЦІНКА ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,58 KB
Завантажень:
424
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
У статтях "Залишок на початок року" та "Залишок на кінець року" показують суми власного капіталу, наведені у балансі підприємства відповідно на початок і кінець звітного періоду.
8. У статтях "Зміна облікової політики", "Виправлення помилок" та "Інші зміни" відображають суми коригувань, передбачених Положенням (стандартом) бухгалтерського обліку 6 "Виправлення помилок і зміни у фінансових звітах".
9. У статті "Скоригований залишок" показують залишок власного капіталу на початок звітного року після внесення відповідних коригувань.
10. У статтях розділу "Переоцінка активів" наводять дані, що відображають збільшення або зменшення власного капіталу в результаті переоцінювання основних засобів та інших активів у порядку, передбаченому відповідними положеннями (стандартами).
11. У статті "Чистий прибуток (збиток) за звітний період" показують суму чистого прибутку (збитку) зі Звіту про фінансові результати.
12. У статтях розділу "Розподіл прибутку" наводять дані, що відображають розподіл прибутку між учасниками (власниками) підприємства або спрямування прибутку до статутного капіталу, резервного капіталу тощо.
13. У статтях розділу "Внески учасників" наводять дані про збільшення статутного капіталу підприємства та зміни неоплаченого капіталу в результаті збільшення або зменшення дебіторської заборгованості учасників за внесками до статутного капіталу підприємства.
14. У статтях розділу "Вилучення капіталу" наводять дані про зменшення власного капіталу підприємства внаслідок виходу учасника, викупу чи анулювання викуплених акцій акціонерним товариством, зменшення номінальної вартості акцій або з інших причин.
15. У статтях розділу "Інші зміни в капіталі" наводять дані про всі інші зміни у власному капіталі підприємства, що не були внесені до вищезазначених статей, зокрема списання невідшко-дованих збитків, безкоштовно отримані активи та ін.
16. У статті "Разом змін у капіталі" наводять підсумок змін у складі власного капіталу за звітний період, що визначають як суму скоригованого залишку власного капіталу на початок року та всіх змін протягом звітного року внаслідок переоцінювання активів, використання чистого прибутку, вилучення капіталу та ін.
17. Дані у графах 3-11 наводять зі знаком "+" або "-", що означає збільшення або зменшення залишку відповідного елементу власного капіталу.
Розкриття інформації у примітках до фінансових звітів
18. Усі підприємства розкривають у примітках до фінансових звітів призначення та умови використання кожного елементу власного капіталу (крім статутного капіталу).
19. Акціонерні товариства наводять у примітках до фінансових звітів інформацію про:
19. 1. Загальну кількість і номінальну вартість акцій, на які передбачають здійснити передплату.
19. 2. Загальну кількість і номінальну вартість акцій, на які здійснена передплата порівняно передбаченими величинами.
19. 3. Загальну суму коштів, одержаних у ході передплати на акції, у такому розрізі:
19. 3. 1. Всі грошові кошти, внесені як плата за акції, із зазначенням кількості акцій.
19. 3. 2. Вартісна оцінка майна, внесеного як плата за акції, із зазначенням кількості акцій.
19. 3. 3. Загальна сума іноземної валюти, внесеної як плата за акції, із зазначенням кількості акцій і курсу, за яким валюту зараховано в обліку.
19.4. Акції у складі статутного капіталу за окремими типами і категоріями:
19. 4. 1. Кількість випущених акцій із зазначенням неопла-ченої частини статутного капіталу.
19. 4. 2. Номінальна вартість акції.
19. 4. 3. Зміни протягом звітного періоду в кількості акцій, що перебувають в обігу.
19. 4. 4. Права, привілеї та обмеження, пов'язані з акціями, у тому числі обмеження щодо розподілу дивідендів і повернення капіталу.
19.4. 5. Акції, що належать самому товариству, його дочірнім й асоційованим підприємствам.
19. 4. 6. Перелік засновників і кількість акцій, якими вони володіють.
19. 4. 7. Кількість акцій, що перебувають у власності членів виконавчого органу, та перелік осіб, частки яких у статутному фонді перевищують 5%.
19. 4. 8. Акції, зарезервовані для випуску згідно з опціонами та іншими контрактами, із зазначенням їх термінів і сум.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: АНАЛІЗ ТА ОЦІНКА ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок