Головна Головна -> Реферати українською -> Міжнародна економіка -> ТУРИЗМ В НІМЕЧЧИНІ

ТУРИЗМ В НІМЕЧЧИНІ

Назва:
ТУРИЗМ В НІМЕЧЧИНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,42 KB
Завантажень:
287
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Загальний вигляд Німеччини в межах Європи

Політико-адміністравний поділ Німеччини

Туризм – галузь національного господарства, яка належить невиробничій сфері, і займається задоволенням потреб споживача стосовно відвідування нових місць, відпочинку, та ознайомлення з історичними та природними пам’ятками. Дана сфера займається відновленням самопочуття, набуття нової пізнавальної інформації тощо.

Коротка характеристика країни

Німеччина (Deutschland, Федеративна Республіка Німеччина), федеративна держава в Європі, над Пн. м., Данською затокою та Балтійським м.; 16 федеральних земель; о-ви у Пн. м. (частина Фризьких о-вів) та Балтійському м. (Рюґен, частина Узедому). У пн. частині - Пн.-Німецька низ. з післяльодовиковим рельєфом, поорана широкими прадолинами; центр. територія - старі гори й височини: Райнські сланцеві гори, Шварцвальд, між ними - Нижньорайнська низ., гори Гарц, Швабська Франконська Юра; на пд. - Баварське плоскогір'я, а вздовж пд. кордону - Альпи; клімат помірний, теплий, пер. морський; густа мережа річок, сполучених між собою каналами (Середньонім., канал Райн-Майн-Дунай); озера зосереджені на пн. (Мекленбурґ), в Альпах та в передгір'ях; ліси бл. 29% території; 94% німці, а також турки (2%), серби, італійці, греки, поляки; 100 тис. серболужичан; пер. лютерани, католики; від'ємний натуральний приріст (-1,3%) - один із найнижчих у світі; в Рурському басейні бл. 1200 мшк. на 1 км2; у містах 85% населення. Високорозвинена країна, виробляє бл. 6% світової продукції (брутто), займаючи 3 місце після США та Японії; багаті поклади кам'яного вугілля (Рур), бурого вугілля (Саксонський, Лужицький, Надрайнський вугільні басейни), а також залізних руд та калієвих солей; електростанції пер. теплові; світовий виробник автомобілів (Мерседес, БМВ, Фольксваґен) - 3-є місце після США та Японії, машин, електронних пристроїв.

Стосовно туристичної галузі в Німеччині слід сказати наступне: розвинена економіка та інфраструктура галузі обслуговування сприяє тому, щоб інтенсивно розвивалась галузь туризму. Окрім економічних засад в Німеччині існує цілий ряд краєзнавчих, історичних та географічних передумов, які створюють сприятливі умови для розвитку туризму. Німеччина – країна, яка межує з багатьма розвиненими європейськими країнами, що сприяє транзитному туризму. Окрім цього Німеччина багато на історичні пам’ятки, які так чи інакше можуть цікавити туристів з інших держав.

Німеччина – яскравий приклад розвитку сімейного обслуговування туристичної галузі. Якщо на експорт працюють досить великі туристичні фірми, то в межах самої країни більш популярне сімейне обслуговування: коли сім'я утримує невеличкий готель і пропонує певний пакет туристичних послуг. Щорічно Німеччину відвідує біля 10 млн. туристів, які цікавляться історичними пам’ятками: музеями, визначними місцями, стародавніми фортецями та іншими древніми архітектурними пам’ятками. Ще велика частина туристів, які відвідують Німеччину – це туристи, які цікавляться природними пам’ятками. Шварцвальд, Гарц, Райнські гори – найбільш привабливі місця для даного виду туризму. Також цікавою природою визначається північ країни, де зосереджено багато озер, а також рельєф визначається своєрідністю – льодовиковим проходженням.

Певна частина туристів відвідує Німеччину транзитом. Тобто Німеччина представлена як одною з країн певного європейського круїзу. Привабливістю даної країни є її високий економічний рівень, наявність багатьох музеїв, високого рівня обслуговування, а також сприятливе географічне розміщення.

Багате минуле країни сприяє зацікавленню багатьох туристів. Література, мистецтво – найбільш визначні напрямки минулого Німеччини.

Ще одною родзинкою даної країни є її суперечливе минуле. Визначні гуманісти минулого, гітлерівський період, розподіл на капіталістичну та соціалістичну Німеччину, сучасне процвітання – все це створює чималу привабливість для країни.

Велика частина, яка відвідує Німеччину (60%) – туристи з сусідніх країн (Східної та Західної Європи), біля 25% - туристи з північної та південної Європи, решта частина – Північна Америка, Близький Схід та інші країни світу. Велика частина туристів віддають перевагу “дикому” подорожуванню. Вони самі обирають собі програми для відпочинку та відвідування визначних історичних місць. Інша частка обирає послуги туроператорів, які пропонують певний маршрут розваг та ознайомлення з країною.

Німеччина – багата країна на національні традиції, особливо цікава в цьому плані Баварія (південна частина Німеччини). Національні костюми, страви, свята – все це створює цікавість до даного краю Німеччини. Не дивлячись на сильний розвиток індустрії в Німеччині, вона має багаті традиції в аграрному секторі. Видовищність сільських свят Німеччини – це особлива сторінка туристичної Німеччини.

Своєрідною Меккою Німеччини також є Берлін, який до 1991 року був поділений на дві частини: ФРН і ДРН.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: ТУРИЗМ В НІМЕЧЧИНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок