Головна Головна -> Реферати українською -> Міжнародна економіка -> Аналіз конфлікту Росія-Грузія

Аналіз конфлікту Росія-Грузія

Назва:
Аналіз конфлікту Росія-Грузія
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,71 KB
Завантажень:
270
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
На даному етапі розвитку міжнародних відносин Україна знаходиться на перехресті інтересів країн Заходу світу (країни Європейського союзу, США) і сходу (Росія), тому Я вважаю доцільним в якості проблемної ситуації в міжнародних відносинах обрати конфлікт між Грузією (яка прийняла бік США) І Росією. Результатах цього дослідження, можуть також бути рекомендаціями, щодо поведінки Україні в сфері міжнародних відносин з цими країнами.

Компоненти інформаційно - аналітичної діяльності:

Мета - мета полягає в тому, щоб визначити сутність, причини та наслідки, тенденції та основний результат в обраній мною конфліктній ситуації.

Сутність - полягає в тому, що деякі домінуючі в міжнародній політиці країни, а саме Росія і США, бажають розширити території свого впливу.

Причина - полягає в тому, що Грузія, як економічно і політичне слабо розвинута країна, намагається знайти собі країну-партнера, яка б могла їм допомогти в вирішені економічно-політичних проблем.

Наслідок — Грузія дозволяє розмістити на своїй території контингент військ США, аморфно відноситься до прохання Росії, щодо сприяння знищенню Чеченських бандитських формувань. Як наслідок збільшується протистояння Росія-США на світовій арені.

Тенденції - тобто подальший розвиток можливий в двох напрямках:

1. Грузії остаточно буде відмовлено в фінансових кредитах США, що стане

причиною закінчення конфлікту між Грузією і Росією, бо Грузія буде

вимушена прийняти сторону Росії.

2. Фінансова допомога з боку США не буде припинена і конфлікт між

Грузією і Росією може розвиватися по висхідній

Основний результат - основним результатом ІАР є вивідна (аналітична) інформація, що формується після детального розбору і аналізу міжнародної Інформації.

Основні завдання ІАР в конкретній ситуації.

• Знайти в інформаційному потоці саме ті факти, що викликають

інтерес, дають найбільш точну та достовірну інформацію, повністю

розкривають сутність, причини та наслідки, а також тенденції розвитку

ситуації.

В даній проблемній ситуації самим складним було знайти саме точні та достовірні факти, бо джерела різних країн надають різну інформацію щодо цього конфлікту. Наприклад інформацію про знищення банд.формувань на кордоні Грузії і Росії інформаційні агентства цих країн подає з зовсім протилежними показниками: Росія повідомляє, що Грузія веде себе пасивно, і що Грузинська армія просто не здатна воювати, при цьому грузинські ЗМІ повідомляють, що армія знаходиться в найкращому стані і тількі економічні причини можуть завадити їй.

• На підставі проведеного глибокого аналізу зробити висновки, та

внести пропозиції, щодо прийняття рішень.

Функції інформаційно-аналітичної діяльності.

Розрізняють такі функції ІАД пізнавальна і перетворююча.

Пізнавальна (гносеологічна) - аналітична, головними проблемами є предмет та джерела пізнання. Головним завданням пізнавальної функції є знайти в потоці міжнародної інформації потрібну інформацію та проаналізувати її.

Щоб дослідити цю проблемну ситуацію було оглянуто (тобто пізнано) багато відкритих джерел, в основному це були ЗМІ. І в процесі пізнання було проаналізовано і вибрано саме ті факти, які на мою думку є найбільш вагоміші.

Перетворююча - це функція синтезу всієї відібраної та проаналізованої інформації.

Після того, як інформація була зібрана і проаналізована відбувся синтез всієї інформації, тобто всі ті шматочки які були зібрані і оброблені склали єдиний образ цієї проблемної ситуації.

Щоб повністю дослідити цю конфліктну ситуацію, мною було обрано такі методи емпіричного пізнання :

Спостереження - сприйняття інформації, обумовлене завданням знайти потрібні факти для повного розуміння і сприйняття обраної конфліктної ситуації.

Опис - відтворення характеристик об'єкта з метою створення у свідомості інших образів цього об'єкта.

На емпіричному рівні ставиться завдання отримати необхідні дані про окремі властивості й відношення об'єктів, впорядкувати їх, систематизувати та описати.

та форми теоретичного пізнання:

Відчуття - це образ який склався на основі спостереження та опису, і є відображенням окремих властивостей предметів пізнання.

Сприйняття - цілісний образ об'єкта, як синтез відчуттів, пов'язаних одне з одним відповідно до того, як пов'язані між собою властивості того чи іншого об'єкту.

Уявлення - цілісне відображення у свідомості предметів і явищ. На відміну від відчуття і сприйняття уявлення формується поза органами почуттів людини.

Для теоретичного рівня характерні поглиблений аналіз емпіричних даних, проникнення в сутність явищ, пізнання причиново-наслідкових зв'язків, внутрішніх тенденцій розвитку.

Обрані рівні та форми ІАР в обраній проблемній ситуації.

Виділяють два рівні ІАР:

• Інформаційний рівень

• аналітичний рівень

З позицій прийняття рішень ще розрізняють оперативний, тактичний і стратегічний рівні ІАР.

Для обраної проблемної ситуації Я обрав :

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Аналіз конфлікту Росія-Грузія

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок