Головна Головна -> Реферати українською -> Міжнародна економіка -> ТНК Рroximity Worldwide міжнародна мережа рекламних агенцій BBDO

ТНК Рroximity Worldwide міжнародна мережа рекламних агенцій BBDO

Назва:
ТНК Рroximity Worldwide міжнародна мережа рекламних агенцій BBDO
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,03 KB
Завантажень:
34
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Вступ

У 2002 Proximity Worldwide отримала найбільшу кількість нагород за творчі рішення як мережа, що займається маркетингом відносин з клієнтами.

На нагородження Джона Каплса 2003 перемогла Proximity Worldwide

Proximity Worldwide визнана глобальною мережею №1, а його іспанський офіс СР Communicacion Proximity отримав титул “Best-of-Show” за компанію для свого клієнта Niке. Першу премію отримала також DEC BBDO, ще одна агенція Proximity в Іспанії. 5 інших премій були віддані Clemenger Proximity в Сіднеї, Proximity у Лондоні ( три з цих п’яти) та DEC BBDO. Clemenger Proximity (2), АІМ Proximity, СР Communicacion Proximity і Proximity London завоювали “бронзу”.

Рroximity Worldwide

Міжнародна мережа Рroximity була репрезентована міжнародною мережею рекламних агенцій BBDO у літку 1999. За останніми даними, біллінги мережі склали вже 1,2 млрд.дол.

Рroximity представлена 57 офісами у 35 країнах світу. Штат співробітників – 2,2 тис. чоловік.

Рroximity Worldwide має значну кількість професійних нагород: “золото” за кращу дірект-маркетинг компанію, гран-прі Smart Print Awards у категорії Best-of-Show, два “золота” Sales Promotion Consultant Association, три нагороди, включаючи “золото” Gramia Awards, та інші.

CRM (Customers Realationship Management) – є управлінням взаємовідносинами зі споживачами за допомогою засобів непрямої реклами та застосуванні спеціальних автоматизованих баз даних. В основу СRM покладено персоніфікований підхід до кожного споживача. За статистикою, 80% прибутків компанія отримує від 20% своїх постійних клієнтів. Підтримка зв’язків з попередніми клієнтами потребує менших фінансових витрат, ніж залучення значної кількості нових. Завдяки такій високій ефетивності та низькому рівні витрат, СRM отримує все більшу популярність в світі. Ця тенденція характерна і для українського ринку.

Proximity Ukraine

Перша на Україні спеціалізована CRM-агенція, що забезпечує побудову і підтримку взаємовідносин з споживачами на основі спеціальних автоматизованих баз даних за допомогою засобів непрямої реклами.

Proximity Ukraine є членом міжнародної мережі Рroximity Worldwide, що належить транснаціональній рекламній корпорації BBDO Worldwide. На Україні Рroximity входить у групу агенцій Provid/BBDO.

Ця СRM-агeнція унікальна, оскільки:

- спираючись на досвід а унікальні розробки Рroximity Worldwide, пропонує клієнтам технології, випробувані за кордоном, та останні ноу-хау у цій галузі.

- володіє безцінним досвідом роботи на українському ринку, який отримала “у спадок” від материнської агенції Talan Communications.

Proximity це:

Управління базами даних:

• Планування

- Побудова

- Аналіз

-CRM консалтінг

• Прямий маркетинг

- Почтова розсилка

- Call Center

- Програма лояльності

- Програми ініціюваня ( On- та offline)

• Стимулювання сбуту

- Промо акції для покупців

- Промо акції для торгівельних мереж

- Мерчендайзінг ( On- та offline )

Адреса:

www.рroximityworld.com та www.proximity.com.ua

01004, м. Київ, вул, Льва Толстого, 3,

Телефон: 220-07-04, 234-23-32

E-mail: proximity@proximity.kiev.ua

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: ТНК Рroximity Worldwide міжнародна мережа рекламних агенцій BBDO

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок