Головна Головна -> Реферати українською -> Міжнародна економіка -> Нормандські острови (Гернсі і Джерсі)

Нормандські острови (Гернсі і Джерсі)

Назва:
Нормандські острови (Гернсі і Джерсі)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,00 KB
Завантажень:
504
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Нормандські острови (Гернсі і Джерсі)
План
1. Ліхтенштейн 
2. Гібралтар 
3. Офшорні юрисдикції за межами Європи
4. Сянган (Гонконг) 
5. Багамські, Бермудські й Кайманові острови 
6. Невіс 
7. Юрисдикції з помірним оподаткуванням і нетипові офшорні центри
8. Країни Середземноморського регіону

Ці острови розташовані в протоці Ла-Манш між південним узбережжям Англії і північним узбережжям Франції, на захід від півострова Шербур. Знаходячись у володінні британської корони, обидва острови мають власне самоврядування і широку автономію у вирішенні юридичних і внутрішньополітичних проблем. Території відзначаються високим рівнем економічної і політичної стабільності. Збереження банківської таємниці на островах надійніше, ніж в Англії. Підозрювані в податкових злочинах, як і на острові Мен, не підлягають екстрадицій. На островах немає контролю над проведенням валютних операцій.
Острови володіють швидким і надійним поштовим і телекомунікаційним зв'язком з країнами Європи. Ці території мають особливий статус у Європейській Раді. Сприятливе податкове законодавство дозволило Нормандським островам стати великими і популярними офшорними зонами. Нормандські острови славляться у світі бізнесу високою репутацією.
Для початку ведення комерційної діяльності на цих островах потрібно одержати дозвіл. Спеціально створені на островах комітети повинні впевнитися, що діяльність іноземних інвесторів відповідатиме цілям економічної політики цих територій. При реєстрації перевага віддається великим і фінансово надійним корпораціям.
За своїм статусом і системою оподаткування тут, як і на острові Мен, корпорації поділені на резидентні і нерезидентні. Резиденті обкладаються податком у 20%. Компаніям-нерезидентам, які одержали статус звільнених компаній (exempt companies), надаються спеціальні податкові пільги. Таким компаніям податковою адміністрацією може бути встановлений податок у розмірі 0-30%, але в переважній більшості випадків він призначається на рівні 1-2%.
Податковими пільгами користуються тут і резидентні компанії, які одержали статус компаній міжнародного бізнесу (International Business Companies - ІВС). З доходів від своєї офшорної діяльності вони сплачують податок на прибуток за ставкою 2-5%. Вони можуть займатися фінансовими операціями, торгівлею й іноземним інвестуванням. Якщо доходи ІВС перевищують 10 млн фунтів стерлінгів, то вони обкладаються податком за зниженою ставкою 0,5%. Якщо ЮС займається діяльністю на території островів Джерсі і Гернсі, то доходи від такої діяльності обкладаються за підвищеною ставкою -30%.
Особливою популярністю Нормандські острови користуються в холдингових і страхових компаній. При цьому мінімальний статутний капітал досить високий - 100 тис. фунтів стерлінгів, причому 20% потрібно внести в момент заснування компанії. Ця умова ставить перешкоди для заснування на острові дрібних і середніх компаній.
Острови Джерсі і Гернсі мають договори про запобігання подвійного оподаткування один з одним, а також з Велика Британією. Але для одержання податкових переваг, наданих податковими угодами, корпорація повинна мати статус резидента Гернсі чи Джерсі, сплачувати 20% податок і не повинна бути компанією звільнена від сплати податків (exempt).
Ставки прибуткового податку з фізичних осіб тут у 2-3 рази нижчі, ніж у країнах континентальної Європи. Але разом з тим Гернсі і Джерсі для фізичних осіб "податковим раєм" не вважаються.
Ліхтенштейн
Це невелика держава (площа близько 160 тис кв км), розташована між Австрією і Швейцарією. Державний устрій - конституційна монархія. Населення - близько 30 тисяч жителів, які розмовляють німецькою мовою, з них 18713 іноземців (швейцарців). Ліхтенштейн має валютно-митний союз зі Швейцарією. Як місцева валюта використовується швейцарський франк. Валютного контролю в державі немає.
Таємниця банківських внесків у Ліхтенштейні охороняється ще суворіше, ніж у Швейцарії. Закон про екстрадицію на осіб, підозрюваних у здійсненні податкових злочинів, не поширюється.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Нормандські острови (Гернсі і Джерсі)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок