Головна Головна -> Реферати українською -> Міжнародна економіка -> Основні шляхи і методи протидії відмиванню "брудних" грошей в різних країнах.

Основні шляхи і методи протидії відмиванню "брудних" грошей в різних країнах.

Назва:
Основні шляхи і методи протидії відмиванню "брудних" грошей в різних країнах.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,80 KB
Завантажень:
186
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Основні шляхи і методи протидії відмиванню "брудних" грошей в різних країнах.
План
1. Сполучені Штати Америки 
2. Велика Британія
3. Німеччина
4. Франція 
5. Швейцарія 
6. Польща 

Сполучені Штати Америки
Ця країна однією з перших визнала відмивання "брудних" грошей карним злочином. Така дефініція з'явилася в Кримінальному кодексі США в результагі його доповнення законом від 27 жоишя
1986 року про боротьбу з відмиванням грошей.
За цим законом, злочин відмивання ірошей скоює "кожний, хто знає, що власність, яка бере участь у проведенні фінансової операції, є доходом від протизаконної діяльності, спрямованої на:
§ проведення чи спробу здійснення фінансової операції, яка включає такі доходи з наміром надати підтримку тим видам протизаконної діяльності, які перераховані в законі і які включають майже всі серйозні ознаки карної діяльності, організованої злочинності й обігу наркотиків;
§ здійснення фінансової операції, яка має намір порушення вимог статей федерального Податкового кодексу;
§ свідоме здійснення трансакції з наміром приховання частково чи цілком, суті справи, місця, джерела, власника чи особи, яка контролює доходи від певної протиправної діяльності;
§ здійснення фінансової угоди з невиконанням обов'язку надання звіту про обіг готівки.
Ця дефініція розширена додатковим розпорядженням, у якому говориться, що "злочин відмивання грошей скоює кожна особа, яка перевозить, переказує чи переміщує цінні чи грошові фонди в (або з) Сполучені Штати:
§ з наміром подальшого проведення протиправних дій, перерахованих у законі;
§ щоб приховати або замаскувати суть, місце, джерело, власника чи особу, яка контролює доходи від згаданої протиправної діяльності, якщо вона знає, що ці доходи походять від однієї з форм протиправної діяльності;
§ щоб уникнути обов'язку інформування про трансакцію, якщо вона знає, що доходи походять від протиправної діяльності".
Подальше розширення складу злочину відмивання грошей міститься в 1957-му параграфі закону. Він дає визначення свідомої участі чи спроби участі в грошових трансакціях, які перевищують 10 000 доларів, якщо ці гроші отримані в результаті протиправної діяльності, визначеної в законі. Для кваліфікації складу злочину необхідна наявність факту усвідомлення виконавцем того, що гроші, які відмиваються, отримані протиправним шляхом.
Разом з тим, для кваліфікації складу такого злочину необов'язкова наявність у ньому дій, які містять намір проведення незаконної діяльності чи приховування факту нелегальної діяльності або джерела нелегальних коштів. Суб'єктом злочину відмивання ірошей може бути також особа - посередник у торгівлі товарами, закупленими на гроші, які походять від злочинної діяльності.
Таким чином, у Кримінальному кодексі США дуже широко тлумачиться дефініція відмивання грошей і в той же час визначені конкретні ознаки даного злочину. Об'єктом відмивання в ньому визнаються доходи, які виникають у результаті здійснення різних видів злочинів, склад яких позначений в інших статтях кодексу. При цьому особливе значення надається доходам, які утворюються від виробництва, контрабанди, продажу і розповсюдження наркотиків. У дефініції міститься пряма вказівка на те, що процедура відмивання грошей пов'язана зі зловживанням фінансовими операціями з метою маскування величини, місця, джерела і власника незаконно отриманих доходів. На відміну від законодавства інших держав, Кримінальний кодекс США співучастю у відмиванні грошей називає невиконання обов'язку надавати звіт Службі Внутрішніх доходів Міністерства Фінансів шодо операцій з готівкою і безготівкових коштів. Відмиванням грошей також визнана будь-яка діяльність у фінансовому середовищі, яка переслідує мету ухилення від сплати податків, а також надання помилкових даних, які стосуються сплати податків.
Велика Британія
Вперше визначення відмивання грошей було введено в Кримінальний кодекс Законом від 15 березня 1989 року Про запобігання тероризму". Стаття 11 цього Закону називала відмивання ірошей злочином, який полягав в "укладенні договору чи в залученні яким-небудь іншим способом у дії з надання допомоги іншій особі у володінні чи контролі над фінансовими коштами, які одержані від тероризму".

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Основні шляхи і методи протидії відмиванню "брудних" грошей в різних країнах.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок