Головна Головна -> Реферати українською -> Мовознавство -> Деякі особливості графічного оформлення українських рекламних текстів

Деякі особливості графічного оформлення українських рекламних текстів

Назва:
Деякі особливості графічного оформлення українських рекламних текстів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,19 KB
Завантажень:
81
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Деякі особливості графічного оформлення українських рекламних текстів


Намагаючись створити оригінальне рекламне оголошення, рекламісти використовують різні графічні прийоми, щоб привернути увагу потенційних клієнтів. Вони можуть виділяти частини тексту різними шрифтами, які відрізняються жирністю. Наприклад, автори рекламної листівки компанії „Новий друк” за допомогою різного ступеня жирності намагаються повідомити про основні види послуг цього рекламного підприємства: „Найсучасніша техніка та високий професіоналізм персоналу дозволяють у короткі терміни та з високою якістю виконувати замовлення: різні види картонних упаковок, етикетки як на звичайному папері, так і на вологостійкому та металізованому папері, самоклейки, рекламні плакати, буклети, проспекти, брошури, фотоальбоми, журнали, каталоги, листівки, представницькі папки, конверти, календарі кишенькові, календарі перекидні, запрошення та картки, річні банківські звіти. „Новий друк” забезпечить високу якість, помірні ціни та стислий термін виготовлення продукції” [З буклета].
За допомогою графічних засобів автори рекламних оголошень намагаються створити різні абревіатури, які в тексті розшифровуються як різновиди продукції, що випускаються на рекламованому підприємстві:
З ЗАВОД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ
З + Б КОНСТРУКЦІЙ
К ім. С. Ковальської
Ф Е М
Фігурні Елементи Мощення
двошарові
Найпрестижніша бруківка [З буклета].
Досить часто в рекламних оголошеннях виділяються ключові слова, які несуть основне смислове навантаження:
„ Київміськбуд
першим в Україні здійснив ідею
масового будівництва житла
в р о з с т р о ч к у
Квартири ми пропонуємо нові, а ціни нижчі за ринкові.
Якщо Ви, залежно від наявності коштів і на протязі будь-якого часу, будете прикуповувати квадратні метри майбутньої квартири, її кінцева вартість на час заселення буде значно меншою.
Вибір конкретної квартири можливий при сплаті лише 30 % її вартості.
Телефонуйте: 290-1551, 573-9684
Заходьте: вул. Суворова, 4-6
Банк „Аркада” [З буклета].
У деяких випадках багаторазове використання назви будь-якої фірми сприяє створенню позитивного іміджу, який надовго залишається в пам’яті. У наведеному нижче рекламному оголошенні рекламодавець створює графічну піраміду, використовуючи назву фірми, розмістивши її в центрі рекламного оголошення. При цьому в тексті вжито мінімум слів:
УСІ ВИДИ БАНКІВСЬКИХ ПОСЛУГ
АВАЛЬ АВАЛЬ
АВАЛЬ АВАЛЬ
АВАЛЬ АВАЛЬ
АВАЛЬ АВАЛЬ
АВАЛЬ АВАЛЬ
АВАЛЬ АВАЛЬ
АВАЛЬ АВАЛЬ
АВАЛЬ АВАЛЬ
АВАЛЬ АВАЛЬ
АВАЛЬ АВАЛЬ
АВАЛЬ
АКЦІОНЕРНИЙ ПОШТОВО-ПЕНСІЙНИЙ БАНК
Україна
м. Київ, вул. Лєскова, 9
тел. : (044) 296-92-87
факс: (044) 295-32-31” [140, с. 991].
Нерідко в рекламних оголошеннях виділяються цифрові параметри, які повідомляють про нові можливості або про нову додаткову функцію: „НОВА // ПРАЛЬНА МАШИНА // МАЛЕНЬКА ТА ПОТУЖНА // ГЛИБИНА ВСЬОГО 33 СМ”.
У наведеному прикладі автори рекламного оголошення спеціально виділяють графічно цифру 33 для того, щоб майбутній покупець звернув увагу на нові габарити пральної машини.
Рекламуючи нову інформаційну службу UMC, автори рекламного звернення послуговуються цифрами 1-2-3, які досить часто зустрічаються в дитячих лічилках: „ UMC-Інформ // Просто, як 1-2-3” [З буклета].
Математичний знак „+” в рекламній обгортці шоколаду „Корона” намагається переконати споживача в тому, що, купивши шоколад, він отримає ще додатковий зиск:
Корона
Розгорни та виграй прямо зараз один з 20000 призів
+ Візьми участь у розіграші призів від шоколаду „Корона” в програмі „Лото-Забава” на каналі „1+1”
+ Виграй головний приз 100  грн. [З обгортки].
Графічне виділення ключових слів слугує додатковою інструкцією з використання миючого засобу:
„Разом з Comet Гель ви досягаєте ідеального результату за два швидких кроки: // РАЗ – Ви наносите Comet Гель на забруднену поверхню та ЗАЛИШАЄТЕ НА 2-3 ХВИЛИНИ. Comet Гель проникає всередину плями та ефективно розчиняє її зсередини. // ДВА – Ви змиваєте залишки плями з поверхні” [З буклета].

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Деякі особливості графічного оформлення українських рекламних текстів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок