Головна Головна -> Реферати українською -> Мовознавство -> З ким я мрію бути поруч

З ким я мрію бути поруч

Назва:
З ким я мрію бути поруч
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,35 KB
Завантажень:
65
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Кожен, на мою думку, мріє, щоб з ним був хтось поряд, надійна людина, яка б змогла піклуватися про нього, розділяти і горе і радість. Ніхто не хоче бути самотнім, прожити своє життя у смутку, ховати у душі всі переживання через те, що нема кому розповісти про них. Кожен, хто відчуває самотність або вважає, що люди його не люблять повинен усвідомити: людські стосунки – це обмін духовними цінностями. Я вважаю, що навіть у стосунках між двома людьми необхідно, щоб кожен з них робив певний внесок для їх підтримання. Ось саме чому, не всі можуть знайти собі справжнього друга, якому ти довіряв би всі секрети, не боячись щось не договорити.

Але все ж таки, якою повинна бути ця людина?! Люди бувають різні, різними бувають і друзі. З однією ми підтримуємо стосунки тому, що вона вміє цікаво розповідати, від другої ми дістаємо важливу інформацію. Третя ж має приємну зовнішність і поведінку, четверта – оптиміст і вміє підбадьорити, п’ята – завжди готова дати добру пораду. Але, як на мене, тільки одну, єдину людину можна назвати справжнім другом чи супутником життя. Йому ти будеш вірити, з ним ти не будеш замислюватися над тим, як він на те чи інше відреагує. І найголовніше те, що тобі не потрібно буде просити про допомогу – вона прийде сама, миттєво і саме тоді, коли ти будеш мати у ній найбільшу потребу.

Саме такою я бачу цю людину, справжню людину, з якою я мрію бути поруч на протязі усього життя.

Зважуючи на всі ці якості людини, можу з впевненістю стверджувати, що знайти її не просто. І той, хто знайшов її повинен усвідомлювати, як йому пощастило. Він повинен дорожити нею, бо іншої може вже не знайти.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: З ким я мрію бути поруч

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок