Головна Головна -> Реферати українською -> Мовознавство -> МЕТОДОЛОГІЯ ЗАПРОВАДЖЕННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ В СИСТЕМІ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

МЕТОДОЛОГІЯ ЗАПРОВАДЖЕННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ В СИСТЕМІ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Назва:
МЕТОДОЛОГІЯ ЗАПРОВАДЖЕННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ В СИСТЕМІ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,25 KB
Завантажень:
395
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
УДК 004.415:77.018.47 (047.7)
ГердськінА О.П.
МЕТОДОЛОГІЯ ЗАПРОВАДЖЕННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ В СИСТЕМІ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ
Розглянуто питання підвищення ефективності професійної підготовки військовослужбовців шляхом інтеграції традиційної та дистанційної форм навчання в системі підвищення кваліфікації військовослужбовців у вищих військових навчальних закладах. Досліджено методологічні, теоретичні та методичні аспекти дистанційного навчання військовослужбовців. Обґрунтовано зміст, принципи, ефективні методи, форми та засоби дистанційного навчання.
Ключеві слова: дистанційна система навчання, ефективність, методологічний, теоретичний, інтерактивність, адаптивність, гнучкість.
Сучасна міжнародна політика України направлена на розширення її міжнародних зв'язків та інтеграцію до світової спільноти. Плідний розвиток міжнародних відносин, проведення наукових конференцій, культурного обміну між представниками різних країн та обміну інформацією стає можливим за умови вільного володіння іноземними мовами громадянами України. Посилення співробітництва між нашою країною, Євросоюзом та НАТО зумовлює актуальність цього питання у військовій сфері. Особливо це стосується офіцерів Збройних Сил України (ЗСУ), які залучаються до міжнародної діяльності, а саме виконання міжнародних місій у складі Сил ООН та НАТО, проведення сумісних навчань, засідань робочих груп, робочих зустрічів тощо. Тому сьогодні до випускників вищих військових навчальних закладів та офіцерів ЗСУ висуваються додаткові вимоги щодо володіння іноземними мовами. Ця проблема є актуальною і для Факультету військової підготовки (ФВП) Подільського державного аграрно-технічного університету (ПДАТУ), де готуються майбутні офіцери та проходять службу офіцери постійного складу інженерних військ. Потреба в офіцерах, які вільно володіють іноземною мовою у побуті та у професійній діяльності, зумовлює необхідність пошуку нових конструктивних ідей для вирішення проблеми оптимізації та інтенсифікації навчання іноземних мов, здобування нових знань та удосконалення рівня мовної та мовленнєвої підготовки.
Надзвичайно гострою ця проблема є для основної частини офіцерських кадрів зі стажем служби від 5-10 років і більше. Як правило, багато з них є професіоналами своєї справи, але знання іноземної мови знаходиться на дуже низькому рівні, а особливо, практики спілкування іноземною мовою взагалі немає. Це впливає на їхній професійний рейтинг, знижує попит у сфері міжнародних завдань, породжує психологічний дискомфорт.
Основна причина даного явища полягає не стільки в небажанні офіцерів удосконалюватися, скільки у відсутності у військових частинах відповідних умов для їх навчання й використання інформаційно-комунікаційних технологій у практичній діяльності. Навіть наявність у багатьох частинах комп'ютерної техніки не розв'язує проблеми, оскільки відсутнє програмне забезпечення й підключення до Інтернету як одного з головних джерел інформації.
Одним із шляхів вирішення даної проблеми є організація роботи з офіцерами щодо опанування ними сучасних інформаційно-комунікаційних технологій та удосконалення своїх знань з іноземної мови на базі військових інститутів та використання в цій роботі дистанційного навчання як однієї з найбільш прогресивних і сучасних форм освіти.
Як всім відомо, останнім часом в Україні вжито ряд заходів для модернізації освіти у відповідності з вимогами "Болонського процесу", який передбачає інноваційні зміни технологій навчального процесу, зокрема застосування модульно-рейтингових, дистанційних систем навчання, зростання ролі самостійної роботи слухачів, створення індивідуальних програм тощо.
Мета публікації цієї статті - вказати на переваги новітніх технологій , а зокрема дистанційного вивчення іноземної мови в системі підвищення кваліфікації військовослужбовців (офіцерських кадрів).
У галузі сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, дистанційної освіти та навчання працює ряд учених і спеціалістів, кожен з яких зробив свій внесок у пропагування та організацію наукових досліджень, упровадження їх результатів у педагогічну практику.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: МЕТОДОЛОГІЯ ЗАПРОВАДЖЕННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ В СИСТЕМІ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок