Головна Головна -> Реферати українською -> Мовознавство -> Документація особового складу

Документація особового складу

Назва:
Документація особового складу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,74 KB
Завантажень:
348
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Документація особового складу


Автобіографія
Автобіографія (від грецьк. аотос; — сам і plot; — життя) — документ, що містить опис життя та діяльності особи і складається нею самою. Автобіографія пишеться у довільній формі, проте існують її обов'язкові складові, як-от:*
назва виду документа (Автобіографія);*
прізвище, ім'я, по батькові автора;*
дата народження (число, місяць, рік);*
місце народження;*
відомості про освіту (повне найменування всіх навчальних закладів);*
відомості про трудову діяльність;*
відомості про громадську роботу;*
сімейний стан і склад сім'ї (батьки, дружина/чоловік, діти);*
домашня адреса і номер телефону;*
дата складання;*
підпис.
Усі відомості в автобіографії викладаються від першої особи (я навчався, маю державні нагороди тощо). Займенник я, яким звичайно починається автобіографія, у наступних реченнях може опускатися (1976року переїхав до Вінниці. Наступного року вступив до КДУ). Відомості про навчання і роботу викладаються у хронологічній послідовності. Обов'язково вказуються повні найменування навчальних закладів, в яких автор здобував освіту, і підприємств чи установ, у яких працював.
Автобіографія є офіційним діловим документом, тому в ній зайві літературні тропи (метафори, епітети тощо), а також діалектна, просторічна чи інша нелітературна лексика. У цьому документі викладається інформація лише про ті події, які відбулися, і не пишеться про бажання, сподівання, плани автора тощо.
Автобіографії літературно-публіцистичного характеру (це часто автобіографії письменників) можуть містити емоційно-експресивні елементи, вони не належать до офіційно-ділового стилю.
Ось зразок автобіографії.
Автобіографія
Я, Стеценко Михайло Васильович, народився 15 грудня 1963року в селі Дмитрушки Уманського району Черкаської області. У 1970 р. пішов до школи. Закінчив школу в 1980 р. із золотою медаллю.
У1980 році вступив на фінансово-економічний факультет Київського інституту народного господарства і закінчив його у 1985 році, здобувши спеціальність економіст.
З 1991 по 1992 рік працював у Жовтневому відділенні держбанку м. Києва. З 1993 р. працюю в департаменті бухгалтерського обліку НБУ на посаді головного економіста відділу методології.
У1991 році закінчив трирічні міські курси англійської мови.
Склад сім "і:
мати — Стеценко Стефанія Василівна, пенсіонер;
дружина — Стеценко Марія Степанівна, учитель хімії середньої школи № 45 м. Києва;
дочка — Стеценко Світлана Михайлівна, навчається у 7 класі середньої школи № 88 м. Києва.
Підпис 22 жовтня 2000 р.
Резюме
Резюме — це документ про особисті, освітні та професійні дані, що складається при прийомі на роботу до комерційних підприємств. Особливістю цього документа є стислість (його обсяг, як правило, не перевищує 1 аркуша). У резюме відомості про професійну діяльність та освіту викладаються у зворотному хронологічному порядку. Графа "Додаткові відомості" містить інформацію про навички чи досягнення в будь-якій галузі, наприклад відомості про володіння іноземними мовами і комп'ютером, вміння керувати автомобілем, участь у наукових конференціях, наявність друкованих праць, громадську діяльність, інтереси претендента тощо. У резюме може зазначатися мета — посада (робота), на яку претендує автор, і бажана заробітна плата.
Отже, основними складовими резюме є такі:*
назва виду документа (Резюме);*
прізвище, ім'я, по батькові;*
адреса;*
телефон;*
дата і місце народження;*
мета;*
професійний досвід;*
освіта;*
сімейний стан;*
додаткові відомості;*
підпис.
Наведемо зразок заповненого резюме.
Резюме
Прізвище, ім'я, по батькові: Василенко Тетяна Семенівна Адреса: 03065. м. Київ-65. вул. Метробудівська, буд. 5. кв. ЗО Телефон: 483-40-45
Дата і місце народження: 14 січня 1960р.. м. Івано-Франківськ Мета: робота перекладачем
Професійний досвід: 1997-2000 — перекладач у канадській нафтогазовій компанії "Lateral Vector Resources". Відповідала за зв'язок з партнерами, вела кореспонденцію.
1994-1997 — перекладач у київському офісі австрійської компанії NZ Techno, яка спеціалізується на просуванні на ринках Східної Європи медичного обладнання для інтенсивної терапії.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Документація особового складу

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок