Головна Головна -> Реферати українською -> Музика -> Аналіз твору “Несжатая полоса”, П.Г. Чеснокова

Аналіз твору “Несжатая полоса”, П.Г. Чеснокова

Назва:
Аналіз твору “Несжатая полоса”, П.Г. Чеснокова
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,29 KB
Завантажень:
154
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему:
Аналіз твору “Несжатая полоса”, П.Г. Чеснокова


Павло Григорович Чесноков - один із яскравих фігур хоро-вої культури І половини 20ст, - композитор, диригент, педагог.
Як композитор Чесноков користувався широкою, всесвітньою популярністю. Ним написано велика кількість вокальних творів (більше 60 опусів) , в основному для мішаного хору без супроводу, більше 20 для жіночого хору з фортепіанним супроводом, декілька обро-бок народних пісень, романси і пісні для голосу соло. Найбільш характерною рисою його творчості є поетична задушевність, ліричні роздуми, делікатність.
Любов до хорової творчості у всіх його проявах складала сенс його життя. Чесноков пройшов найкращу російську школу - Сінодальне училище і Московську консерваторію. Його викладача-ми були - С.В.Смоленський, С.І.Танєєв, В.С.Орлов, С.Н.Василенко.
Головним принципом взаємовідносин керівника з колективом хору, була глибока людяність, взаємоповага виконавців і дири-гента. Система занять носила урочистий характер. Його артистичному обліку відповідала глибока поетичність і заду-шевність. Відсутність грандіозних кульмінацій, широкої стихійної епічності, виконання замінювалась великою тонкістю і проникнення живого почуття.
Суспільне - музична діяльність П.Г.Чеснокова була розділена двома історичними епохами.
П.Г.Чесноков родився 25 жовтня 1877 року в робітничій сім'ї. З п'ятирічного віку співає в хорі батька. В 1895 році він закінчує училище, де йому була вручена золота медаль. В консерваторії Чесноков вів складені ним курси хороведення, хорового класу, спеціальне диригування, сольфеджіо. В 1940 році вийшла в друк праця Чеснокова - "Хор и управление им". Чесно-ков приступає до написання книги, яка має відношення до хору, - " Хорознавство". Він був піонером у створенні теорії хорової праці.
Великий музикант і педагог, людина чистої і безкорисної душі, П.Г. Чесноков любив своїх учнів хоронив їх тепло у своєму серці.
Н.Г.Некрасов створив цілу епоху в поезії - це було очевидно вже його сучасниками.
Формування поетичного світогляду Некрасова (1821-1878) проходило в 40-і роки минулого століття. В обличчі Некрасова поезія розширяла свої межі. Поет сповідається перед суспільством, рахує себе відповідальним перед суспільством. Його поетичне слово приймає участь в політичній боротьбі. В оцінках нової поезії не було єдності вона викликала сутички політичних утверджень і художніх смаків.
" Поезия и не ночевала тут..." - з гіркотою говорив про вірші Некрасова Тургенев, Достоєвський признавався, що Некрасов - поет був йому внутрішньо необхідний, не дивлячись на те, що розділяло їх досить багато.
Молодий Некрасов проявив велику життєстійкість і волю в боротьбі з обставинами:
Я отроком покинул отчий дом.
(За славой я в столицу торопился)
В шестнадцать лет я жил своим трудом
И между тем урнвками учился,
- згадував в кінці життя Некрасов.
Сам Некрасов вважав головним переломним моментом в поетичній роботі ранніх років " поворот до правди ". Власне це направлення було характерне тоді для російської літератури. В перших некрасівських віршах відчувається перш за все дві інтонації: сатиричне розкриття і скорботно-поетичне.
Контури некрасівського поетичного світу вимальовуються з достатньою опреділеністю. Це світ соціальних протиріч жорстокої боротьби. Сюжети Некрасова - звичайно історії неблагополучні: смерть дитини, нерівний шлюб, проводи рекрута і т.д.
Більше 30-ти років він очолював передову російську журналістику - був редактором " Сучасника ", який оснований ще Пушкіним. Журнали, якими керував Некрасов, відрізнялись анти-керівництвами. Шлях Некрасова недаремно називають " роковим ".
Под бурей долго я стоял,
Меня тиранила нужда
Гнела любовь, гнела вражда;
Мне граф Орлов мораль читал,
И цензор слог мой исправлял,-
Творчість Некрасова, не втрачаючи ліричного настрою, разом з тим завжди тяжіло до багатостороннього, об'єктивного відтворення, епічної масштабності. Картини життя розгортаються ніби само собою. Некрасовські поеми відрізняються цією особливістю. В них розкривається повнота народного життя, особливий стрій думок і почуттів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Аналіз твору “Несжатая полоса”, П.Г. Чеснокова

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок