Головна Головна -> Реферати українською -> Музика -> Гра на гітарі

Гра на гітарі

Назва:
Гра на гітарі
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,84 KB
Завантажень:
175
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Гра на гітарі


Ліва кисть
Якось раз, вправний володар баритону зауважив, що під час гри на гітарі ліва рука виявляється рукою техніки, а права рука – рукою виразливості (експресії). Дане спостереження з дивовижною яке кістю говорить, що випадкові спостереження виявляються більш пояснюючими, ніж аналіз.
Безумовно права рука володіє технікою, завдання тим не менше вони торкаються деяких практичних використань пальців на шістьох струнах.
В протилежність (ліва рука) гриф (сітка клавіатури) пропонує майже сотню ймовірних завдань для лівої руки, різноманітність комбінацій для 4 пальців. Істинне припущення залишається правильним.
Із обох рук ліва наче “робоча сила” і пояснюється це в тому розумінні, що спочатку ми повинні звертатися до використань лівої руки.
Механіка положення кисті лівої руки.
Фізіологія, яка знаходиться в основі техніки лівої кисті зв’язана з іншими видами руху: утримування, захоплення, зажимання, пересунення по крайній мірі відносно що стосується самої кисті руки;
Вимоги для пальців: спритність вправність. В багатьох видах такої діяльності приведуть кисть і руку (від кисті до плеча) до певного положення (вирівнення, врегулювання).
Любе значне відхилення послаблює хватку. (захоплення) Істина цього ствердження може бути підтверджена за допомогою слідую чого (теста) випробовування: зробіть кулак, і стискайте свої пальці і кисть, так ніби ви несете уявний вами(чемодан) валізу. Тепер все ще продовжуючи стискати зігніть свою кисть в сторону; потім зігніть її вперед, потім назад.
Зверніть увагу в кожному випадку явне відчуття напруження (напруги) відповідно і зменшення сили фізичні навантаження під час гри на гітарі не достеменно такі, як навантаження при (перенесені) носінні валізи, основні недоліки в положенні лівої кисті виникають по тим причинам. По яким вони виникають під час якоїсь тяжкої діяльності. Отож лінія сили порушується через приєднаність кисті і всієї руки. Надмірний вигин кисті може послаблювати схоплення (хватку) пальців. І навпаки сильно затиснутий сустав зап’ястя також являється результатом ослаблення сили пальців. Зрозуміло що під впливом одного та другого потрібно час від часу контролювати кисть, зап’ястя повинно бути достатньо гнучким, щоб відповідати технічним можливостям та вимогам.
Наприклад в просуванні акорду внизу, зап’ястя нахилиться усередину для першого акорду, вигин прямує назовні для другого.
Хоча заокруглення зап’ястя також інколи необхідне як в прикладі випрямлення четвертого пальця на першій струні. Але ці мінорні варіювання (другорядні зміни) в артикуляція зап’ястя постійно повторювані в добрій грі повинні бути зрозумілі і сприйняті як навмисні короткочасні відхилення від основної постанови. Основний принцип положення при його необхідний мінорних варіаціях другорядних змін являється засобом для досягнення цілі: сила краще, всього використана перпендикулярно опору струни.
Ліва кисть
Особисте віддання переваги визначить потрібну точку великого пальця або прямо напроти нього (2;3) пальця або зліва або справа від нього.
При правильному положенні натиск зосереджується безпосередньо на кінчиках пальців 2, 3 для пальців 1, 4 натиск находиться на стороні кожного кінчика (мозолі на кінчиках пальців свідчать про цю відміну).
Попробуйте даний текст: візьміть загальноприйнятий акорд С і надайте (можливість) пальцям можливість нахилитися вліво, як зображено на фото вище. Зауважте судорожно стиснуті пальці і ослаблена сила пальців особливо третій. Який наближається занадто зла деку під кутом, і неправильно викривлений.
Тепер починіть повертати на кінчиках пальців, нахиляючи пальці вправо, поки вони дальше нікуди не підуть. Ви зауважте відчутне збільшення в силі, так як пальці зібрані, щоб витримати вертикальне положення на струнах. Правильне положення також сприяє слабенькому третьому і четвертому пальцям запрацювати і отримати підтримку кисті прямо позаду них. Геометрична чіткість основної позиції також пропонує свою механічну діючу ефективність.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Гра на гітарі

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок