Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Міжнародна платіжна система подорожей і розваг

Міжнародна платіжна система подорожей і розваг

Назва:
Міжнародна платіжна система подорожей і розваг
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,76 KB
Завантажень:
251
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Міжнародна платіжна система подорожей і розваг
Найперша в історії карта - Diners Club - з'явилася в 1950 році в Сполучених Штатах. Називалася вона тоді Dine and Sign («пообідав - розпишися») так само, як і програма під яку карта була випущена. Карта передбачала оплату в кредит обідів у ресторанах, номерів у готелях і обслуговування в туристичних агентствах. В міру розвитку мережі обслуговування картка усе більше впроваджувалася в сферу банківських послуг (точніше, самі банки виявляли цікавість до розвитку Diners Club). Зараз ця міжнародна універсальна карта нараховує сотні емітентів у тому числі і банки і мільйони точок прийому більш ніж у 200 країнах світу, включаючи Росію.
Основними емітентами карток і власниками ексклюзивних прав на ведення бізнесу Diners Club International на території тієї чи іншої країни є самостійні компанії - «франчайзи» у число яких у даний час входить 85 фірм.
Картка Diners Club International першою з'явилася в колишньому Радянському Союзі. Відбулося це тридцять років тому (у 1969 році) після підписання договору з ВАТ «Інтурист» на обслуговування власників карт у мережі магазинів «Берізка».
У 1995 році була створена російська компанія Diners Club представляюча інтереси міжнародної системи.
Вітчизняна компанія поряд з міжнародними програмами обслуговування картки пропонує нову програму Diners Club Valid in Russia діюча тільки на території Росії. Це дозволило розширити коло власників за рахунок більш придатних умов одержання карти, знижених сервісних платежів і додаткових послуг, що робляться компанією. Випуском карт Diners Club Valid in Russia займається зараз два банки. Емісію і еквайринг міжнародних карт Diners Club здійснюють 8 російських банків (і ще 16 наших банків володіють відповідною субліцензію).
Diners Club International не практикує випуск «золотих» «платинових» і інших карт. Усі картки пофарбовані однаково («срібні») і розраховані на людей, що мають стабільний (вище за середнє) доход і досить часто здійснюючі ділові і туристичні поїздки. Однак останнім часом ряд банків пропонує при випуску карт кілька тарифних планів, розроблених для різних груп клієнтів.
Традиційний розподіл карток - на особисті і корпоративні. До особистого додатково можуть бути випущені сімейні (для членів родини основного власника) і дублюючі (для розмежування особистих ділових чи інших витрат основного власника).
Особлива увага приділяється корпоративним клієнтам. Щомісяця і щорічно їм надається найдокладніша зведена інформація про зроблені по картках корпоративних витратах співробітників з відповідною розбивкою по їхніх видах (квитки, готелі, ресторани, зняття наявних і т. д.).
Карта Diners Club у меншому ступені розрахована на одержання по ній готівки. Тому і комісія за це висока - мінімум 4 відсотки від суми операції - незалежно від країни, у якій вона вироблялася.
Карту використовують в основному як засіб розрахунків безготівкою, а також для одержання пакета клубних послуг (так званого «сервісного кошика» клієнта). Стандартний пакет для російських власників включає DC Travel Club (організація поїздок усередині країни і за рубежем повний комплекс туристичних послуг), безкоштовний доступ у мережу VIP-салонів міжнародних аеропортів і бізнес центрів, послуги міжнародного телефонного зв'язку, безкоштовне страхування і медичну допомогу під час поїздок по Росії і за рубежем, дисконтну програму цілодобову інформаційну підтримку і будь-який рід допомог у відділеннях Diners Club International по усьому світі.
Міжнародна платіжна система подорожей і розваг (Т&Е)
Історія компанії American Express нараховує вже майже 150 років. З дня свого створення АмЕх займалася перевезеннями товарів і невеликих грошових переказів (кур'єрська доставка в межах Америки). Але перевозити готівку по дорогах Дикого Заходу було небезпечно (це стосувалося як кур'єрських диліжансів, так і простих мандрівників). Тому уряд США прийняло закон про поштові грошові перекази що значно скоротило доходи кур'єрських служб.
Через кілька років, у 1891 році, компанія випустила перший дорожній чек American Express.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Міжнародна платіжна система подорожей і розваг

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок