Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Правила оформлення курсової роботи

Правила оформлення курсової роботи

Назва:
Правила оформлення курсової роботи
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,12 KB
Завантажень:
206
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат
з дисципліни «Основи наукових досліджень»
на тему:
«Правила оформлення курсової роботи»
План
Вступ
Мета і завдання курсової роботи
Вибір теми курсової роботи
Наукове керівництво та організація виконання курсової роботи
Вивчення літератури та практичних матеріалів
Формування змісту курсової роботи
оформлення курсової роботи
Мова і стиль
Технічне оформлення тексту
Ілюстрації
Таблиці
Формули
Скорочення слів та переліки
Бібліографічні посилання
Список використаної літератури
Додатки
7. Підготовка до захисту та захист курсової роботи
Висновки
Список використаної літератури
Вступ
Курсова робота є важливою складовою самостійної роботи студентів Виконання курсових робіт ставить своєю метою вироблення у студентів навичок роботи з навчальною та спеціальною літературою, статистичними матеріалами, формування вмінь аналізу, систематизацію, розширення та поглиблення теоретичних знань з предмету, оволодіння навичками робити наукові узагальнення та висновки, висловлювати пропозиції щодо удосконалення діяльності підприємств туристичної галузі.
Навчальний процес у вищих навчальних закладах _це система організаційних і дидактичних заходів, спрямованих на реалізацію змісту освіти на певному освітньому або кваліфікаційному рівні відповідно до державних стандартів освіти.
Навчальний процес базується на принципах науковості, гуманізму, демократизму, наступності та безперервності, незалежності від втручання будь-яких політичних партій, інших громадських та релігійних організацій.
Індивідуальні завдання з окремих дисциплін (реферати, розрахункові, графічні, курсові, дипломні проекти або роботи тощо) видаються студентам в терміни, передбачені вищім навчальним закладом. Індивідуальні завдання виконуються студентом самостійно при консультуванні викладачем.
Планування та виконання курсової роботи у вищому навчальному закладі базується на законах України “Про освіту” від 23 травня 1991 року1060-XII, “Про вищу освіту” від 17 січня 2002 року N 2984-III, Постанові КМУ “Про затвердження Положення про державний вищий навчальний заклад” від 5 вересня 1996 р. N 1074, Наказі Міністерства освіти і науки України “Про затвердження норм часу для планування і обліку навчальної роботи та переліків основних видів методичної, наукової й організаційної роботи педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів” від 7 серпня 2002 року № , Наказі Міністерства освіти України “Про затвердження Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах” від 2 червня 1993 року N 161; Положенні “Про організацію навчального процесу” розглянутому і схваленому методичною радою КМУЦА, протокол № 3 від 23.12.99; Положенні “Про курсове проектування” затвердженому наказом ректора від 3 жовтня 2002 року № 152/од, “Методичних рекомендаціях з планування та організації самостійної і індивідуальної роботи студентів” розглянуті і схвалені методичною радою КМУЦА 25 листопада 1999 року, протокол № 2; Положенні “Про планування та облік навчальної роботи науково-педагогічних працівників”, розглянутому і схваленому науково-методичною радою НАУ 5 лютого 2004 року, протокол № 1.
1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ
Курсова робота є самостійного теоретико-дослідницькою роботою студента, що входить до освітньо-професійної програми підготовки бакалавра, спеціаліста та магістра з напрямку. Виконання курсової роботи є складовою навчального процесу.
Мета курсової роботи – поглибити теоретичні знання, набуті студентами у процесі вивчення дисциплін, і виробити вміння застосувати їх у практичному вирішенні питань економіки, організації та планування діяльності підприємства. Виконання курсової роботи має сприяти глибшому засвоєнню студентами дисциплін, спонукає ґрунтовно вивчати законодавчі акти з питань економічних відносин, спеціальні наукові видання, у яких розглядаються окремі питання цих відносин за умов ринкової економіки.
У процесі виконання курсової роботи студент у відповідності до кваліфікаційних вимог, що пред’являються, повинен проявити свої знання загальнотеоретичних, загальноекономічних і фундаментальних та професійно-орієнтованих дисциплін, які розкривають теоретичні основи та практичні питання організації, планування і управління економікою підприємства, а також свої навички вести поточну планово-економічну роботу в підприємствах, прогнозувати і планувати їх розвиток, розробляти стратегію діяльності на ближчу та віддалену перспективу, розраховувати і аналізувати техніко-економічні показники діяльності, визначати основні напрямки удосконалення організаційно-економічного механізму підприємства, розробляти заходи щодо підвищення ефективності господарювання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Правила оформлення курсової роботи

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок