Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Пральні машини

Пральні машини

Назва:
Пральні машини
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,89 KB
Завантажень:
476
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Пральні машини мають малі розміри, пральний бак із пропілену, ємкість 23 дм3. Розраховані на 0,75-1,5 кг сухої білизни.
Їх поділяють на: ручні, напівавтоматичні і автоматичні.
Ручні пральні машини мають циліндричний корпус, скошене дно, дисковий активатор. Також оснащений зливним насосом і самовідтьоком.
Викручування проводиться вручну обрезиновими валиками.
Напіввтоматичні машини поділяють на однобакові і двобакові. Однобакові мають перфорований барабан; менші розміри менше рветься білизна. Двобакаві машини характеризуються одним режимом прання, деякі види двома, такі як „Бош”, „Приморськ” з трьома. Автоматичні пральні машини мають командо-апарати і датчики часу, температури. терморегулятор, виконують від 12-ти до 20-ти програм.
Але не тільки пральні машини удосконалюються не стають у розвитку і холодильники. Їх принцип дії базується на штучному відведенні тепла в навколишньому середовищі.
Залежно від конструкції вони поділяються на:
І. Компресорні, 2. Абсорбційні, 3. термоелектричні
В герметичних холодильних агрегатах 1 і 2 холодильниках циркулюють спеціальні речовини (ходок) з низькою температурою кипіння – 29,8-40,80С; а в 2 – аміак з температурою кипіння – 330С.
При кипінні хладон забирає тепло з холодильної камери і передає його в навколишнє середовище.
Для здійснення теплопередачі температура хладона повинна бути вище температури навколишнього середовища, для цього хладон піддається стисненню компресором в І, І нагрівається електро і газо нагрівачем в 2.
В 3 охолодження камери проводиться за рахунок використання ефекту Пельтьє. В термобатареях із пів провідників з електронною і дирочною провідністю при проходженні постійного струму один спай поглинає тепло, а на протилежному – тепло виділяється. Вони прості по конструкції, надійні в роботі, довговічні, але великі енергозатрати і мала корисна ємність.
Будова: холодильна шафа, двері, холодильний агрегат, пускорегулююча апаратура. Шафа із листової сталі, покрита світлою синтетичною емаллю. Внутрішня камера із листової сталі, покрита емаллю або із удароміцного полістиролу. Між стінками шафи і камери є теплоізоляція (скловолокно, пенополістірол). Двері мають теплоізоляцію (гумовий, або поліхлорвініловий ущільнювач з магнітною вставкою для підвищення герметичності).
Властивості холодильників:
А) функціональні – загальна площа поличок в м2, економічність, загальні витрати електроенергії;
Б) ергономічні – зручність догляду, комфортність, відсутність запаху в камері, легкість очистки;
В) естетичні – пропорційність форми холодильної шафи, розміри, колір, оздоблення, фірмові знаки.
Класифікація:
по способу одержання холоду – компресорні К, абсорбційні А, термоелектричні Т;
по способу установки: а) наземні типу шафи Ш, типу стола С; б) вбудовані – В;
по кількості камер – однокамерні, двокамерні Д, трьохкамерні Т;
по степені комфортності – звичайні і підвищеної П;
по клімату виконання – загальнокліматичного З, з помірним і холодним кліматом ПХЛ;
по температурі у відділеннях – з низькотемпературним відділенням, з температурою не вище – 80С; з низькотемпературнм відділенням, температурою не вище – 120С; з низькотемпературним, температурою не вище – 180С.
Вимоги: температура холодильної камери від 0 до 50С; холодильний агрегат – безшумний, матеріали – нетоксичні, покриття – без подряпин, двері – щільно прилягають до шафи, елементи дверей повинні витримувати 100 тисяч циклів роботи. Термін служби – не менше 18 років; гарантійний термін – 3 роки.
Компресорні холодильники мають агрегат, який складається із: компресора, конденсатора, фільтра, випаровувача, висушувального патрону, капілярної і відсмоктуючої трубки і асинхронного електродвигунає
Принцип дії:
При включенні холодильника починає працювати двигун і компресор. Пари фреона рухаються ? ?????????????? де вони стискуються і нагріваються. Пари фреону високого тису виштовхуються в конденсатор, де охолоджуються і конденсуються в рідину, яка проходить через фільтр, капілярну трубку і випаровувач.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Пральні машини

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок