Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Спонсорство у соціальній сфері

Спонсорство у соціальній сфері

Назва:
Спонсорство у соціальній сфері
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,61 KB
Завантажень:
50
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
РЕФЕРАТ
на тему:
Спонсорство у соціальній сфері


Спонсорська діяльність у соціальній сфері представляє собою угоду ділового характеру між якою-небудь компанією й одним із благодійних товариств. Компанія бере на себе зобов'язання і гарантує оплату витрат, пов'язаних із проведенням заходу чиздійсненням проекту, замість того, що назва компанії буде широко, на суспільному рівні, асоціюватися з назвою організації, яка працює на суспільних початках, і діяльність компанії буде широко відбита в заходах, проведених благодійним товариством.
Спонсорська діяльність у соціальній сфері не є філантропією. Це – взаємовигідне ділове партнерство.
На жаль, воно як і раніше залишається не використаним належним чином засобом, незважаючи на те, що має величезний потенціал, і допомагає організаціям підвищити свою репутацію.
Партнерство з відповідним благодійним товариством може також сприяти встановленню контактів з видатними особистостями або політичними діячами, спростити вихід на засоби масової інформації, принести практичні вигоди замовникам і персоналу, представляє широкі можливості творчо рекламувати вироблену продукцію. У свою чергу, організація, яка працює на суспільних початках, може розраховувати на надійні і значні джерела фінансування для настільки необхідної діяльності і може зайняти більш помітне місце в суспільстві, завдяки добре налагодженому партнерству.
"Взаємовигідна угода ділового характеру між якою-небудь компанією й однієї з організацій, що діють на суспільних початках" - це загальновизнане визначення того, якою повинна бути спонсорська діяльність у соціальній сфері. І до нинішнього часу це поняття дуже часте неправильно витлумачується як компаніями, так і організаціями, що діють на суспільних початках, які вважають, що мова йде про пожертвування. Однак у міру збільшення інтересу до всього, що пов'язане з екологічною обстановкою й охороною навколишнього середовища, а також у зв'язку з усвідомленням компаніями того факту, що в їх інтересах домагатися підтримки організацій, які діють на суспільних початках, для приведення виробленої ними продукції і проведеної ними політики у відповідність із сучасними вимогами ринку, спонсорська діяльність у соціальній області стає новим і ефективним засобом, який застосовується на практиці. Мова йде про своєрідну форму інвестування.
Ключовим елементом ефективної спонсорської діяльності в соціальній області є приведення цілей однієї з компаній у відповідність з цілями організації, що працює на суспільних початках, або проектом, який здійснюється на суспільних початках.
Незважаючи на те, що ресурси і засоби організацій, які працюють на суспільних початках, скорочуються, спонсорську діяльність у соціальній області не слід розглядати як альтернативне джерело фінансування і ні в якій мірі як останній засіб у тому випадку, коли "всі інші засоби не приносять результату".
Ця діяльність є доповненням до грантів, передбачених статутами корпорації, і має свої власні, властиві тільки їй переваги. Спонсорська діяльність повинна передбачати співробітництво усіх, хто бере участь у реалізації проекту, і до неї варто підходити зі строгими мірками. Вона являє собою складну задачу, але яка вартує того, щоб вирішувати її, і чим більше людей займається цією діяльністю, тим більше інших людей довідається про наявні можливості і може спробувати зробити це для самих себе.
Першим правилом стосовно до спонсорської діяльності в соціальній області є утвердження принципу, відповідно до якого всі ті, хто пов'язані з конкретним проектом, повинні випробувати почуття радості, використовуючи подібний підхід до питань фінансування.
Заперечення, які варто мати на увазі, зводяться до наступного:
· Компанія може бути втягнута в практичні справи сумнівного характеру, пов'язані з інвестиціями.
· Спонсорська діяльність може привести до того, що ваш проект стане тривіальним, не буде враховувати первісних цілей чи зовсім зневажить ними.
· Репутація компанії, вироблена нею продукція і методи роботи її персоналу по найманню можуть суперечити принципам вашої організації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Спонсорство у соціальній сфері

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок