Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Підприємницька діяльність

Підприємницька діяльність

Назва:
Підприємницька діяльність
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,50 KB
Завантажень:
413
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Підприємницька діяльність


ПЛАН РОБОТИ:
Вступ.
Агробізнес – як вид підприємницької діяльності.
Удосконалення організації підприємницької діяльності.
Підприємницький ризик.
Екологія.
Підприємство на приклад.
Висновок.
Література.
ВСТУП.
Перехід до ринкової економіки, юридичне визнання власності викликали до життя і відродили в Україні активну підприємницьку діяльність. Розвиток бізнесу жадає від його учасників освоєння нових професій, нових підходів до людей, до їхньої діяльності, а саме головне - нових знань.
Важлива роль у реалізації цих задач приділяється принципам і закономірностям організації сільськогосподарського виробництва на підприємствах АПК. На їхній основі виробляються стратегія і тактика розвитку підприємства, улаштовуються плани й управлінські рішення, здійснюється контроль за їхнім виконанням, виявляються резерви підвищення ефективності виробництва, оцінюються результати діяльності підприємства і його підрозділів.
В даний час особлива увага необхідно приділяти створенню умов для розширеного відтворення на підприємствах агрокомплексу, інтенсифікації виробничих процесів, підвищенню ефективності господарсько-фінансової діяльності товаровиробників. Для цього необхідно ефективно організовувати підприємницьку діяльність. А це значить:
- формувати довгострокову програму;
- розробляти перспективну виробничу програму;
- створювати необхідні ресурси;
- стимулювати високопродуктивну працю;
- налагоджувати внутрішньогосподарські і зовнішні відносини.
У цій області багато невирішених питань. Як організувати виробництво і реалізацію продукції так, щоб кінцевий фінансовий результат не був збитковим.
Існує безліч різних точок зору на дану проблему.
АГРОБІЗНЕС – ЯК ВИД ПІФДПРИЄМСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.
Форми підприємницької діяльності регулюються законодавством про підприємство і господарчі товариства. Поряд з ними важливе значення мають укази, розпорядження Президента України, постанови і розпорядження Уряду. Насамперед варто назвати Конституцію і Цивільний кодекс України. Підприємницьку діяльність також в АПК також регулює Закон України "Про селянські (фермерські) господарства" (1990р.) і Закон "Про сільськогосподарську кооперацію" (1995р.) і інші.
Агробізнес являє собою підприємницьку діяльність у сфері виробництва, переробки, реалізації сільськогосподарської продукції, а також надання інших послуг, зв'язаних із сільськогосподарським виробництвом. Основна складність підприємницької діяльності в сільському господарстві зв'язана з переплетенням економічних і природно-кліматичних початків відтворення. У зв'язку з цим уповільнений кругообіг і оборот капіталу, а отже, нижче річна норма рентабельності і віддача авансованого капіталу, виторг від реалізації сільськогосподарської продукції, а з його і прибуток надходять сезонно.
Особливості підприємницької діяльності в сільському господарстві визначаються насамперед специфікою самого процесу виробництва в цій галузі. Ведучі економісти виділяють наступні з них:
1. У сільському господарстві головним засобом виробництва є земля, як засоби виробництва використовуються рослини і тварини.
2. Характерною рисою землі є її просторість і просторова обмеженість. У зв'язку з цим робоча сила і засоби виробництва розмешкані на величезних територіях. Цим порозумівається необхідність переміщення засобів виробництва і кращого розвитку транспорту.
3. У сільському господарстві має місце переплетення економічних процесів із природними. Тому ця галузь залежить від природно-кліматичних умов.
4. Сільське господарство має особливості в поділі праці і спеціалізації виробництва. Тут завжди маються одна-дві головні галузі, що сполучаються з поруч додаткових галузей. Причому відтворення головних галузей фактично неможливо без додаткових.
5. Наявність різноманітних форм власності в сільському господарстві. Цим порозуміваються особливості відтворення в сільськогосподарських підприємствах .
З огляду на складний характер підприємництва в аграрній сфері, ризиковою справою стає і кредитування сільського господарства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Підприємницька діяльність

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок