Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Легенда про "Велике біле братерство"

Легенда про "Велике біле братерство"

Назва:
Легенда про "Велике біле братерство"
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
28,74 KB
Завантажень:
212
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ЛЕГЕНДА ПРО «ВЕЛИКЕ БІЛЕ БРАТЕРСТВО»
Незабаром після того, як на Майдані Незалежності (який ще в ті часи називався Площа "Жовтневої революції") почав стихійно утворюватися своєрідний "Гайд-парк", там з'явилися люди в незвичайному білому одязі. Вони називали себе членами "Великого Білого Братерства". У той час на цьому місці збиралися послідовники різних політичних, економічних, релігійних переконань. Саме там зароджувався плюралізм в Україні. Люди вчилися культурі полеміки, і в дискусії йшов пошук істини.
Через деякий час, вже в 1993 році, поповзли страшні чутки про "Велике Біле Братерство". Ці чуток було багато, вони були різноманітними і розраховані на різні верстви населення. Деякі з цих чуток померли, і про них вже забули, а деякі з них розповсюджуються до цих пір. Частину цих чуток створюють нудьгуючі журналісти в періоди, коли немає свіжій "смаженій" інформації, а також, коли необхідно відвернути увагу населення від інших, актуальніших, але небажаних для певних кругів фактів і роздумів, і подають плоди своєї невгамовної фантазії разом з численними сенсаціями про НЛО, "барабашках", "паралельних світах". Частково ці міфи і легенди про "жахи "Велікого Білого Братства"" поширює колишній слідчий у цій справі пан Шокин, який не може зупинитися, навіть досягнувши значних висот, ставши заступником генерального прокурора. Користуючись тим, що широкі круги читачів і телеглядачів не читали ні вироку, ні обвинувального висновку, він чомусь упевнений, що ніхто не запитає його: а чому всіх цих "страстей-мордастей" не було в обвинувальному висновку і матеріалах кримінальної справи?
Згідно створеному "міфу про "Великий Білому Братстве"", якась подружня пара - Юрій Крівоногов і його дружина (яку в більшості випадків називають по прізвищу її першого чоловіка, що свідчить про відсутність бажання "сектологов" реально вивчити цю проблему, а головна мета — створити міф), згідно версії слідства, нібито "з метою самовозвеличивания", заснували "секту", метою якої було продовжити дослідження над людьми по розробці наукової методики впливу на свідомість людей з метою підпорядкування їх своїй владі за допомогою новітніх досягнень фізики. З цією метою вони нібито залучали до цієї секти дітей, потім, нібито хотіли зробити масове самогубство шляхом самоспалення в Софійському Соборі (варіанти: принести в жертву Марію ДЕВІ Хрістос, або інший варіант — спалити учасників молебня в музеї "Софійський Собор"). У газетах описували, як "злобні сектанти" нібито тягали за бороду батечка в Софійському Соборі (хоча Софійський Собор - це музей і там немає батюшек, а є екскурсоводи, наукові співробітники доглядачі і директор заповідника, а "батечки" були потрібні журналістові для більшої душещипательности). Пан Шокин зазвичай описує в інтерв'ю, як Юрій Крівоногов і його дружина нібито проносили каністри з бензином в Софійський Собор, щоб підпалити його, і нібито підступно продумали шляхи відходу.
Цікаво, що ці чутки не знаходять свого підтвердження в матеріалах кримінальної справи.
Як виявляється з Обвинувального висновку, Кримінальна справа №55-118 по звинуваченню Крівоногова Юрія Андрійовича по ст. старого УК України: 187-5 (Захоплення державних або суспільних споруд або споруд), 71 ч.1, 2 (Масові безлади), 101 ч. (Умисне тілесне ушкодження), 209 (Посягання на здоров'ї громадян під виглядом здійснення релігійних обрядів); Ковальчука Віталія Володимировича по ст. старого УК України: 187-5 — (Захоплення державних або суспільних споруд або споруд), 71 ч. 1, 2 — (Масові безлади), 101 ч. — (Умисне тілесне ушкодження), 209 — (Посягання на здоров'ї громадян під виглядом здійснення релігійних обрядів); Крівоногової Марини Вікторівни по ст. ст. старого УК України: 187-5 (Захоплення державних або суспільних споруд або споруд), 209 (Посягання на здоров'ї громадян під виглядом здійснення релігійних обрядів), 101 ч. (Умисне тілесне ушкодження) було збуджено прокуратурою Залізничного району м. Києва 30 мар-та 1992г.
1 квітня 1992г.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Легенда про "Велике біле братерство"

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок