Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Сувенір

Сувенір

Назва:
Сувенір
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,27 KB
Завантажень:
438
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
РЕФЕРАТ
на тему: “Сувенір”


План
Вступ
1.Класифікація і споживчі властивості сувенірів
2.Характеристика основних матеріалів,що використовуються для виготовлення сувенірів
3.Вимоги до якості сувенірних товарів
Висновок
Література


Вступ
Подарунки та сувеніри несуть у собі двоякий характер. По-перше, встановлюються дружні стосунки між сторонами, які обмінюються подарунками та сувенірами, по-друге, якісні сувеніри та подарунки стають своєрідним рекламним кроком, який дозволяє сподіватися на подальшу співпрацю та вплив на широке коло людей.
На сьогоднішній день є дуже популярним вид рекламної сувенірної продукції, яку використовують саме в ділових подарунках та сувенірах.
Що стосується точки етики, то тут є декілька моментів, на які потрібно звернути увагу.
По-перше, ділові подарунки та сувеніри не мають бути надто дорогими, оскільки це так чи інакше починає зобов’язувати того, хто отримує цей подарунок. Відбувається “купівля” тієї чи іншої людини.
По-друге, ділові подарунки та сувеніри мають даруватися таким чином, що обидві сторони, взаємо обмінювалися ними, тоді все відбувається на рівні “я тобі, ти – мені, ніхто нікому нічого не винен”.
Самі подарунки мають говорити про те, що людина (фірма) яка дарує їх, робить це від щирого серця, а не з корисливих міркувань. Самі подарунки, мають нести дух фірми (корпорації), бути її своєрідним талісманом, товарним знаком.
Дарування таких подарунків має відбуватися привселюдно, інакше такий вид дарування можна трактувати як “хабар” чи його різновид.
На жаль, в Україні погано розроблена методика дарування ділових подарунків та сувенірів. Але у зв’язку з розвиток маркетингових служб, можна сподіватися, що не пройде багато часу, коли для України це набуде більш культурної форми.
1.Класифікація і споживчі властивості сувенірів
Властиве людині прагнення до краси втілилося в сувенірному мистецтві, на традиціях якого засноване виробництво сувенірних товарів. У виробництві сувенірних товарів поєднуються висока техніка виконання, творча фантазія, сучасні форми і нетрадиційні для сувенірної справи матеріали.
Сувенірні товари - це високохудожні вироби тонкої роботи, які виготовляються найчастіше із дорогоцінних металів, ювелірно го каміння чи інших довговічних матеріалів (емаль, кераміка, рогпі, що виконують роль різних прикрас, предметів побуту, а також ті користовуються для декоративних цілей.
За призначенням сувеніри поділяють на групи та підгрупи: особисті прикраси (при-краси для голови, шиї, для рук, гарнітури); аксесуари (жіночі, чо-ловічі); інтер'ерні прилади (керамічні вироби, художні вироби з деревини, з металу, каменерізні, янтарні та кісткорізні художні ви-роби); предмети для сервірування столу (окремі предмети для сер-вірування столу, сервізи та прибори); письмове приладдя (приладдя для письма та читання, предмети для зберігання письмового при-ладдя, письмові прибори); приладдя для годинників (приладдя для наручних і кишенькових годинників); предмети для ку-ріння (предмети для зберігання тютюну та тютюнових виробів, предме-ти для тримання тютюнових виробів, для висікання вогню тощо); сувеніри (пам'ятні медалі, нагрудні знаки, герби, ключі, брелоки, сувеніри-символи, сувенірні скульптури малих форм, сувенірні ви-роби народних художніх промислів, інші сувенірні вироби), цер-ковно-культові вироби (ікони, хрести та ін.).
Споживними на-зивають властивості сувенірних товарів, які виявляються безпосе-редньо при їх використанні. Це стосується особистих прикрас (брас-летів, каблучок, брошок та ін.) та інших виробів (пре сервірування, куріння, аксесуарів і т. д.). Вони повинні задовольня-ти визначені потреби (найчастіше естетичні) людини у процесі їх експлуатації. Споживні властивості охоплюють соціальні, функціо-нальні, ергономічні та естетичні властивості, безпечність та надійність споживання.
Соціальна властивість товару - це його відповідність потре-бам населення, що обумовлюють доцільність виробництва, збуту та споживання.
Функціональні властивості обумовлюють відповідність това-ру його цільовому призначенню як предмета споживання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Сувенір

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок