Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Розвиток туризму в США

Розвиток туризму в США

Назва:
Розвиток туризму в США
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,71 KB
Завантажень:
141
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Розвиток туризму в США


Залізниці зіграли важливу роль у розвитку туризму Сполучених Штатів. “Дух першопрохідників” тільки тоді зміг по-справжньому перебороти опір дикої природи американського Заходу, коли на зміну кібіткам прийшли потяги. У порівнянні з ними потяг був куди більш ефективним видом транспорту: і швидше і зручніше, і дешевше. Залізниці підштовхнули розвиток туризму: курортні місця північної Америки виявилися завдяки ним доступними для значної частини населення. Вони принесли так само зміни в готельній справі: постоялі двори на розвилках доріг поступилися місцем привокзальним готелям.
Будівництво першої в США залізничної дороги було почато в 1830р., але до кінця цього року було покладено тільки 23 милі шляхів. Але до 1860р. залізничні колії простягнулися вже на 30626 миль, а в 1869р. стало можливим перетнути країну зі сходу на захід усього за шість днів. Для порівняння: подорож на Західне узбережжя в кибитці чи морем займало кілька місяців.
Для зручності пасажирів залізничні вагони були оснащені спальними полками й в одному з вагонів був розміщений ресторан. Будівництво залізниць продовжувалося в Америці аж до Великої депресії і Другої світової війни. Ці події привели до спаду в пасажирських перевезеннях по залізниці. Автомобіль додав цьому спаду ще більше прискорення - воля пересування по дорозі давала йому значна перевага в конкуренції з залізничним потягом, що йде за розкладом.
Багато пасажирів цінують свій час і воліють користатися повітряним транспортом. Щоб протистояти цієї тенденції хоч якоюсь мірою, американська залізниця знижує тарифи на міжрегіональні і транспортні перевезення. Широко поширена система турів-пакетів, якими часто користаються пенсіонери, що надають перевагу спокійному спогляданню природи через вагонне вікно.
Багато американців, прибуваючи в Європу, купують так називаний ”Европасс”. Його можна придбати в будь-якому європейському транспортом агентстві. Він дозволяє подорожувати на потязі по всій Європі, за винятком Великобританії, роблячи зупинки в сотнях міст, щоб помилуватися місцевими визначними пам'ятками.
Брати Райт, що захоплювали планеризмом, вирішили прилаштувати мотор до одного зі своїх планерів з рухливим стабілізатором і керованим хвостовим оперенням. Знайшовши двигун затяжким, вони розробили власну конструкцію. Двигун потужністю 13 кінських сил підняв машину, з його допомогою вона протрималася в повітрі 12 секунд і переборола відстань близько 36 метрів.
Перша в США авіалінія, що з'єднала Сан-Дієго з Лос-Анджелесом, була відкрита в 1915р. Пізніше, у 1930р. каліфорнійська компанія “Дуглас” випустила чотирнадцяти місцевий DC-2, що літає зі швидкістю 213 миль у годину. Ще більш знаменитий DC-3 був прийнятий на експлуатацію в 1936р., і дотепер більш двох тисяч цих літаків борознять повітряний океан.
У 1944-му в Чикаго відбулася Міжнародна конференція по установі й обслуговуванню міжнародних маршрутів. Між американськими і європейськими делегатами виникли розбіжності по питанню обмеження конкуренції: американці були категорично набудовані, проти яких-небудь обмежень її. Так чи інакше, сімнадцять із сорока країн ратифікували важлива угода по питанню транспортних тарифів і заснували Міжнародну асоціацію повітряного транспорту. Це найбільша торгова асоціація на авіалініях світу. Міжнародні угоди по фінансових, правових, технічних і торгових питаннях уможливили створення всесвітньої системи повітряних перевезень.
У 1954 р. був прийнятий на експлуатацію перший “Бойнг-707”. ДО 1958 р. Пан-Американські авіалінії відкрили трансатлантичні рейси з Нью-Йорка в Париж. “Бойнг-707” міг доставляти 111 пасажирів на відстань 6000миль із крейсерською швидкістю 600миль у час. у тім же 1958 р. компанія “Мак-Доннел-Дуглас” випустила DC – 8, що має не менш вражаючі можливості.
Для польотів на середні і ближні відстань вводилися інші літаки. У 1964 р. “Боинг-727” ставати робочою конячкою внутрішнього ринку США, перевозячи по 145 пасажирів із крейсерською швидкістю 600миль у годину.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Розвиток туризму в США

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок