Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Технологія виготовлення меблів з деревини

Технологія виготовлення меблів з деревини

Назва:
Технологія виготовлення меблів з деревини
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,30 KB
Завантажень:
300
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Технологія виготовлення меблів з деревини


Назва виробу його призначення, конструкція та технічний опис.
З кожним роком зростають і розвиваються різні галузі промисловості. Одночасно з ними розвивається і меблева промисловість.
Меблі є одним із головних товарів народного спожитку. Не можна уявити собі сучасного життя без меблів якими користується кожна людина. З давніх давен люди застосовують деревину як в архітектурі так і в оформленні інтер’єрів та інших побутових виробів. Деревина має велике значення у вжитку.
Деревина – є цінною промисловою сировиною без якої необходиться жодна галузь народного господарства. Але за останні роки запаси деревини різко скоротилися. Зараз основна наша задача полягає в раціональному використанні деревини, Тому останнім часом проблема навколишнього середовища тобто його охорона є однією з найголовніших.
Виготовлення меблів один з найдавніших видів прикладного мистецтва. В формах меблів відображають життя, рівень культури мистецтва і техніки людей, які живуть в даний час. Меблі служать людям для зберігання різних речей, а також надають естетичного вигляду приміщенню, затишок і зручність проживанню. Вони мають різні функції і будову.
Меблі повинні відповідати таким умовам: бути простими, зручними у використанні, мати гарний естетичний вигляд, виражену текстуру й органічно вписуватися в інтер’єр кімнати, Для того щоби меблі довго служили потрібно добре і обережно поводитися з ними.
Для виготовлення меблів створені великі високомеханізовані меблеві та деревообробні підприємства. В нашій країні до меблевого виробництва поставлені висококонструктивно-архітектурні вимоги.
Усі меблі класифікуються по призначенню, по конструкції, конструктивно-технологічних даних характеру виробництва.
По призначенню меблі поділяються на дві групи:
Меблі для жилих, громадських приміщень.
Меблі для побуту.
По конструкції меблі бувають щитові, щитові брускові, ??? конструкції. Крім того вони можуть поділятися на личковані і не личковані, секційні розбірні і нерозбірні.
По конструктивно-технічних ознаках поділяються на столярні, корпусні, м’які, напівм’які, гнуті, гнутоклеєні, виготовлені з металу і пластмаси.
По характеру виробництва меблі бувають експериментальні, масові, серійні.
Сучасні вимоги до столярно-меблевих виробів:
З точки зору покупця основна цінність меблевих виробів полягає в його практичній придатності до умов експлуатації і їх естетичності.
З точки зору виробництва меблеві вироби оцінюються з дотриманням бізнес плані, конструкція виробу повинна бути розбірною довговічною, матеріало-ємнісною і низької собівартості.
Тумбочка під телевізор може бути використана як для житлових так і для громадських приміщень. За функціональним використанням є виробом опорою підставкою під теле радіоапаратуру. Виготовлена з деревостружкової плити. Вона личкована струганим шпоном дуба з правої сторони, струганим з бука з лівої сторони.
Тумба під телевізор є нерозбірної конструкції, тому що з’єднання проводиться за допомогою круглих вставних шконтів на клею.
Корпус тумби складається з трьох горизонтальних стінок прохідного типу розміри яких - 700Ч420Ч17 - 3 шт. Дві вертикальні верхні стінки роблять місця для зберігання відеомагнітофона 400Ч100Ч17 мм.
Дві нижні вертикальні створюють місця для зберігання різної апаратури 349Ч400Ч17 мм.
Всередині між нижніми вертикальними стінками міститься стінка горизонтальна 316Ч400Ч17 мм.
А з зовнішніх сторін вертикальних нижніх стінок містяться полички для зберігання відео касет. Для міцності виробу між двома горизонтальними стінками містяться дві вертикальні задні стінки 349Ч160Ч17 мм.
Скріплюють тумбочку під телевізор дві задні стінки виготовлені із ДВП. Верхня 394Ч128Ч5 – 1 шт і нижня 394Ч128Ч5 мм. До стінок вертикальних нижніх кріпляться довгі дверки розміри яких 247Ч173Ч17 мм.
Габаритні розміри тумбочки під телевізор
Довжина 500 мм
Ширина 700 мм
Товщина 420 мм
Розрахункова частина
Характеристика сировини і матеріалів, що застосовуються при виготовленні кришки тумбочки під телевізор.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Технологія виготовлення меблів з деревини

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок