Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Типи обличчя

Типи обличчя

Назва:
Типи обличчя
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,15 KB
Завантажень:
216
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
РЕФЕРАТ
на тему:
Типи обличчя


Типи обличчя.
Природа наділяє кожну людину індивідуальною зовнішністю. Чому одні обличчя ми сприймаємо як красиві, а інші - навпаки? Від чого це залежить? Чи існують критерії красивою обличчя?
Так, безумовно, вони є, і одним із критеріїв є форма обличчя (рис. 10.27)
Класично правильною, ідеальною є овальна форма обличчя. Відхиленням від овальної вважається кругла, трикутна, ромбо-подібна, квадратна, прямокутна та інші похідні від перелічених форм обличчя.
Форма обличчя визна-чається за такими вимірами:—
висота обличчя (1) визначається відстанню від крайової лінії росту волос-ся по середній лінії облич-чя до підборіддя;—
ширина лоба (2) ви-значається відстанню між крайовими лініями росту волосся від правої скроні до лівої через середину лоба;—
ширина вилиць (3) визначається відстанню між вилицями в найширшому місці:—
ширина підборіддя (4) визначається відстанню на рівні 1 см від його краю.
Рис. 10.27 Визначення форми обличчя
Овальне обличчя характеризується плав-ними переходами ліній лоба, скронь, щелеп і підборіддя, що утворюють овал (рис. 10.28). Роз-міри: висота обличчя — 18,5 см. ширина лоба 12,6 см, ширина ви-лиць 13 см, ширина підборіддя — 5,2 см.
Рис 10.28. Овальне обличчя
Трикутне об-личчя характери-зується широкою ділянкою лоба та вилиць і різко звужується до підбо-ріддя (рис. 10.29). Орієнтовні роз-міри: висота об-личчя — 18,5 см, ширина лоба — 12,5 см, ширина вилиць — 13 см, ширина підборід-дя - 3,5 см.
Рис. 10.29 Трикутне обличчя
Ромбоподібне обличчя мас дуже широкі вилиці та вузький лоб і підборіддя (рис. 10.30). Орієнтовні розміри: висота обличчя — 18,5 см, ширина лоба - 11,2 см, ширина вилиць - 14 см, ширина підборіддя — 4,4 їм.
Прямокутне обличчя — це видовжене обличчя з високим ло-бом і довгим підборіддям (рис. 10.31).
Рис. 10.31. Прямокутне обличчя
Кругле обличчя. Круглим вважається обличчя, у якому висота перевищує ширину не більше ніж на 3 см (рис. 10.32). Орієнтовні розміри: висота обличчя — 18,5 см, ширина лоба — 12,6 см, ширина вилиць — 15 см.
Рис. 10.32. Кругле обличчя
Квадратне обличчя — різновид круглого, але із широкою ниж-ньою щелепою, що відповідає розмірам лоба (рис. 10.33).
Рис. 10.33. Квадратне обличчя
Грушоподібне обличчя — різновид трикутного обличчя з вер-шиною на лобі. Характеризується вузьким лобом і широким під-боріддям (рис. 10.34).
Рис. 10.34. Грушоподібне обличчя
Моделювання зачісок залежно від форми обличчя. Для отри-мання позитивних результатів при моделюванні зачіски необхідно керуватись принципами сучасної моди у зачісках і макіяжі, а також ураховувати недоліки та позитивні риси обличчя клієнта. При моде-люванні зачіски потрібно розвивати в собі здібності, які дозволяють уявляти, що саме підійде клієнту.
Метою перукаря-модельєра є підкреслення позитивних рис клієнта і маскування недоліків. Для розв'язання цього завдання велике значення має:—
форма голови: вигляд спереду (форма обличчя), профіль і вигляд іззаду;—
правильні або неправильні риси його обличчя, наявність дефектів;—
конструкція, посадка голови.
Будь-яка зачіска багато в чому залежить від її силуету і форми. Зміна моди в зачісках і стрижках виявляється в основному в зміні саме силуету та форми. Це дозволяє дібрати модну зачіску практично до будь-якого типу обличчя, змінюючи деталі, з яких вона склада-ється, залежно від індивідуальних особливостей обличчя та фігури.
Зачіска може бути з чілкою чи без неї, симетричною чи асимет-ричною, із закритими або відкритими вухами тощо, але її силует і форма повинні обов'язково відповідати моді.
Людей із правильними рисами обличчя небагато, як і з яскраво вираженими недоліками, наприклад, різкою асиметрією тих чи інших рис обличчя. Проте маленькі недоліки притаманні майже кожному обличчю. Неправильно обрана зачіска може зробити їх помітнішими. І навпаки, вміло дібрана та зі смаком виконана зачіс-ка згладить недоліки, підкреслить привабливість обличчя.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Типи обличчя

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок