Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Блондування волосся.Мелірування.

Блондування волосся.Мелірування.

Назва:
Блондування волосся.Мелірування.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,27 KB
Завантажень:
445
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
РЕФЕРАТ
на тему:
Блондування волосся.
Мелірування.


І. Блондування волосся.
Показниками процесу освітлення, які впливають на перебіг хімічної реакції, вважають:—
рівень освітлення;—
час витримки;—
кількість нанесеного препарату;—
концентрацію препарату;—
температуру, за якої відбувається перебіг процесу. Будь-який ступінь освітлення
— від легкого до повного — пору-шує структуру волосся.
Для досягнення позитивних результатів освітлення та збере-ження структури волосся дотримуються певних правил:—
волосся перед знебарвленням не миють;—
ретельно добирають міцність окисника та визначають рівень освітлення відповідно до стану волосся: для волосся першої групи концентрація знебарвлювача (перекису водню) становить до 9-12%. для волосся другої групи — 7-9%, третьої — 4-7%, четвертої групи — 3-4%;—
час витримки у межах 15-50 хв. визначають залежно від необ-хідного ступеня освітлення, інтенсивності натурального пігменту, структури та стану волосся, а також температури зовнішнього сере-довища.
Темне натуральне волосся та волосся, фарбоване червоними то-нами, важко освітлюється; для цього необхідно багато часу. Може скластися ситуація, за якої пігмент не встигає освітлитися до потрібного рівня, а кератин волосся вже значно ушкоджено. Якщо дію знебарвлювача не зупинити, волосся буде повністю зруйноване, «згорить». Щоб уникнути такого результату, рекомендується освіт-лювати волосся у 2-3 прийоми по 15-20 хв.; після кожного з етапів волосся слід вимити і висушити.
Після освітлення волосся ретельно миють теплою водою, ней-тралізуючим шампунем і бальзамом-ополіскувачем. Освітлення припиняється в момент нейтралізації.
Освітлення волосся та хімічна завивка можуть здійснюватися з тижневою перервою.
1. Первинне освітлення
Корені волосся освітлюються швидше, ніж кінчики, завдяки теп-лу шкіри голови. Тому при первинному освітленні суміш наносять на немите волосся, відступивши від коренів 1 -3 см по всій довжині пасма, а через 8-10 хв. — на корені. Процес освітлення проводять за загальною технологічною послідовністю. Утеплювальний ковпак і додаткове тепло бажано не застосовувати.
2. Повторне освітлення
Процес передбачає освітлення відрослих коренів. Засіб нано-сять тільки на відрослу частину волосся. Час витримки при цьому визначається тривалістю досягнення бажаного рівня освітлення.
Якщо кінці пасом потемнішали між фарбуваннями, їх освітлен-ня потрібно поновити. Для цього суміш наносять спочатку на корені, через 8-10 хв. відчісуванням розподіляють по всій довжині пасма.
Повторне освітлення бажано проводити препаратами однієї фірми.
Процедуру освітлення закінчують після досягнення очікувано-го результату за загальною послідовністю фарбування.
ІІ. Мелірування.
Залежно від довжини волосся і задуманого ефекту, освітлення окремих пасом можна досягти різними техніками:—
за допомогою фольги;—
за допомогою спеціальної шапочки;—
на гребінці та ін.
1. Мелірування за допомогою фольги
Виконується на сухому, немитому волоссі. Фольгу попередньо нарізають смужками, завдовжки і завширшки більшими, ніж пасма, на 2-3 см, щоб виконати 2 згини з боків. Один край фольги заги-нається на 0,5-1 см для утримання лишків суміші. Для довгого волосся фольгу вирізають більшою, перегинаючи двічі або тричі по довжині, а з боків залишають без згинів (рис. 9.3).
Рис. 9.3. Мелірування за допомогою фольги.
Нанесення суміші починають з нижньопотиличної зони. Зиг-загоподібним проділом відділяють пасмо гребінцем із «хвости-ком». Отримане пасмо розчісують методом «штопання» на окремі тонкі пасма, підкладають під них фольгу. Розчин наносять від кінців пасом до коренів, загортають фольгу, згинаючи навпіл та з боків. Аналогічно наносять суміш на всі пасма: потилиці, тім'яної зони, скронь (фронтальну зону розділяють проділом, звичним для клієнта).
Час витримки може бути 10-40 хв., після чого препарат змива-ють з окремих пасом, розгортаючи фольгу пасмо за пасмом. Потім усе волосся промивають водою, шампунем та ополіскують.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Блондування волосся.Мелірування.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок