Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Розробка структури залікового кредиту курсу «Теорія автоматичного управління»

Розробка структури залікового кредиту курсу «Теорія автоматичного управління»

Назва:
Розробка структури залікового кредиту курсу «Теорія автоматичного управління»
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,09 KB
Завантажень:
118
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Розробка структури залікового кредиту курсу «Теорія автоматичного управління»


Зміст
Вступ
1. МЕТА І ЗАВДАННЯ ДИСЦИПЛІНИ
1.1 Мета вивчення дисципліни
1.2 Завдання вивчення дисципліни
1.3 Дисципліни, що є базовими для вивчення дисципліни
1.4 Дисципліни, що забезпечуються цією програмою
2. ЗМІСТ ДИСЦИПЛІНИ
2.1 Структура модулів дисципліни
2.2 3міст лабораторних занять
2.3 Зміст самостійної роботи
2.4 Структура залікових кредитів дисципліни
2.5 Мета вивчення і засвоєння змістовних модулів дисципліни
3. НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДИСЦИПЛІНИ
3.1 Основна і додаткова література:
3.2 Використання обчислювальної техніки
4 СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ ЗНАНЬ СТУДЕНТІВ
Висновки
Список використаних джерел
Вступ
Процес європейської інтеграції дедалі помітніше впливає на всі сфери життя держави, не оминув він і вищої освіти. Відтак, Україна чітко визначила орієнтири на входження в освітній та науковий простір Європи, здійснює модернізацію освітньої діяльності у контексті європейських вимог, щораз наполегливіше працює над практичним приєднанням до Болонського процесу.
У 1997 році під егідою Ради Європи та ЮНЕСКО було розроблено і прийнято Лісабонську конвенцію про визнання кваліфікації, які існують у системі вищої освіти Європи. Цю конвенцію підписали 43 країни (Україна в тому числі), більшість з яких згодом сформулювали і принципи Болонської декларації. Лісабонська угода декларує наявність та вагомість різноманітних освітніх систем і має на меті створення умов, за яких більша кількість людей, скориставшись усіма перевагами і здобутками національних систем освіти і науки, зможе бути мобільними на європейському ринку праці. Через рік чотири країни — Франція, Італія, Велика Британія та Німеччина — підписали так звану Сорбоннську декларацію, завдання якої спрямовані на створення відкритого європейського простору вищої освіти, який має стати більш конкурентоспроможним на світовому ринку освітніх послуг. Основна ідея цих документів — двоступенева структура вищої освіти, використання системи кредитів (ЕСТS), міжнародне визнання бакалавра як рівня вищої освіти, що надає право продовжувати навчання за програмами магістра відповідно до положень Лісабонської угоди.
Так поступово створювалися умови для інтеграційних процесів сфері вищої освіти європейських країн. Україна була і є активним учасником цих процесів. Обрані шляхи модернізації вищої освіти України аналогічні загальноєвропейським підходам. Принципи Болонської декларації в повному обсязі мають бути впроваджені у 2010 році, а 2005-й рік визначено як проміжний етап моніторингу досягнутого.
Основним завданням на цей період окреслено реалізацію передбаченої Болонською декларацією системи академічних кредитів, аналогічної ЕСТS (Європейській кредитно-трансферній системі). Саме її розглядають як засіб підвищення мобільності студентів під час переходу з однієї навчальної програми на іншу включно з програмами після дипломної освіти. ECTS стане багатоцільовим інструментом визнання та мобільності, засобом формування навчальних програм, а також сприятиме передачі кредитів вищим навчальним закладам інших країн. Важливий момент запровадження акумулюючої кредитної системи - можливість враховувати всі досягнення студента, а не тільки навчальне навантаження, наприклад, участь у наукових дослідженнях, конференціях, предметних олімпіадах тощо.| Визначення змістових модулів навчання з кожної дисципліни, узгодження кредитних систем оцінювання досягнень студента має стати основою для вирішення ще однієї, задекларованої в Болоньї, мети — створення умов для вільного переміщення студентів, викладачів, менеджерів освіти та дослідників теренами Європи. Обов'язковою вважається також наявність внутрішніх та зовнішніх державних і громадських систем контролю за якістю освіти
Загалом визначальними критеріями освіти в рамках Болонського процесу є якість підготовки фахівців; зміцнення довіри між суб'єктами освіти; відповідність європейському ринку праці, мобільність; сумісність кваліфікації на вузівському та після-вузівському етапах підготовки; посилення конкурентоспроможності Європейської системи освіти.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Розробка структури залікового кредиту курсу «Теорія автоматичного управління»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок