Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> з назвою

з назвою

Назва:
з назвою
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,86 KB
Завантажень:
403
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Контрольна робота
на тему:
Риба солона, в’ялена, копчена. Підготовка до продажу та розміщення м’яса та м’ясних гастрономічних товарів на робочому місці продавця. Призначення торговельних автоматів, їх класифікація. Інвентаризація, її значення і види. Облік касових операцій. Електричні травми, їх види


Зміст
1.Риба солона, в’ялена, копчена
2.Підготовка до продажу та розміщення м’яса та м’ясних гастрономічних товарів на робочому місці продавця
3.Призначення торговельних автоматів, їх класифікація
4.Інвентаризація, її значення і види
5.Облік касових операцій
6.Електричні травми, їх види


І. Теоретичне завдання:
Риба солона, в’ялена, копчена
робочому місці продавця
Призначення торговельних автоматів, їх класифікація
Інвентаризація, її значення і види
5.Облік касових операцій
6.Електричні травми, їх види
ІІ. Практичне завдання:
Порядок роботи на ЕККА MINI 500-ME
Облік реалізації товарів через дрібно роздрібну торгову мережу


Зміст.
1.Риба солена, в’ялена, копчена
Риба солена.
Група включає більшість соленедозріваючих видів риб. Риби цієї групи поділяються на розмірні групи. За видами розбирання солена риба поділяється на нерозбирану, зябрену, зябровану, обезголовлену, потрошену з головою, потрошену без голови, пласт з головою, пласт без голови, напівпласт, спинку, черевну частину, поздовжні половини, шматок, скибочки. За вмістом кухонної солі солену рибу простого способу засолу поділяють на слабко солену (6-10% солі включно), середньосолену ( 10,1-14% солі включно) і міцно солену (солі понад 14%). Риби солені пряного засолу і мариновані мають у своєму складі менший вміст солі.
Оселедці солені.
У цю групу входять усі оселедці, крім кільки, тюльки, салаки та інших довжиною до 17 см. Залежно від району вилову та вмісту жиру солені оселедці поділяються на атлантичні та атлантичні жирні, тихоокеанські та тихоокеанські жирні, азово-чорноморські (дніпровські, керченські, дунайські, чорноморські) та азово-чорноморські жирні. У жирних оселедців вміст жиру перевищує 12%.
Оселедці атлантичні та тихоокеанські солені поділяються на розмірні групи залежно від довжини. За видами розбирання оселедці солені поділяються на нерозбирані, зябрені, зябровані, напівпотрошені, обезголовлені, тушку і шматки.
Оселедці азово-чорноморські випускають тільки нерозбираними. За вмістом солі оселедці солені бувають такими, як і солена риба. Залежно від якості риби цієї групи поділяються на товарні сорти: 1-й і 2-й.
Оселедці пряні і мариновані (бочкові).
Асортимент цих риб залежно від району вилову, вмісту жиру, виду розбирання такий, як і солених оседців. За вмістом солі оселедці пряні і мариновані бувають слабо соленими (вміст солі від 6 до 9% включно) і середньосоленими (вміст солі більше 9 до 12% ключно). За якістю риби цієї групи на товарні сорти не поділяються.


Сардини пряного засолу.
В цю групу входять сардини європейські, сардинопс і сардинела. За видами розбирання риби бувають нерозбираними, напівпотрошеними та обезголовленими. За розміром і якістю вони не поділяються.
Анчоусові і дрібні оселедцеві риби солені.
Анчоусові риби – це хамса та анчоус, оселедцеві – кілька, тюлька і салака. Їх випускають тільки у нерозбираному вигляді. За вмістом солі та якістю риби цієї групи поділяються так, як оселедці солені.
Скумбрія і ставрида солені.
В цю групу риб входять скумбрія атлантична і далекосхідна, ставрида океанічна. За видами розбирання вони бувають нерозбирані, обезголовлені, потрошені, у вигляді спинки і шматків. На розмірні групи цю рибу не поділяють. За вмістом солі бувають слабо солоні (6-9% включно) і середньосолоні (солі більше 9 до 12% включно), а за якістю - 1-го і 2-го сортів.
Скумбрія і ставрида пряного засолу.
Асортимент риби цієї групи нагадує асортимент скумбрії і ставриди солених. Скумбрія і ставрида пряного засолу на товарні сорти не поділяються.
Лососі солені.
В цю групу входять сьомга, лососі озерний, балтійський і каспійський.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: з назвою

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок