Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> реферат: Косметика

Косметика / сторінка 2

Назва:
Косметика
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
47,21 KB
Завантажень:
1544
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.3

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Пропорції тіла і пов'язаний з ними зовнішній вигляд людини залежать не тільки від успадкованої схильності. Тіло дитини виключно легке піддається формуванню, і правильним фізичним вихованням його можна свідомо змінювати. Дітей слід виховувати так, що б вони самі усвідомлювали значення систематичного відходу і збереження хорошої фігури, фізичного здоров'я і достатньої активності.

Так само йдуть справи і з красою особи. Вже з раннього віку обличчя людини піддається багатьом діям, що позначаються негативно на його красі. Обличчя потрібно берегти з раннього дитинства.

Жінка справляє враження красивої саме завдяки своїй чарівливості. Тому кожна жінка повинна прагнути бути привабливою, зберігати і удосконалювати свою чарівність, крім всього іншого і за допомогою систематичного косметичного відходу. Дуже важливо, щоб батьки, і в першу чергу матері, виховували у своїх дітей глибоко укорінену звичку стежити за своєю зовнішністю, піклуватися про чистоту, охайності одягу і, не в останню чергу, залицятися за собою за допомогою косметичних засобів.

Шкіра і її недоліки.

Кожна жінка, що володіє відчуттям естетики і охоча зберегти свіжий вид своєї шкіри, повинна засвоїти основні знання про шкіру і епідерміс (надкожице). Разом із загальними відомостями про шкіру, необхідно правильно визначати тип своєї шкіри; ці знання необхідні для здійснення правильного косметичного догляду, оскільки не кожен косметичний засіб і не кожен косметичний прийом підходять для будь-якої шкіри. За відсутності цих знань чи ж при їх неправильному застосуванні можна шляхом невідповідного відходу завдати шкірі шкоди.

Нормальній здоровій шкірі в більшості випадків не приділяється ніякої уваги. Проте статистичні дані свідчать про те, що майже у кожної другої людини спостерігаються більш менш виражені недоліки шкіри. Часто цим "дрібним" дефектам шкіри не приділяється достатньої уваги, причому особливо у молодому віці. Проте саме ця недбалість може з'явитися причиною того, що з часом ці недоліки взагалі не піддаватимуться лікуванню. Між красою шкіри особи і всього тіла і її здоров'ям існують важливі взаємозв'язки.

Епідерміс і взагалі вся шкіра в цілому є як би дзеркалом, що відображає істотні, можна навіть сказати, вирішальні процеси, які відбуваються в нашому організмі. Наприклад, при неповноцінному, недостатньому по тривалості сні або при його відсутності під очима відразу ж виникають круги, стають різкішими і помітнішими зморшки навколо очей. При поганому травленні майже відразу на шкірі особи з'являються "такі звичайні " прищики. Ці повсякденні приклади демонструють, як різні впливи на організм виявляються на шкірі.

Шкіра видає багато секретів і про психічний стан людини, причому нерідко і про такі стани, які хотілося б приховати. Шкіра тісно пов'язана з вегетативною нервовою системою, тому при будь-якому прихованому хвилюванні у нас починають потіти руки, при раптовому переляку ми бліднемо, від радості і збентеження червоніємо.

Для того, щоб зрозуміти всі ці процеси, необхідно познайомитися з будовою шкіри, з її функціями, а також з її здатністю до регенерації.

Епідерміс - це зовнішній, поверхневий шар людської шкіри або надкожица; дерма - власне шкіра і подкожносоединительная тканина. Нижній, найглибший шар шкіри називається подкожножировым шаром. Він складається з рідкісної сполучної тканини, в петлях якої відкладається жир. Це шар є жировою базою в тілі; з цих резервів жиру організм у разі потреби черпає енергію, він також здійснює захист підшкірно розташованих органів від шкідливих дій зовнішнього середовища, головним чином, від механічних ударів і температурних впливів.

У подкожносоединительной тканині розташовуються живлячі шкіру кровоносні і лімфатичні судини, тому при пораненні з неї витікає кров. Крім того, тут же розташовуються різні нервові закінчення. Над нею знаходиться щільніша сполучна тканина - дерма, яка є міцним сплетенням волокон, що обумовлюють міцність, пружність і розтяжність шкіри. Ці волокна діляться на два види. Одні волокна складаються з клееподобной білкової маси - колагену (при вариві колагену тваринного походження виходить клей). Інші волокна, що складаються з эластина, характеризуються надзвичайно високою пружністю і обумовлюють еластичність шкіри. У глибших відділах дерми переважають колагенові волокна, а в її поверхневих відділах більше ніжних, еластичних волокон. Загалом сплетення цих двох видів волокон утворює міцний і еластичний шар. З цього шару шкіри тваринного походження виробляються стандартні види шкіри промислового виробництва. Дерма - не монолітний шар. Її нижня (ретикулярна) частина містить грубіші, сітчасто розташовані волокна. У місці переходу дерми в подкожносоединительную тканину волокна розташовуються горизонтально, тобто паралельно шкірної поверхні. Верхня частина дерми, папілярна (сосочковая), містить ніжні волокна, що віялоподібний розходяться, які закінчуються на верхівках бугорковитых виступів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: Косметика

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок