Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Скачати: Косметика

Загрузка...

Косметика

Скачати:* Captcha
* - щоб завантажити роботу, введіть в поле код з картинки і натисніть кнопку "Завантажити"

Загрузка...Назва:
Косметика
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
47,21 KB
Завантажень:
1544
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.3
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Гріх, якщо жінка виглядає менш красивою

чим могла б бути.

З косметикою до краси

Хоча значення зовнішності не слід переоцінювати, проте ми із власного досвіду знаємо, що привабливий зовнішній вигляд, по якому видно, що за зовнішністю систематично залицяються, проводить на тих, що оточують вигідне враження, і люди хочеш не хочеш роблять з цього відповідні висновки. Але красива зовнішність лише зрідка є дарма однієї природи. Вона отримується і зберігається дисципліною, самовладанням і вміло направленими зусиллями.

Про красу і здоров'я слід піклуватися щодня і систематично. Необхідно контролювати свою вагу, раціонально харчуватися, систематично і цілеспрямовано займатися гімнастикою, мати достатній за часом сон. Адже як і раніше залишаються у силі мудрі слова афоризма де Ленкло: "Немає непривабливих жінок. Є тільки жінки, які не уміють зробити себе красивими."

Не всі люди відносяться до косметики позитивно. Є і такі, які її відкидають, оскільки вже одне слово "косметика" нагадує їм галасливо і розмальовану без смаку жінку. Проте, якби все, що відкидають косметику, усвідомили, що косметика - це не тільки турбота про особу, волосся, нігті, але і догляд за всім тілом, тобто що - це і певні процедури, що підтримують свіжість, чистоту тіла і загальне здоров'я, то вони, поза сумнівом, змінили б свою думку. Як сіль і прянощі додають стравам справжній смак, так і умілий make-up на доглянутому обличчі підкреслює його природну красу.

Про значення косметики.

Можливо, знайдуться і такі люди, які відкидають косметику, стверджуючи, що навіть найкраща косметика не перетворить поганулю на красуню і що по-справжньому красива жінка не потребує косметики. Проте таке відношення до косметики є у принципі неправильним. Його можна було б порівняти з твердженням, що розумній людині школа не потрібна, а дурному ніяка школа не допоможе. Але в житті немає нічого абсолютно білого або абсолютно чорного, кожна людина знаходиться десь між цими крайнощами, причому виховання, школа, турбота про розумовий розвиток істотним чином впливають на кінцевий результат. Точно також немає настільки непривабливих людей, що б їх зовнішній вигляд не можна було б поліпшити шляхом відходу, облагороджування, затушовування недоліків і підкреслення привабливих рис, а, з іншого боку, немає і такої ідеальної (і до того ж вічної) краси, яка б абсолютно не потребувала косметики; в крайньому випадку косметика тільки підкреслює природну красу і допоможе зберегти її на довгі роки.

Жіночу красу не можна розглядати тільки з погляду холодної, ділової естетики; жіноча краса завжди пов'язана з відчуттями, вона повинна впливати на емоції тих, для кого жінка хоче бути красивою.

У способах косметичного відходу виявляється особа людини. Не достатньо тільки бажати бути в косметичному відношенні завжди в порядку, треба ще уміти це правильно робити.

Прагнення до зовнішньої досконалості є, поза сумнівом, позитивною рисою вдачі, так само як і жіноча краса є великою людською і суспільною цінністю. Природне бажання жінки бути красивою йде глибоким корінням в біологічний і суспільний розподіл праці. Марно всякі наставники засуджували її, турбота про зовнішність свідчить також про культурне відношення людини до навколишніх людей. Адже елементарна охайність, гігієна життєвого середовища, одяг є проявами загальної культури. Вже одне бажання бути чисто і красиво одягненим, таким, що добре причесало, справляти враження культурної людини є елементарним проявом хорошого відношення до людей, серед яких ми живемо.

У завдання косметики входить всестороннє облагороджування особи людини з естетичної точки зору, тому косметика грає значну роль в суспільному житті і її застосування повністю обгрунтоване.

Людська краса не дана раз і на завжди - вона постійно змінюється. І відповідно до розвитку смаку як одного з компонентів культури люди прагнуть виглядати красивіше.

Кожен не може бути від природи красивим. Мати ідеальні риси обличчя, струнку фігуру, зуби, як перлини, золотисте волосся і т.д. Проте було б помилковим вважати, що краса - це завжди дар природи. Природно, не можна заперечувати значення красивих рис, одержаних жінкою від природи, але з іншого боку, було б помилково вважати, що жіноча краса залежить виключно від форм тіла і симетрії особи, що є компонентами загальної зовнішності. Жінка стає красивою не тільки завдяки природі. Але і завдяки тому, що для неї зробить життя чи ж що вона сама в житті зробить для себе самої. Виходячи з цієї точки зору, стає ясно, що найважливіше - це не те, які риси обличчя одержить жінка в спадок від своїх предків, а то, як вона фізично і психічно розвиватиметься в певному середовищі і при певному ступені турботи і догляду за своєю зовнішністю.

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: Косметика

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок