Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Скорпіон – знак зодіаку

Скорпіон – знак зодіаку

Назва:
Скорпіон – знак зодіаку
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,21 KB
Завантажень:
34
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Реферат на тему:
Скорпіон – знак зодіаку


23 жовтня – 22 листопада
Це люди, народжені під знаком Скорпіона. Вони схильні до підозрілості але люб’язні і привітні. Якщо вони розумні, то їх вимова вишукана. Вони добре розуміють смисл і потрібність уживання слів. Люди, народжені під цим знаком красномовні.
Народжені під знаком Скорпіона мають робити вибір із чисел народжених під знаком: діви, Риб або терезів.
Характер
З сильною волею і з почуттям незалежності, при цьому великодушний не дивлячись на показову черствість спочатку недовірливі і стримані взагалі інтересний характер. Дуже проблематичний часто схиляються до містики, піддаються впливу чужої волі, магії. Конфлікти між надвисокими і низькими; з одного боку – гнів, злість, з другого – високий ідеалізм і сильна потреба в розумінні. Рвучість до духовного розвитку, спрага знати і наполегливість в їх досягненні, рішучість часто дуже симпатична натура, але з внутрішніми суперечками.
Професії
Лікарі, хірурги, дантисти, письменники.
По темпераменту – флегматики.
Любов
Велика пристрасть і почуття, при цьому готові приносити жертви, часта втрата коханої людини. Благополучні дні:
дні – вівторок
число – 9
колір – темно-червоний.
Успіхи
В молодості хвилювання і переміни, поки що не розвинуться і не загартує характер, успіхи в більшості випадків після 30-ти років. Виграють особливо після того як одружуються, з допомогою досягання своєї мети.
Таємниця каменя
“Коли сонце входить в знак Скорпіона, якими править Марс, родяться люди Любині, уперті, люблять науку, часто схильні до влади, іноді меланхоліки” – писав Тих де Браг в своїй “Книга гороскопів” Їх дорогоцінності – це аквамарин, карбункул, корал і головний талісман – перстень або браслет форми змії.
Аквамарин – гарний, прозорий, зеленувато-голубий камінь – в давнині і в середині століття рахували амулетом щасливих одружений союзів. У Франції наречені обмінювалися перснями з аквамарину, вірячи, що завдяки цьому їхнє життя пройде взаємній любові і уваги.
Мореплавці і рибаки також вірили в чудодійну силу аквамарину. Той, хто його носив, не боявся небезпеки плавання.
Камінь кольору “моря і повітря” так як би повинне був знімати біль з горла і зубів, тому людям, потерпаючим від цих недомагань. Лікарі радили носити браслети із справленими в срібло аквамарин.
В Римі карбункул був талісманом вагітних жінок, думали, що він прибавляє їм життєдайну силу і забезпечує благополучні ради.
А середині століття його носили головним образом чоловіки, особливо воєнні, так як камінь повинен був охороняти від ран і зупиняти кровотечі. Він проганяв чорні думки і розвіював меланхолію, тому астрологи рекомендували його людям, народженим під знаком Скорпіона.
Третім дорогоцінним каменем-талісманом для народжених під цим знаком був корал. В Єгипті він був посвячений Азидом. А в Греції і Римі – Афродітою. Коралові амулети підвішували над колисками новонароджених, це повинно було їх берегти від дурного ока.
Корал охороняв також від блискавки, його сила відлякувала демонів і відганяла спокусу, тому серед християнського духовенства розповсюджувалися традиції носіння коралових браслетів. Корали, розмішані в воді, рахувалися засобом проти хвороби горла, а попіл від спалених коралів, розтертий з жиром, лічив рани і опіки.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Скорпіон – знак зодіаку

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок