Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Створення ГІС для лісової промисловості

Створення ГІС для лісової промисловості

Назва:
Створення ГІС для лісової промисловості
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,81 KB
Завантажень:
503
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
КОНТРОЛЬНА РОБОТА
з дисципліни “ГІС і бази даних”
на тему:
“Створення ГІС для лісової промисловості”


Розумне використання, збереження і відновлення лісів у сучасному урбанизированном світі стає усе більш складної і, у той же час, що не терпить зволікання, задачею. Плани, рішення по заощадженню і раціональному використанню лісових ресурсів і зв'язаному з ними бізнесу часто суперечливі і приймаються в обстановці зіткнення інтересів і з високим ступенем невизначеності. Програмне забезпечення ARC/INFO, світовий лідер у географічних інформаційних системах (ГІС), дає можливість людям, що займаються лісовим господарством, легко інтегрувати і використовувати наявні джерела табличної і картографічної інформації для підвищення якості прийнятих рішень.
Більшість складностей по керуванню лісовими ресурсами на базовому рівні в дійсності є інформаційною проблемою. Використовуючи інтегровану ГІС ARC/INFO, Ви одержите гарантію того, що потреби всіх облич, зв'язаних з лісовим господарством, будуть задоволені за рахунок загального і поділюваного доступу до об'єктивної інформації. ARC/INFO дає лісникам могутній засіб для того, щоб показати застосування принципів стабільного розвитку й інтегрованого керування лісами. Лісівництво було однієї з перших галузей, що застосували ГІС, але аж ніяк не відразу керуючі дійсно усвідомили ту інтегруючу роль, що грають ГІС у створенні планів, узгодженні графіків, прийнятті важливих рішень по використанню ресурсів. Результатом з'явилося масове застосування технології ГІС у цілому, і програмних продуктів ESRI, особливо, у рішенні багатьох поточних і стратегічних задач галузі.
Скільки разів Ви хотіли, щоб у Вас була система, що надійно стежить за лісівницькими зобов'язаннями і дозволяє легко обновляти лісові кадастри? Скільки разів за останній рік переглядалися і перероблялися Ваші плани освоєння? Чи можете Ви собі представити, що Ви задаєте лісову ділянку і швидко одержуєте зведення про обсяги деревини, розподілі видів, що супроводжують продуктах, можливих наслідках для природного середовища і природних місцеперебувань? Чи неправда було б зручно мати можливість поширювати планову інформацію з всій організації регулярно і з мінімальними зусиллями?
За допомогою інтегрованої ГІС ARC/INFO перераховане вище - уже не проблеми, які треба переборювати, а нові можливості керуючого лісовим господарством, що володіє потрібними засобами і даними. Наприклад, ARC/INFO звільнить більше часу професіоналам для аналізу альтернативних сценаріїв і концентрації на рішенні найбільш складних проблем, що дійсно вимагають їхньої професійної майстерності.
ГІС ARC/INFO ідеально підходить для керування лісовим господарством
Програмне забезпечення ARC/INFO є могутнім набором програмних засобів для створення і редагування географічних баз даних, для цілей просторового аналізу, пошуку, представлення і керування даними. Ці засоби можуть використовуватися для підтримки різноманітних функцій керування лісовими ресурсами, таких як: розробка довгострокової стратегії постачань деревини, п'ятилітні прогнози запасів, вибір системи лісозаготівлі, розрахунок будівництва доріг з мінімальними витратами, проведення візуального ландшафтного аналізу з накладенням ділянок, рішення споровши щодо границь власності, установлення границь природних місцеперебувань, моделювання сценаріїв поширення лісових пожеж, здійснення тактичного планування по придушенню пожеж і багато чого іншого.
Деякі з особливих властивостей ARC/INFO, що роблять це програмне забезпечення лідером ГІС у рішенні задач лісівницької галузі, полягають у наступному:
* Могутня і гнучка модель даних
- Інтегроване керування табличними і географічними даними
- Векторна топологія (крапка, лінія і полігон) і растрові моделі даних
* Інтеграція даних
- Інтеграція багатьох середовищ (наприклад, растрових і векторних зображень)
- Підтримка стандартних форматів зображень і цифрове відображення
- Взаємозв'язок із системами супутникової прив'язки (GPS)
- Можливості обміну даними більш ніж у 30 стандартних форматах
* Автоматичне картирование, складання звітів і аналіз
- Відображення стандартних карт і складання таблиць
- Тематичні карти, запити і види аналізу
* Інтеграція баз даних і постачання стандартами у всій організації
- Прямий доступ до баз даних у середовищі ГІС
- Підтримка багатьох стандартних промислових реляционних баз даних і мережних функцій
- Функції надійної безпеки баз даних
- Можливості керування бібліотекою карт
* Комплексний просторовий аналіз і можливості запиту
- Перекриття крапка-, лінія-, полігон-полігон, зв'язки сусідства і близькості
- Моделювання по регулярній сітці з застосуванням розширень ARC/INFO
- Аналіз лінійних мереж.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: Створення ГІС для лісової промисловості

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок