Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> реферат: Імідж в діяльності державного службовця

Імідж в діяльності державного службовця / сторінка 2

Назва:
Імідж в діяльності державного службовця
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,82 KB
Завантажень:
367
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 

У першу групу входять такі природні якості, як: комунікабельність, ???, рефлексивність (здатність зрозуміти іншу людину), красномовність (здатність впливати словом). Ці якості можна позначити узагальненим понятям „уміння і бажання подобатись”.
У другу групу входять характеристики особистості як наслідки її утворення і виховання. До них відносяться психічне здоров’я, володіння набором людських технологій (міжособистісне спілкування, уміння паереборювати складні конфліктні ситуації).
До третьої групи можна віднести те, що пов’язано з життєвим, професійним досвідом особистості. Особливо варто виділити інтуіці??? Ситуації спілкування. Самовпевненість і стандартність поводження найчастіше сприймають негативно. Імідж – результат вмілої орієнтації в конкретній ситуації, правильний вибір моделі своєї поведінки.
Особистий імідж – це середовищне явище. Він виступає як людське визнання, як оцінюване відношення якоїсь групи людей. Не виключно, що те чи інше людське середовище може мати не найкращий смак, вихованість, ерудиційний професіоналізм. Звичайно, треба зважити на думку оточення, але не обманюватися нею, а тому треба постійно ставити перед собою високу планку в культурі, ерудиції і професіоналізмі. Прояв цих якостей завжди вражаюче діє на людину. Люди схильні скорятися найсильнішим.
Взагалі в роботі керівника багато привабливих сторін: вона надає великих можливостей для розвитку особистості, надає людині гдність, є захоплюючою (у випадку творчого підходу). Керівник часто має вирішувати важкі задачі в умовах критичних ситуацій і невизначених перспектив.
У минулому на посаду керівників намагалися підбирати людей з яскраво вираженими директорськими замашками, оскільки робітники були здебільшого покірною, малоосвіченою масою, і найкращим засобом впливу на них вважався примус.
З розумінням того, що робітників потрібно не примушувати, а заохочувати, змінилися й вимоги до керівників.
Сучасний керівник виступає в декількох іпостасях.
По-перше, це керівник, обраний владою, що управляє великим колективом людей.
По-друге, це лідер, спроможний вести за собою підпорядкованих йому людей, використовуючи свій авторитет, високий професіоналізм, позитивні емоції.
По-третє, це дипломат, що встановлює контакти з партнерами і владою, що успішно переборює внутрішні і зовнішні конфлікти.
По-четверте, це новатор, що розуміє роль науки в сучасних умовах, що вміє оцінити і без зволікання впровадити у виробництво той чи інший винахід або раціоналізаторську пропозицію.
По-п’яте, це – просто людина, що володіє високими знаннями і вмінням, рівнем культури, чесністю, рішучістю характеру і у той же час розважливістю, спроможна бути у всіх відношеннях зразком для оточення [3, с.360].
У процесі управління керівник здійснює ряд конкретних функцій, середя яких: організація і планування ??? колективу і своєї власної роботи, розподіл завдань і інструктаж підлеглих, контроль за ними; підготовка і читання звітів; перевірка й оцінка результатів роботи; ознайомлення з усіма навиками у світі бізнесу, техніки і технології, викування і розглях нових ідей і пропозицій; вирішення питань, що виходять за межі компетенції підлеглих; знайомство з поточною кореспонденцією; відповіді на дзвінки і прийом відвідувачів; проведення зборів і представництво; заповнення форм звітностей; ведення переговорів; підвищення кваліфікації.
Всі ці роботи характеризуються: високою різноманітністю (до 200 видів дій у день), різноманітністю форм цих дій і місце їх здійснення, широкими контактами і комунікаціями усередині і поза фірмою, швидкою зміною подій, людей і дій.
Виконуючи свї повсякденні обов’язки, керівник спілкується з різними категоріями людей. Насамперед, це – партнери. Іноді вони можуть бути доволі неприємними, висувають безглузді вимоги і навіть погрожують, але в будь-якому випадку з ними потрібно поводитися чемно і коректно, ввічливо. Інша категорія людей, з якими доводиться спілкуватися, – керівники різного рангу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: Імідж в діяльності державного службовця

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок