Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Перепланування квартири

Перепланування квартири

Назва:
Перепланування квартири
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,50 KB
Завантажень:
179
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Перепланування квартири


Перед тим як почати перепланування, варто врахувати побажання всіх членів сім"ї і повязати їх з реальними можливостями. При цьому варто виходити з того, що квартира не повинна підпорядковувати собі людину,-- в ній повинно бути затишно, комфортно і спокійно.
Все приміщення квартири можна умовно поділити на загальні і особисті. До перших можна віднести кухню столову і вітальню які слугують як для прийому гостей так і для відпочинку всієї сім"ї. Скритими від посторонніх очей залишається кімнати, які концептуально повинні бути ізольовані: спальня, дитяча, кабінет, ванна кімната і гардероб. Вітальня і столова, навпаки, формують відкритий простір, обмежений тільки несучими стінами,-- ці приміщення повинні бути просторими і святковими.
Найбільш поширений спосіб візуально збільшити кімнати--це об"єднати їх. Пройоми без дверей і арки, прорублені у несучій стіні яка відділяє столову від коридору, дозволяє побачити вітальну частину квартири вже із коридору. Можна пробити пройоми в стінах, за рахунок чого вдається повязати декілька розрізнених кімнат в єдине ціле. Щоб підсилити цей ефект, стіну між столовою і вітальнею можна задекорувати скляними панелями -- з"явиться відчуття, що кімнати розділяє лишень легка перегородка. Інколи варто віддати перевагу конструкціям з допомогою яких можна швидко і без проблем трансформувати простір. Досить функціональні різноманітні ширми, розсувні двері-гармошки, перегородки із прозорого скла або відкритих скляних полиць, кольорові вітражі.
Між вітальнею і кухнею сьогодні модно робити перегородки в виді барної стійки. Однак з допомогою гіпсокартону можна виконувати більш складні варіанти : наприклад виконати конструкцію завдяки якій з сторони кухні Ви отримаєте "фальш-камін", а з сторони вітальні -- нішу для телевізора. Перегородки із гіпсокартону не обов"язково повинні бути до стелі.
Із інших прийомів візуального збільшення і суміщення простору варта виділити внутрішні скляні двері-перегородки. Крізь них проглядаються інші кімнати, а світло немов перетікає із приміщення в приміщення, таким чином, коридор із темного і замкненого простору перетворюється в світлу і відкриту частину квартири.
Візуальному збільшенню простору слугує також єдина кольорова гамма відкритих гостинної, кухні і столової, тому колір плитки для підлоги і стіни, наприклад кухні, повинен повторювати кольори інших приміщень.
Якщо Ви хочете, щоб квартира виглядала просторо, її головні кімнати повинні бути вирішені в світлих і теплих тонах: підійдуть білий розбілений жовтий, бежевий, коричневий і відтінки світлого чи темного дерева.
Основна проблема при переплануванні--переніс кухні в жилу зону. Зразу обмовимось, що цей експеремент не для приміщень з низькою стелею. Переміщення кухонного обладнання потребує скритої проводки всіх підключених до нього комунікацій -- водопроводу, каналізації, електрики. Технічно це важко, проте реально.
При переплануванні кімнат часто видається захоплюючою ідея збільшення площі за рахунок приєднання до них лоджій. Однак варто врахувати, що таке рішення може ще більше видовжити і без того надто вузькі кімнати.
Прив’язуючись до даного проекту потрібно також композиційно вирішити просторове розміщення сходів які б не займали багато місця, проте були виконані з дотриманням вимог до сходових кліток.
При цьому варто не забувати про те, що ці сходи повинні також і на мансардному приміщенні розумно композиційно і просторово за компоновані.
Отже враховуючи вище сказане художньо-композиційне вирішення інтер’єру виконане наступним чином:
вузький коридор було поділено на два окремі приміщення. В тому, що при вході розміщено навпроти дверей шафу-купе із дзеркальними дверцями в яку також несучу колону. Вхід із цього коридору у вітальню обладнаний скляними розсувними дверцями, які у відкритому положені слугують дверками для вмонтованих полиць обабіч входу до вітальні. Не велика площа коридору візуально компенсується світлом, яке проходить крізь скляні аж до низу двері.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Перепланування квартири

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок