Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Загальна характеристика УМГ «Прикарпаттрансгаз»

Загальна характеристика УМГ «Прикарпаттрансгаз»

Назва:
Загальна характеристика УМГ «Прикарпаттрансгаз»
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,69 KB
Завантажень:
508
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Загальна характеристика УМГ «Прикарпаттрансгаз»
Характеристика умов проведення діяльності
Управління магістральних газопроводів (УМГ) «Прикарпаттрансгаз» створене шляхом реорганізації дочірнього підприємства «Прикарпаттрансгаз» акціонерного товариства «Укргазпром». На сьогоднішній день УМГ «Прикарпаттрансгаз» є філією дочірньої компанії (ДК) «Укртрансгаз» Національної акціонерної компанії (НАК) «Нафтогаз України», створеної на виконання Постанови кабінету Міністрів України від 24 липня 1998 року №1173 «Про розмежування функцій з видобування, транспортування, зберігання і реалізації природного газу». Управління діє на основі Положення про філію без права юридичної особи.
Основними напрямками діяльності УМГ «Прикарпаттрансгаз» є: транспортування природного газу та його підземне зберігання.
УМГ «Прикарпаттрансгаз» розташоване в м. Івано-Франківськ. Основний комплекс робіт проводиться у Івано-Франківській області, площа якої складає 13.9 тис.кв.км. Створення УМГ «Прикарпаттрансгаз» саме на території Івано-Франківської області частково було обумовлено її вигідним географічним положенням. Івано-Франківська область розташована на південному заході України на стику двох великих природно-географічних областей – Східно-Європейської рівнини та Українських Карпат. На території області виділяються три природні райони (зони). Це – рівнинне Придністров'я, Передкарпаття та гірські Карпати.
На Івано-Франківщині залягають основні запаси нафти і газу Карпатської нафтогазової провінції. Найбільшим за запасами серед газових родовищ є Богородчанське, а серед нафто-газових – Битків-Бабчинське.
Економіка області має індустріально-аграрний характер, тут сконцентровано понад 300 промислових підприємств, на яких працює 99.6 тисячі чоловік. В області присутні практично всі галузі виробництва, крім видобутку вугілля. Розвинута широка мережа залізничного та автомобільного транспорту.
У територіальному поділі праці область спеціалізується на видобутку нафти і газу, виробництві електроенергії, мінеральних добрив, нафтопродуктів, хімічного обладнання, приладів контролю, трубопровідної арматури, місцевих будівельних матеріалів.
В унікальному поєднанні на Івано-Франківщині різноманітних галузей промисловості головне місце належить паливно-енергетичному комплексу. В останні роки він набув динамічного розвитку, на його частку припадає більше половини обсягів продукції, яка виробляється в області.
Найбільшими підприємствами паливно-енергетичного комплексу області є: Бурштинська ТЕС – єдина потужна електростанція України, яка має технічні можливості і постачає електроенергію на експорт в країни Західної Європи; Долинський газопереробний завод з потужністю переробки газу 792 млн. куб. м. газу на рік і відбензинений газ якого транспортує УМГ «Прикарпаттрансгаз»; НГВУ «Долинанафтогаз» і «Надвірнанафтогаз» основним видом діяльності яких є видобуток нафти і газу, транспортуванням газу з яких займається УМГ «Прикарпаттрансгаз» (газоконденсатні родовища Космач і Розсільна); ВАТ «Прикарпаттяобленерго», яке спеціалізується на передачі електроенергії і є централізованим постачальником електроенергії в тому числі і для УМГ «Прикарпаттрансгаз».
1.2 Техніко-технологічна характеристика виробництва та виконуваних робіт
УМГ «Прикарпаттрансгаз» - багатогалузеве підприємство, головним предметом діяльності якого є транспорт природного газу з Росії, через територію України в країни Східної і Західної Європи, до Молдови, Одеської, Чернівецької, Івано-Франківської, Закарпатської, Тернопільської областей. Крім цього предметом діяльності підприємства є зберігання газу в підземних сховищах, розвиток підсобного сільського господарства, забезпечення своїх працівників товарами та продуктами харчування, а також інша діяльність, яка не суперечить Положенню про філію на основі якого діє підприємство.
Основним завданням УМГ «Прикарпаттрансгаз» є: безперебійне постачання газу на підприємства, в міста та інші населені пункти згідно господарських договорів; експлуатація та ремонт лінійних споруд, компресорних та газорозподільних станцій магістральних газопроводів; централізоване обслуговування ліній і засобів зв'язку, телемеханіки; покращення техніко-економічних показників; підвищення економічної ефективності обладнання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Загальна характеристика УМГ «Прикарпаттрансгаз»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок