Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Мова квітів

Мова квітів

Назва:
Мова квітів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,12 KB
Завантажень:
188
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
“Мова квітів”


ПЛАН
Вступ
1. Історична довідка
2. Основні особливості мови квітів
3. Сучасне використання мови квітів
4. Абетка та символіка квітів
Висновки
Список використаної літератури


Вступ
З древніх часів до нашого часу квіти відігравали важливу роль у житті всіх народів. Бенкети і війни, похоронні церемонії, церковні свята, весілля не обходилися без квіткового оздоблення.
Квіти виступали як символ вірності і смутку, щастя і розпусти, зв'язку із загробним світом і самозакоханості, а також багато чого іншого. З квітами відзначалися і відзначаються важливі події, за допомогою квітів люди виражали і виражають сильні почуття.
Квіти за всіх часів вважалися кращим подарунком до будь-якого свята. Складені зі смаком букети завжди доречні і прийдуться по душі.
Якщо Ви хочете, щоб подарований Вами букет не тільки порадував одержувача своєю красою і свіжістю, але і без слів розповів йому про Ваші таємні бажання і переживання, поставтеся до вибору квітів з особливою увагою.
1. Історична довідка
У древній Персії існував такий звичай: коли починали зацвітати троянди, молодь виходила на вулиці з кошиками троянд, і кидала трояндами в перехожих. Вважалося, що у того, в кого попадала троянда, обов'язково незабаром відбудеться щаслива подія. На подяку ця людина відразу робила невеликий символічний подарунок попавшому в його.
В часи падіння Римської Імперії троянда служила квіткою забави й асоціювалася з низинними пристрастями. Для того щоб прикрасити яку-небудь п'яну оргію, знищували величезну кількість троянд. Один раз імператор Геліогабал влаштував бенкет, на якому закидав гостей такою кількістю пелюстків троянд, що деякі задихнулися під ними.
У древніх римлян біла лілія служила ознакою вишуканого смаку. Це була квітка розкоші і добірності, а також надії, що використовували для прикраси свого костюма, своїх лож і колісниць багаті патриції і патриціанки. Греки і римляни пов'язували з білою лілією непорочність. Вінки з лілій і колосся пшениці прийнято було вдягати нареченому і нареченій.
В Франції в середні століття в аристократичних родинах існував такий звичай: наречений щодня до весілля посилав нареченій букет квітів, серед яких обов'язково була присутня лілія.
Древні міфи, біблійні історії і сказання - в усіх ним можна знайти слова про значення квітів. На початку XVIII століття король Швеції Карл II ввів у Європу нову мову, побувавши в Персії і пізнавши східний "мову квітів".
Квіткові словники публікувалися протягом усього XVIII-го сторіччя, розповідаючи про секрети лілії і бузку, і окремі його глави були присвячені складанню букетів. Ніж більш популярна квітка, тим більше значень він має. Найбільший вага приходиться, звичайно, на троянди.
2. Основні особливості мови квітів
Щоб букет найбільше повно виразити свої почуття, скористайтеся мовою квітів. Ця романтична наука – «селам» з'явилася в 17 столітті в Константинополі і протягом століть допомагала закоханим краще розуміти один одного.
Кожній квітці, відповідно до древнього трактату, відповідало визначене значення. Досить було піднести в подарунок панянці скромний букетик фіалок, щоб вона зрозуміла: кавалер вдень і вночі думає про неї.
За допомогою гортензії можна було подякувати друга за розуміння, латаття повідомляла про пристрасть, що бушує в душі, троянди – це незмінний символ закоханих, а орхідеї виражають ніжність, любов, витонченість, інтимність...
Мова квітів як і раніше актуальна. Знання квіткового етикету і символіки допоможе Вам зробити неповторне враження на близьких людей, торкнутися самі тонкі струнки улюбленого серця...
Усі знають, що значать троянди. А чи знаєте Ви те, що колір троянд теж дуже важливий і може або зробити сюрприз, або навпаки, зіпсувати відносини? Та й інші квіти сказати можуть дуже багато чого.
Троянди заслуговують звання найстарших серед вирощуваних людиною квітів, вони росли ще 5000 років тому в садах на Сході. Дика ж троянда набагато древнє - залишки троянд датовані появою 35 мільйонів років тому. Зараз троянди продаються мільйонами, а це говорить про те, що ця прекрасна квітка дійсно витримала іспит часом.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Мова квітів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок