Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Хеджування продажу, купівлі та вигоди хеджування

Хеджування продажу, купівлі та вигоди хеджування

Назва:
Хеджування продажу, купівлі та вигоди хеджування
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,33 KB
Завантажень:
251
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Хеджування продажу, купівлі та вигоди хеджування
Хеджування продажу.
Хеджування купівлі.
Вигоди хеджування.
1. Хеджування продажу – це використання короткої позиції на ф’ючерсному ринку тим, хто має довгу позицію на наявному ринку.
Цей вид хеджування використовується для захисту продажу ціни товару і використовують його продавці реальних товарів для страхування від падіння цін на цей товар.
2. Ця операція представляє собою купівлю ф’ючерсного контракту будь-ким, хто має певну позицію на наявному ринку. Результатом довгого хеджу є фіксація ціни закупки товару.
Цей вид хеджування часто використовують посередницькі фірми, які мають замовлення на купівлю товару в майбутньому та компанії переробними. При цьому закупки на ф’ючерсному ринку здійснюється як тимчасова заміна закупки реального товару. В підсумку довге хеджування захищає від підвищення цін.
3. Хеджування з допомогою ф’ючерсних контрактів має ряд переваг:
проходить зниження цінового ризику торгівлі товарами або фінансовими інструментами.
хедж не пересікається із звичайними операціями і дозволяє забезпечити постійний захист ціни без необхідності змінювати політику запасів чи втягуватися в гнучку систему форвардних відносин.
хеджувнаня забезпечує велику гнучкість в плануванні, оскільки ф’ючерсні контракти існують для багатьох місяців постачання в майбутньому, підприємство може планувати на перед.
хедж полегшує фінансові операції.
якщо хедж розпочато, то не обов’язково ліквідувати його при реальній угоді: можна вести операції „в середині” ходжа, тобто відкуповувати частину контракту раніше терміну і знову продавати, якщо ціни пішли вверх. Хоча ці операції вже носять спекулятивний характер.
Стратегії хеджування
Основні стратегії хеджувнаня.
Арбітражне хеджування.
Довгострокове хеджування.
Перехресне хеджування.
При хеджувнані необхідно прийняти до уваги два фундаментальних критерії:
цінову перспективу,
економічну доцільність хеджування.
Витрати на хеджування не повинні перевищувати суми, що хедер запланував на оплату страхування від цінових втрат.
Рішення про те, здійснювати хеджування чи ні, повинне бути засноване на порівняльному аналізі величини ринку і розміру капіталу економічної одиниці (наприклад, фірми), що піддається цьому ризику.
У деяких випадках метою хеджування, крім страхування цінових ризиків, можуть виступати фінансування витрат на збереження товару і вибір оптимального моменту продажу наявного товару. Така операція отримала назву арбітражного хеджування. Воно засновано на одержанні прибутку при сприятливій зміні співвідношення цін реального товару і біржових котирувань.
Те, що передбачає хеджуання, - полягає в купівлі-продажу ф’ючерсного контракту до здійснення угоди з реальним товаром.
Останнім часом одержали поширення такі операції, як довгострокове хеджування, тобто операції, що покривають період на 2-3 роки вперед.
Довгострокове хеджуання полягає у відкритті потрібної кількості позицій на відносно близький термін, що згодом пересуваються далі, тобто первісні позиції закриваються і відкриваються нові на наступні кілька місяців.
Перехресне хеджування припускає як інструмент страхування використовувати контракт на товар чи фінансовий інструмент, що по своїх параметрах не цілком збігається з хеджуванням. На практиці при хеджуванні рідко вдається отримати ф’ючерсні контракти на ті ж чи інші товари або інструменти.
Спекулятивні операції на ф’ючерсних ринках
Функції спекулянтів на ф’ючерсних ринках.
Техніка спекулятивних операцій.
Види спекулянтів на ф’ючерсних ринках.
Спекулянтами називаються учасники ф’ючерсних операцій, що не мають зацікавленості у відповідному наявному ринку, але ведуть торгівлю ф’ючерсами в надії дістати прибуток у результаті правильного прогнозу цін.
Основні функції, що прийняли на себе спекулянти:
Прийняття ризику.
Спекулянти відносяться до категорії учасників, що вітають ризик, без них не було би сторони, який хедери могли б передати свій ризик, а ці ризики не можуть зникнути.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Хеджування продажу, купівлі та вигоди хеджування

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок