Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Фарбування волосся

Фарбування волосся

Назва:
Фарбування волосся
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,07 KB
Завантажень:
83
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Фарбування волосся


3 теорії кольорів.
Перукарська операція фарбування вважається важливим штрихом, що надає зачісці стильності, і, водночас, прекрасною можливістю формування іміджу людини. Фарбування, поряд а моделюванням стрижок і зачісок, становить триєдину основу перукарської майстерності, є джерелом натхнення і засобом втілення нових професійних технологічних і художніх рішень Світом заволоділа концепція необмеженої фантазії вибору кольо-рів, їхньої кількості та поєднання. А колориметрія, яка вивчає принципи взаємодії кольорів та їх відтінків, вважається «соль-феджіо» перукарської справи. Фірми-виробники препаратів для роботи з волоссям надають барвникам особливе місце та акцентують увагу професіоналів і широкого загалу споживачів на безпеч-ності процесів фарбування.
Колориметрія систематизує знання про кольори, визначає .зако-ни їх взаємодії, протиставлення теплим і холодних відтінків, їхню здатність нейтралізувати один одного.
Із семи кольорів сонячного спектра три є домінуючими, чисти-ми, їх неможливо отримати шляхом змішування будь-яких інших кольорів. Це головні, або так звані первинні кольори:—
синій;—
червоний;—
жовтий.
Шляхом змішування у рівних кількостях двох первинних ко-льорів отримують вторинні кольори:—
синій + жовтий = зелений;—
жовтий + червоний = жовтогарячий:—
червоний + синій = фіолетовий.
Додаючи вторинний колір до одного з двох первинних кольорів, отримують нові кольори — третинні.
Змішуючи первинні кольори із вторинними, утворюють відтінки, які розширюють діапазон тонів, забезпечують можливість отримання будь-якого кольору.
Виділяють також четверті кольори, до яких відносять різні комбінації, включаючи усю видиму кольорову гаму.
Природний колір волосся.
Колір утворюється в корковому шарі волосся меланоцитами, які продукують два типи пігменту меланіну: гранульований (зернис-тий) — евмеланін; розсіяний (дифузійний) — феомеланін.
Пігмент утворюється у корені волосини та просувається волоси-ною далі. Поширюється він нерівномірно. Ближче до зовнішнього шару у волосині стає менше кольорових речовин. У кутикулі їх майже немає. Пігменту в темному волоссі набагато більше, ніж у світлому.
Природний колір волосся визначається комбінацією різних типів пігменту, їх формою, розміром і кількістю.
Гранульовані пігменти евмеланіну надають волоссю кольору від чорного до бурого. Гранули меланіну подовженої форми надають волоссю темного кольору. Чим їх менше, тим світліший колір. Гра-нули меланіну круглої або овальної форми надають волоссю рудо-го кольору. Поєднання подовжених гранул з овальними та круглими дає приємний рудувато-коричневий відтінок. При поєднанні подов-жених гранул і невеликої кількості круглих волосся буде чорним з рудим відтінком. Розсіяні пігменти феомеланіну дають кольори від жовтого до червоного. Кожна людина має настільки неповторну комбінацію натуральних пігментів, що зустріти людей з однаковим кольором волосся практично неможливо.
Якщо волосся втрачає натуральний пігмент, воно знебарвлю-ється та втрачає еластичність, якої волоссю надавав меланін. З віком волосся сивіє; це пояснюється старінням організму, припиненням утворення пігментів. Жінки починають сивіти раніше за чоловіків. Передчасне сивіння часто буває спадковим і починається, як прави-ло, зі скронь. Іноді сивина з'являється через стреси. Існує ще таке явище, як альбінізм — уроджена відсутність пігментації волосся, шкіри, райдужної оболонки очей. Альбінізм може з'явитися також унаслідок сильного отруєння.
Для визначення й опису натурального кольору волосся викори-стовують шкалу глибин і тонів кольору. Відтінки за Міжнародною системою кольорів (ICS) класифікуються таким чином:
Глибина Тон
1/0 синьо-чорний /0 натуральний
2/0 чорний /1 попелястий
3/0 темно-коричневий /2 холодний попелястий
4/0 коричневий /3 мідно-золотистий
5/0 світло-коричневий /4 червоний
6/0 темний блондин /5 пурпуровий
7/0 блондин /6 фіолетовий
8/0 світлий блондин /7 брюнет
9/0 дуже світлий блондин /8 перлинно-попелястий
10/0 яскравий блондин /9 м'який попелястий
Мікстони та їхнє призначення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Фарбування волосся

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок