Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Технологія виконання базових стрижок. Чоловічі стрижки

Загрузка...

Технологія виконання базових стрижок. Чоловічі стрижки

Назва:
Технологія виконання базових стрижок. Чоловічі стрижки
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,88 KB
Завантажень:
657
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.4
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
РЕФЕРАТ
на тему:
Технологія виконання базових стрижок. Чоловічі стрижки


1. Стрижка «наголо»
Інструменти електрична машинка, гребінець, прямі ножищ безпечна бритва
Технологія виконання. Стрижка проста, виконується на сухому волоссі (рис 6 14)
Рис 6 14 Стрижка «наголо»
а — зовнішній вигляд б — схема виконання
Якщо волосся довге, його підстригають на необхідну для роботи машинкою довжину способом «на пальцях», Бажаної довжини во-лосся досягають установленням висоти ножа в машинці на 1,3 мм Розчісують волосся за ростом Стрижку машинкою починають з лобно-тім'яної зони в напрямку від крайової лінії росту волосся на лобі до маківки Першу смугу виконують від середини лобною ви-ступу, всі наступні — у напрямку за годинниковою стрілкою Для забезпечення рівності стрижки зістригають кожну нас гупну смужку із захопленням частини попередньої
Волосся на маківці та потиличні вихори додатково прострига-ють проти їх росту Темні місця або смуги, що залишились після стрижки, простригають машинкою з ножем тієї ж висоти, яким виконували первинну стрижку
Волосся окантовують на скронях, за вушними раковинами, на шиї
Якщо стрижка виконана ножем висотою 3 мм, окантування здійснюється ножем висотою 1/20, якщо волосся с грипи ножем висотою 1 мм, окантування не потрібне, досить зголити пушкове волосся безпечною бритвою
Окремі волосинки, що стирчать, зрізають ножицями
2. Стрижка «бокс»
Рекомендується для короткого волосся будь-якого типу.
Стрижка небажана у випадках, коли шкіра голови має дефекти.
Інструменти: електрична машинка, прямі ножиці, гребінець, безпечна бритва.
Техніки стрижки: спосіб «на пальцях», стрижка машинкою, окантування.
Технологія виконання. Виконується на сухому волоссі (рис. 6.15). Стрижку починають машинкою з правої скроні, паралельними смужками рухаючись від початку росту волосся на скроні до рівня скроневого виступу. Стрижку продовжують на потилиці та лівій скроні. Лінія стрижки волосся потилиці стійка, проходить через по-тиличний виступ.
Волосся тім'яної, верхньопотиличної зон стрижуть способом «на паль-цях». Волосся перехідної смуги від стрижки машинкою до стрижки ножи-цями вкорочують машинкою з висо-тою ножа 3 мм, рухаючись навкруги голови з виведенням машинки вгору.
Плавний перехід від стрижки но-жем 1/10 до рівня довжини волосся перехідної смуги здійснюють ножем 1 мм, від перехідної смуги до довжини волосся стрижки «на пальцях» — ту-шуванням. Пушкове волосся зрізують машинкою або безпечною бритвою.
Рис. 6.15. Стрижка «бокс»:
а — зовнішній вигляд; б, в — схеми виконання
3. Стрижка «напівбокс»
Рекомендується для короткого волосся будь-якого типу (рис. 6.16). Техніки стрижки: спосіб «на пальцях», стрижка машинкою, окантування.
Інструменти: електрична машинка, прямі ножиці, гребінець, безпечна бритва.
Технологія виконання. Стрижка виконується у послідовності, аналогічній стрижці «бокс». Відрізняється більшою довжиною во-лосся тім'яної та верхньоскроневих зон. Стрижку починають ма-шинкою з висотою ножа 3 мм, рухаючись від крайової лінії росту во-лосся вгору з виведенням машинки догори.
Лінія стрижки потиличної зони нестійка — може бути до середи-ни потиличного виступу, вища або нижча нього.
Волосся тім'яної та верхньопотиличної зон стрижуть способом «на пальцях». Плавний перехід від стрижки машинкою до стрижки ножицями здійснюють тушуванням.
Машинкою з висотою ножа 1 мм укорочують волосся вздовж лінії окан-тування скронь, за вушними раковина-ми, зістригають або зголюють пушкове волосся на шиї. Волосся на скронях і за вушними раковинами окантовують бритвою.
Чілку окантовують прямими ножи-цями за бажаною формою та довжиною. Окантування волосся скронь та за вушними раковинами здійснюють бритвою. На шиї окантування не вико-нують.
Рис. 6 16. Стрижка «напівбокс»: а — зовнішній вигляд, б, в — схеми виконання


4. Стрижка «угорка»
Рекомендується для волосся будь-якого типу (рис. 6.17). Форма стрижки: наповнена в лобно-тім'яній зоні, подовжена. Інструменти: гребінець, прямі ножиці, електрична машинка.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему: Технологія виконання базових стрижок. Чоловічі стрижки

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок