Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Вечірні сукні

Вечірні сукні

Назва:
Вечірні сукні
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,00 KB
Завантажень:
344
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.3


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Гардероб сучасної жінки повинен складатися з різного призначення і неможливо його уявити собі, в асортименті якого немає вечірньої сукні.
Представлена модель - вечірнє плаття, його можна одягти на вечірку, в ресторан, на вечерю, на випускний бал.
Вечірні сукні відносяться до святкового одягу . Святковий одяг повинен прикрашати людину , надавати її зовнішності елегантності , вишуканості й ефектності.
Святковий одяг має насамперед відповідати естетичним вимогам , бути модним, замасковувати недоліки статури , підкреслювати її переваги .
Оздоблення та доповнення застосовують складне, зокрема, оздоблення 5ісером, ручною та машинною вишивками, аплікацією, гофре, плісех, блискітками, штучними квітами, ювелірними прикрасами.
До асортименту святкового одягу відносять сукні , костюми, сукні-костюми, блузи, спідниці, штани та створені на їхній основі комплекти й ансамблі.
Плаття - це виріб , який шиють переважно з мягких тканин, (моделюють по різному ; з рукавами, без рукавів, будь якою довжиною ) . Вечірні плаття шиють з темних, світлих, блискучих кольорів, підібраних відповідно до моделі, та до зовнішності людини. Пілочка і спинка вечірніх плать переважно облягаючою, або приталеного силуету.
Дана модель сукні червоного кольору. Вона змодельована з драпіровкою (так звані “капельки”) на пілочці і вставкою воланом збоку лівого бокового шва.
Пілочка і спинка складається з однієї частини. Сукня оздоблена бісером і блискітками по волані, бретелі представлені сріблястим ланцюжком блискучих каменів, а також шифонова накидка.
Розвиток одягу, його історичні зміни пов'язані, з одного боку, з модою, а з іншого - зі стилем, що виникає на основі соціально-економічного розвитку суспільства, виявляє його культуру, побут, ставлення до навколишнього світу.
Мода у костюмі - це образ, прийнятий більшістю людей, який у певний час набуває широкої популярності. Прийоми крою, декор, добір тканини завжди пов'язані з відповідним періодом розвитку людства і одночасно збігаються з сучас-ними естетичними критеріями і технологічними можли-востями.
Слово «мода» у перекладі з французької означає міра, образ, роль у розвитку і формуванні різних видів одягу. Вважають, що мода зародилася у ХІІ-ХІІІ ст., коли вперше почали носити капелюхи метрової висоти, довгі шлейфи, вузькі чоловічі панталони і взуття із загнутою передньою частиною.
Мода змінюється щодня. І хоча цей процес не такий вже й швидкоплинний, слово “мода” міцно увійшло до нашого лексикону.
Мода – нетривале панування певного смаку в якій-небудь сфері життя або культури.
Мода – це явище, що базується на мистецтві прикрашування людини.
Таким чином проходило формування зовнішнього вигляду народів.
Обмін досвідом в галузі моди між країнами спрямований на підвищення культури одягу найширших верств населення. Здійснюється він і за допомогою демонстрацій колекцій, розроблених національними будинками моделей, та проведенням виставок виробничої кооперації.
“Життєвий цикл” моди включає такі етапи: зародження, стабілізацію, згасання. На зародження моди впливає зростання матеріально-культурного рівня населення, науково-технічний прогрес, який пропонує нові матеріали, кольорові гами, оздоблення.
При розробці напрямів моди слід враховувати ступінь сприйняття її різними категоріями населення. Це означає, що мода повинна бути адресною. По-різному реагують на зміни моди чоловіки і жінки, люди різних поколінь. В цьому зв’язку можна виділити в самостійні напрямки чоловічу й жіночу моду, молодіжну, дитячу. З означених напрямків найбільш динамічна молодіжна мода. Останнім часом модельєри приділяють їй все більшої уваги.
Центром моди був і залишається Париж. Чимало зробила для розвитку мистецтва костюму XX ст. Габріель Шанель - видатний художник-модельєр для працюючих жінок.
Головним принципом творчості Шанель стало спро-щення форми одягу, її повсякденні костюми відрізнялися не лише професійною майстерністю, а й точністю пропорцій, зручністю форми, художнім смаком, простотою і чіткістю ліній.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Вечірні сукні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок