Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Нарощування волосся та зачіски в афро стилі.

Нарощування волосся та зачіски в афро стилі.

Назва:
Нарощування волосся та зачіски в афро стилі.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,65 KB
Завантажень:
278
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
РЕФЕРАТ
на тему:
Нарощування волосся та зачіски в афро стилі.


Поряд зі слов'янськими традиціями актуальним напрямом створення зачісок є афростиль, який значно поширився у Європі і припав до смаку багатьом українкам. Під афростилем розуміють виконання африканських косичок і дредів. В одній зачісці можуть бути понад 200 косичок, що потребує значного часу на їх плетіння. Зачіски виконують на довгому і короткому волоссі (рис. 7.81).
Рис. 7.81. Афрозачіска
Якщо власного волосся для потрібного об'єму або довжини не-достатньо, то застосовують доповнення з натурального чи штучного волосся, хімічного волокна. Промисловість пропонує різноманітні матеріали для афрозачісок:—
волокно для «швидкого» плетення афрокосичок;—
«поні» — синтетичне волокно для плетення косичок з ефектом «гладень-ких кінців»;—
каніколон — хімічне волокно для плетення афрокосичок широкої кольо-рової палітри ( рис. 7.82).
Формуючи косички шляхом наро-щування, подовжують волосся, завдяки чому збільшується його об'ємність і пишність.
Нарощування волосся завойовує дедалі більше прихильників. Сучасна теорія та практика пропонує все нові і нові матеріали. Рис. 7.82.
За допомогою спеціальних кап-сул або кератинової смоли тонкі пасма нарощувального матеріалу скріплюються з природним волоссям клієнта (рис. 7.83).
Окрім звичайних пасом, фірми-виробники пропону-ють різні прикраси для наро-щування — стрази, гребінці, шпильки, пов'язки, заколки (рис. 7.84).
Рис. 7.83. Пасма з капсулами для нарощування
Колір штучних пасом можна підбирати в тон натурального власного волосся, на 1-2 тони світлішими або контрастними
Вплетення кольорових прядей дозволяє підкреслиш або посилити ефект від колорування власного волосся та урізноманітнити колористичні варіанти зачіски. Оригіналь-ності та декоративного оздоб-лення зачіскам надає вплетений вовняної пряжі, ниток муліне, тонких шнурів, стрічок, тасьми. Для створення зачісок в афростилі використовують та-кож штучні косички і шиньйо-ни з косичок різної довжини (рис. 7.85).
Вихідна довжина волосся повинна бути не менше 7-8 см, опти-мальна — до плечей. Довжина додаткових пасом мас бути рівною або довшою власного волосся.
Для афростилю найбільше підходять ступінчасті та градуйовані стрижки.
Не рекомендується плести косички на базі стрижок типу «каре» з чіткою лінією окантування нижнього зрізу. Кращий вигляд мають нарощувані косички з кучерявого волосся. Завдяки здатності кінців волосся м'яко обвиватись навколо косички місце вплетення штуч-них пасом у природні стає менш помітним, ніж на прямому волоссі.
До Після
Рис. 7.84. Зачіска з нарощуванням волосся
 
Рис 7 85 Зачіски в афростилі
Способи плетення афрокосичок. Перед плетенням продуму-ють розподіл волосяного покриву на міні-ділянки, на кожній з яких заплітається косичка (рис. 7.86). У процесі плетення важливо до-тримуватись чітких проділів, особливо на лобно-скроневій та тім'яній зонах.
Косички починають плести якнайближче до коренів волосся. Натягнення пасом має бути несильним, щоб не подразнювати шкіру та не порушувати кровообіг.
Рис 7.86 Розподіл волосяного покриву для плетення косичок
Залежно від стану, густоти та довжини волосся застосовують два способи плетення з доповненням штучних пасом:—
перший передбачає наявність двох пасом власного волосся та одного додаткового зі штучного волосся, тасьми або стрічки. Кінцем додаткового пасма (3) охоплюють пасма власного волосся (1, 2) і плетуть як косу з трьох прядок (рис. 7.87 а).—
другий спосіб рекомендується для рідкого волосся або отри-мання максимальної кількості косичок. Він полягає в тому, що до од-ного пасма власного волосся приплітають два додаткові (рис. 7.87 б).
а б
Рис. 7 87 Способи плетення афрокосичок з додатковими пасмами а — два пасма власного волосся (1, 2) та один зі штучного (3),б— навпаки
Виконання дредів. Дреди, або расти, — це пухнасті пасма — ков-баски, виконані по всій поверхні голови або на окремих ділянках наприклад, скронях, потилиці (рис.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Нарощування волосся та зачіски в афро стилі.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок