Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Лісовий комплекс світу

Лісовий комплекс світу

Назва:
Лісовий комплекс світу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,46 KB
Завантажень:
263
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Лісовий комплекс світу
Вступ ........................................................................................................ 1
1. Загальна характеристика лісового комплексу.................................. 2
2. Світова торгівля товарами лісового комплексу і її структура....... 4
2.1 Структура світової торгівлі товарами лісового
комплексу............................................................................................ 4
3. Об'єми світової торгівлі товарами лісового комплексу. ................ 6
4. Географічна структура торгівлі......................................................... 8
4.1 По імпорту і експорту. ................................................ 8
4.2 По видах продукції . .................................................... 9
4.3 По географічних ринках. ........................................... 11
5. Характеристика цін на світовому лісовому ринку........................ 14
Висновки. .............................................................................................. 16
Література. ............................................................................................ 18


Вступ
Лісова промисловість є однією з найбільш цікавих для вивчення в зв'язку з своєю складністю, різносторонністю, поширеністю по всьому світу і необхідності її продуктів для економіки будь-яких країн.
У своїй роботі я поставила за мету розглянути лісовий комплекс в різних аспектах, роблячи упор на особливості ціноутворення і впливи цін на розвиток промисловості. Розгляд ми почнемо із загальної характеристики лісового комплексу і аспектів впливу лісових ресурсів на можливості промисловості. Далі ми коротко розглянемо технологічні особливості виробництва, асортимент продукції лісопереробноі продукції, об'єми світової торгівлі. Також приділимо уваги і географічній структурі: основним імпортерам і експортерам, виробництву окремих видів продукції по регіонах і розподілі на північноамериканський, тихоокеанський і європейський ринки.
Крім характеристики цін на продукцію лісового комплексу, ми розглянемо конкретні дані, що дозволяють скласти більш повне уявлення про світовий ринок лісу на основі північноамериканського регіонального лісового ринку.


1. Загальна характеристика лісового комплексу
Продукція лісового комплексу, обсяг її виробництва, кон'юнктура даного ринку, ціни і інші показники безпосередньо пов'язані з положенням світових лісових масивів на конкретний момент часу, екологічною обстановкою і, відповідно, світовою і державною політикою конкретних країн з питання управління лісами.
Економічні, політичні, демографічні і соціальні тенденції задають напрямки управління лісами і впливають на формулювання національної політики з цього питання і формування відповідних установ. Основний вплив на площу лісів і їх кількість надають демографічні зміни (зростання) і урбанізація населення, потреби в продукції лісової промисловості, а також здатність лісів виконувати важливі екологічні функції. Політичні тенденції, що впливають на лісовий сектор - це децентралізація, приватизація, лібералізація торгівлі і глобалізація світової економіки (1).
Велику кількість урядових і міжнародних організацій в цей час контролюють питання, пов'язані з лісами і, отже, впливають на лісову промисловість і ціноутворення в даній галузі. Серед таких організацій можна назвати Міжурядову комісію з лісів (Intergovernmental Panel on Forests, IPF),утворену в квітні 1995 року Конференцією ООН по навколишньому середовищу і розвитку (The United Nations Conference on Environment and Development, UNCED). Завданням IPF є проходження рекомендаціям UNCED по управлінню світовими лісами, вплив на світову спільноту в питаннях, що стосуються лісу. IPF проводить роботу спільно з міжнародними організаціями, урядами, неурядовими організаціями і приватним сектором, що впливає на стан лісів і лісової промисловості.
Загальна втрата лісів в світі в 1990-1995 роках оцінювалася як 56,3 мільйони га, загалом, зменшення територій лісу найбільш помітно в країнах, що розвиваються, хоч об'єми їх зменшення виявилися меншими, ніж спрогнозовані на 1980-1990 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Лісовий комплекс світу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок