Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Особливості завивки пофарбованого й освітленого волосся. Різновиди завивки.

Особливості завивки пофарбованого й освітленого волосся. Різновиди завивки.

Назва:
Особливості завивки пофарбованого й освітленого волосся. Різновиди завивки.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,78 KB
Завантажень:
188
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
РЕФЕРАТ
на тему:
Особливості завивки пофарбованого й освітленого волосся. Різновиди завивки.


Приймаючи рішення про хімічну завивку фарбованого волосся, необхідно врахувати тип барвника та стан волосся.
Важливе значення мають тест на розрив волосся в сухому ви-гляді та реакція волосся на змочування вибраним препаратом.
Якщо волосся пофарбоване барвниками, які містять солі мета-лів, або застосовувався відновлювач кольору, завивка протипоказана доти, доки ці речовини не будуть видалені з волосся.
Не можна виконувати завивку і фарбувати одночасно. Рекомен-дується спочатку зробити завивку, а за тиждень фарбувати волосся.
Завивка на волоссі, фарбованому барвниками 1-2-ої груп, потребує особливої виваженості, точного дотримання інструкції з використання вибраного препарату певної концентрації.
При багаторазовому фарбуванні чи освітленні волосся від хімічної завивки потрібно відмовитись.
Оскільки волосся після фарбування втрачає еластичність, його слід особливо обережно накручувати на коклюшки. Волосся не по-винно бути накручене занадто туго, щоб не розірватися в процесі завивки. Фарбоване та блондоване волосся має більш пористу струк-туру, ніж нефарбоване, тому час дії препарату на них має бути мен-ший. Необхідно виконувати декілька контрольних перевірок завитка на різних ділянках голови впродовж процесу завивки. Додаткове тепло та утеплювальний ковпак бажано не застосовувати.
Фарбування волосся барвниками 3-ої групи практично не впливає на вибір препарату для хімічної завивки, технологічну послідовність і результат її виконання. У процесі хімічної завивки барвник змивається.
Завивка на волоссі, пофарбованому барвниками 4-ої групи, ви-конується аналогічно традиційній, але необхідно враховувати, що колір волосся, пофарбованого рослинними барвниками, здебільшого зміню-ється, а завиток може бути слабший, ніж на нефарбованому волоссі.
Різновиди хімічної завивки.
Метод подвійного накручування застосовується на довгому волоссі. Для інтенсивної завивки прикореневу частину пасма накру-чують на коклюшку меншого діаметра.
Щоб на пасмі волосся не утворилось незавите місце, коклюшки накручують назустріч одна одній (рис. 8.15).
Пасма для накручування відділяють зигзагоподібними проділа-ми, обережно прочісують і накручують (рис. 8.16).
Подальшу роботу здійснюють за основною послідовністю хімічної завивки.
Рис. 8.15. Накручування пасма на дві коклюшки
Рис. 8.18. Накручування Рис. 8.17. Зачіска зхімзавивкою
коклюшок «трапеція» «трапецією»
Накручування волосся у вигляді трапеції дозволяє надати об'ємної форми волоссю біля обличчя без великого об'єму на тім’ї та при коренях (рис. 8.17).
Накручування починають із нижньопотиличної зони. Перше пасмо відчісують від крайової лінії росту волосся, накручують на коклюшку до само-го кореня. До цієї коклюшки прикріп-люють спеціальний каркас, який утри-муватиме всі кок-люшки у формі тра-пеції.
Наступні пасма накручують не на всю довжину, а, залежно від майбутньої зачіс-ки, накладають на попередні (рис. 8.18).
Далі процес хімічної завивки прово-дять за загальною схемою. Метод із застосуванням м'яких коклюшок (папільйоток). Використання м'яких коклюшок (папільйоток) надає волоссю м'яких натуральних завитків, без заломів на кінцях.
Пасмо відділяють зигзагоподібним проділом, прочісують, накру-чують на коклюшку якомога ближче до шкіри голови. Кінці коклюшки загинають у кільце для закріплення накручених пасом (рис. 8.19 а). Спочатку накручують пасма, відчесані від крайової лінії росту волосся, — перші три коклюшки накручують на чолі та скронях.
На потилиці їх накручують від шиї до маківки за контуром, щоб можна було легко розмістити наступні коклюшки. При цьому коклюш-ки утворюють навколо голови ярус за ярусом до маківки (рис. 8.19 б). Обробка накручених пасом і подальший процес виконання аналогічні традиційній завивці.
Рис 8.19 Хімічна завивка із застосуванням папільйоток
Спіральна завивка на папільйотки волосся середньої довжини.
Накручування починають із потиличної зони. Вертикальними проділами відділяють тонкі пасма і накручують їх на коклюшки знизу догори за спіраллю (рис.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Особливості завивки пофарбованого й освітленого волосся. Різновиди завивки.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок