Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Програми та інші документи ООН, ЮНЕСКО у сфері комунікацій.

Програми та інші документи ООН, ЮНЕСКО у сфері комунікацій.

Назва:
Програми та інші документи ООН, ЮНЕСКО у сфері комунікацій.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,81 KB
Завантажень:
123
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Неразрывно связанное с экономическим развитием социальное развитие является основой деятельности Организации Объединенных Наций с п
ервых дней ее существования


Тема: Програми та інші документи ООН, ЮНЕСКО у сфері комунікацій.
Вступ.
Організація Об'єднаних Націй з питань утворення, науки і культури (ЮНЕСКО) була створена 16 листопада 1945 р. і її Штаб-квартира розташовується в Парижеві, Франція. Організація розташовує 67 бюро і підрозділами, розташованими в різних частинах світу.
Україна ввійшла до складу ЮНЕСКО 12 травня 1954 р.
Статут ЮНЕСКО був прийнятий на Лондонській конференції в листопаду 1945 р. і він набрав сили 4 листопада 1946 р. після здачі на збереження актів про його прийняття 20 його державами, що підписали. В даний час членами Організації є 188 держав.
Основна мета ЮНЕСКО полягає в тім, щоб сприяти зміцненню світу і безпеки шляхом розширення співробітництва народів в області утворення, науки і культури в інтересах забезпечення загальної поваги справедливості, законності і прав людини, а також основних воль, проголошених у Статуті Організації Об'єднаних Націй, для всіх народів без розходження раси, статі, чи мови релігії.
З метою здійснення свого мандата ЮНЕСКО виконує п'ять основних функцій:
* Перспективні дослідження: які форми утворення, науки, культури і комунікації необхідні в завтрашньому світі?
* Просування, передача й обмін знаннями: спираючи головним чином на наукові дослідження, підготовку і викладання.
* Нормативна діяльність: підготовка і прийняття міжнародних актів і обов'язкових до виконання рекомендацій.
* Надання послуг експертів: державам-членам для визначення їхньої політики в області розвитку і розробки проектів у формі «технічного співробітництва».
* Обмін спеціалізованою інформацією.
1. Комунікаційні та інформаційні технології.
Нерозривно зв'язане з економічним розвитком соціальний розвиток є основою діяльності Організації Об'єднаних Націй з перших днів її існування. Протягом декількох десятиліть ООН наголошує на соціальних аспектах розвитку для того, щоб задача поліпшення життя всіх людей залишалося головною метою всіх зусиль в області розвитку.
ЮНЕСКО заявляє про себе як про світового лідера в сприянні волі преси і плюралістичному і незалежному характеру засобів масової інформації. У своїй основній програмі в цій області вона прагне заохочувати вільний потік інформації і зміцнювати комунікаційні можливості країн, що розвиваються.
ЮНЕСКО сприяє волі і незалежності преси і прагне підсилити плюралізм засобів масової інформації. Вона допомагає державам-членам наближати свої закони про засоби масової інформації до демократичних стандартів і випливати незалежності видавців у державному і приватному інформаційному органах.
Коли виявляються порушення волі преси, у справу втручається Генеральний Директор ЮНЕСКО через дипломатичні канали чи шляхом публічних заяв. З ініціативи ЮНЕСКО 3 травня відзначається як Всесвітній день волі печатки.
Для зміцнення комунікаційної інфраструктури і кадрового складу в країнах, що розвиваються, ЮНЕСКО проводить навчання і технічну експертизу і допомагає розвивати національні і регіональні проекти розвитку засобів масової інформації, у першу чергу за допомогою Міжнародної програми розвитку комунікації.
ЮНЕСКО допомагає країнам, що розвиваються, створювати власні системи інформатики і забезпечувати доступ до потоків глобальної інформації через швидкісні інформаційні канали. У програмі акцент зроблений на навчанні, створенні комп'ютерних мереж, що зв'язують наукові і культурні установи, і їхнє підключення до системи Інтернет.
Нові комунікаційні технології, множачи в небачених масштабах можливості для виробництва, поширення й одержання інформації, ведуть до розширення принципу «вільного потоку ідей». ЮНЕСКО прагне гарантувати як можна більшому числу людей вигоди від можливостей, що відкривають перед ними ці технології. Соціальний і культурний вплив цих технологій і підходи при виробленні політики у відношенні правових і етичних проблем, зв'язаних з кібернетичним простором, також є предметами турботи ЮНЕСКО.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Програми та інші документи ООН, ЮНЕСКО у сфері комунікацій.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок