Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Типологічна характеристика вологої грабової діброви в Чернелицькому лісництві Коломийського держлісгоспу

Типологічна характеристика вологої грабової діброви в Чернелицькому лісництві Коломийського держлісгоспу

Назва:
Типологічна характеристика вологої грабової діброви в Чернелицькому лісництві Коломийського держлісгоспу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,20 KB
Завантажень:
224
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
КУРСОВА РОБОТА
з лісознавства на тему:
«ТИПОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРСТИКА ВОЛОГОЇ ГРАБОВОЇ ДІБРОВИ В ЧЕРНЕЛИЦЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ КОЛОМИЙСЬКОГО ДЕРЖЛІСГОСПУ»ЗМІСТ
ВСТУП
РОЗДІЛ 1 ОГЛЯД ЛІТЕРАТУРИ
1.1. Значення лісоекологічної типології для теорії і практики лісівництва
1.2. Основні напрямки лісотипологічних досліджень в Україні
РОЗДІЛ 2 МЕТОДИ ТА МЕТОДИКА ДОСЛІДЖЕНЬ
РОЗДІЛ 3 ПРИРОДНІ УМОВИ РАЙОНУ ДОСЛІДЖЕНЬ
3.1. Геологія, геоморфологія і гідрографія
3.2. Кліматичні умови
3.3. Характеристика ґрунтів
3.4. Водні ресурси
3.5. Фітоценотичний покрив
РОЗДІЛ 4 ТИПОЛОГІЧНА ОПИС ВОЛОГОЇ ГРАБОВОЇ ДІБРОВИ.
4.1. Типологічна оцінка типоутворювальної породи
4.2. Лісівничо-таксаційна характеристика деревостанів
4.3. Встановлення фактичної і потенційної продуктивності насаджень
4.4. Розподіл деревостанів на корінні та похідні
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
ДОДАТКИ
ВСТУП
Найважливішим завданням лісового господарства України є раціональне та
ефективне використання земель державного лісового фонду з метою отримання максимальної кількості деревних , а також не деревних ресурсів з одиниці лісової площі , покращення стану , оптимізація структури , охорона біорізноманіття лісів з одночасним збереженням та відтворенням їх багатогранних захисних та середовищетірних функцій . Успішна реалізація цих завдань можлива за умови ведення лісового господарства на типологічній основі . Весь комплекс лісогосподарських заходів - поновлення лісу , лісорозведення , лісовирощування , захист лісу від шкідників та хворіб , рубки головного користування і т . д . необхідно проводити з врахуванням наукових принципів лісівничо - екологічної типології . Лісова типологія - це вчення про класифікацію типів лісу , тобто класифікація лісових ділянок , однорідних за комплексом кліматичних , ґрунтово - гідрологічних та лісорослинних потенційних можливостей , однакових за лісівничими ознаками і які вимагають однакових лісогосподарських заходів . Лісова типологія розробляє питання діагностування , виділення та класифікації типів лісу , типів лісорослинних умов як природної основи ведення лісового господарства , вивчає причини різноманітності природних лісів , враховуючи фактори навколишнього середовища та біоекологічні властивості деревних порід.
Актуальність теми . У даний час лісівничо - екологічну типологію успішно застосовують у трьох лісорослинних зонах України , вона є основою гірського лісівництва в Карпатах та Криму . Однак , практичне використання лісової типології поки що відстає від її теоретичних досягнень . Слід відзначити недостатню ефективність використання лісорослинного потенціалу лісових земель , внаслідок чого спостерігаються втрати ліквідної деревини у віці стиглості . Недотримання наукових засад та принципів лісової типології нерідко призводить до формування низькопродуктивних похідних деревостанів . В зв'язку з цим актуальним завданням лісової


4 типології на сучасному етапі є проведення кваліфікованого типологічного аналізу , який має на меті об'єктивну лісівничу оцінку типів лісу на підставі визначення фактичної та потенційної ( максимальної ) продуктивності деревостанів в розрізі вікових груп та обґрунтування заходів щодо більш раціонального ведення лісового господарства шляхом формування корінних деревостанів .
Мета роботи : провести типологічний опис та типологічний аналіз вологої грабової діброви в Чернелицькому лісництві Коломийського держлісгоспу. Завдання досліджень : ознайомитися з науковою літературою по даній темі; дати типологічну оцінку Дуба звичайного ; виконати діагностичну характеристику вологої грабової судіброви ; визначити фактичну та потенційну продуктивність лісових насаджень аналізованого типу лісу ; провести розподіл деревостанів на корінні та похідні.
Об'єкт досліджень : волога грабова діброва Чернелицького лісництва Коломийського держлісгоспу .
Предмет досліджень : типоутворююча роль породи , діагностична характеристика , фактичний стан та потенційні можливості насаджень аналізованого типу лісу .
Робота складається із : вступу , чотирьох розділів : аналітичного огляду , методів та методики досліджень , природних умов району досліджень , типологічного аналізу вологої грабової судіброви , а також висновків списку використаних джерел та додатків .

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Типологічна характеристика вологої грабової діброви в Чернелицькому лісництві Коломийського держлісгоспу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок