Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Опис технологічного поцесу виготовлення кришки тумби під телевізор

Опис технологічного поцесу виготовлення кришки тумби під телевізор

Назва:
Опис технологічного поцесу виготовлення кришки тумби під телевізор
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,15 KB
Завантажень:
63
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Опис технологічного поцесу виготовлення
кришки тумби під телевізор


Виготовлення будь-якого меблевого виробу відбувається в певній послідовності, процес починається ві забезпечення сировиною та необхідними матеріалами, і завершується здачею виробу у відділ технологічного контролю готової продукції.
Процес перетворення матеріалів у готову продукцію в умовах виробництва називається виробничим процесом. Основною частиною виробничого процесу яка безпосередньо пов’язана з перетворенням матеріалів у готову продукцію, починаючи від розкрою і закунчуючи складанням продукції, є технологічний процес.
Технологічний процес поділяється на стадії, а стадії в свою чергу на операції.
Операція – елементарна частина стадії технологічного процесу, яка виконується на певному робочому місці певним інструментом.
Стінка горизонтальна ??? тумби під телевізор складається з таких деталей.
Основа ДСтП.
Личківка лицева – шпон струг. дуб.
Личківка внутрішня – шпон струг. дуб.
Личківка кромок – кломкорулонний??? пластик.
Основною складовою частиною кришки тумби під телевізор є ДСтП приходить на виробництво у вигляді стандартних розмірів та товщини, облицьоване та необлицьоване, каліброване або некаліброване. Тому перед облицюванням ДСтП проходить певну підготовку. Вона включає в себе розкрій плити, що здійснюється на лінії МРП-1 основою якої є одинадцяти пилковий півавтоматичний верстат ЦТМФ-1 слідуюча операція методом шліфування що проходить на лінії МКШ-1 використовують при цьому шліфшкурки №50; 32.
Технологічний процес виготовлення кришки тумби під телевізор проводиться підготовкою личківок. Відрізняють лицеву та внутрішню личківки в даному випадку вони з одного шпону дуб. Тому їх підготовка аналогічна, спочатку шпон розмічають та сортують на робочому місці, розмітка проводиться за допомогою олівця і дерев’яних лінійок. Розкрій шпону впоперек волокон здійснюється на верстаті ЦПА-40, при цьому плита плоска, тип Б, профіль 3, характерним є пневмо притискач, що запобігає виколюванню шпону та зменшує можливість нещасних випадків. Профуговування??? кромок є слідуючою операцією, що проходить на глютинних??? поясницях. НГ-18.1 різальним інструментом є ножі. Після цього шпон потрапляє в руки кваліфікованого робітника, що візуально здійснює підбір шпону в набори та проводить ребросклеювання на верстаті РС-9. склеювання проводиться термоплавкою ниткою КН-15.
Личкування – це процес наклеювання на деталі і вузли виготовлених з малоцінних порід деревини, або плит тонких листяних, або плівкових матеріалів більш цінних порід. Облицювання плазів проходить на півавтоматичній лінії МПФ-2. лінія включає в себе щітковий верстат де проходить процес знімання пилу щ основи: клеєнамазувальні вальці КВ-18-1 дискового конвеєра, де робітники формують пакети, однопроміжкового процесу, в якому відбувається процес пресування. Після личкування щити витримують в підстопному місці, час витримки 2-4 год. Після витримки щити подаються на обробку по периметру та прикатування кромок здійснюється на лінії ІМА. Наступною важливою операцією є присадка.
Присадка – свердління системи отворів у плазах і кромках щитів під круглі вставні шипи, і стяжки, проводиться на верстаті СТВП-1А.
В даній кришці тумби під телевізор висвердлюють отвори під круглі вставні шипи (шкант). Шипи шліфують на півавтоматичній лінії МШП-3, що призначена для шліфування плазів облицьованих струганим і ??? шпоном. Кришка тумби під телевізор перший раз шліфується на верстаті ШлПС-10 шліфшкурками 16 та 18 псля цього поворотний пристрій повертає кришку іншим плазом на 90о а конвеєр направляє її для другого двохстрічкового шліфувального верстата ШлПС-9 де проходить шліфування іншого плазу шліфшкурками тих же номерів. Після закінчення шліфування проходить контроль якості.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Опис технологічного поцесу виготовлення кришки тумби під телевізор

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок