Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Скачати реферат на тему: Республіка Казахстан

Республіка Казахстан / сторінка 10

Назва:
Республіка Казахстан
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,40 KB
Завантажень:
149
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 

Антуан де Сент-Екзюпері
Щоб застосувати вправи і методичні прийоми психофізичного тренування з максимальною користю для себе, слід із самого початку правильно їх засво-їти, враховуючи індивідуальні особливості та стан здоров'я.
Починаючи заняття, треба настроїти себе на сер-йозне і послідовне засвоєння десяти уроків школи психофізичного тренування. Що наполегливіше і тер-плячіше ви будете займатися, долаючи урок за уро-ком, то надійніше і впевненіше просуватиметеся на шляху до активного і радісного довголіття, навчитеся мистецтва самовладання, спілкування з людьми і відновлення витраченої енергії з деяким надлишком.
ШЛЯХ ЗБЕРЕЖЕННЯ І ВІДНОВЛЕННЯ ЗДОРОВ'Я
Зцілення від слабкості полягає не в тому, щоб примушувати людину постійно думати, що вона слабка, а в тому, щоб вона думала про свою силу.
Свамі Вівекананда
Вогонь хвороби треба остуджувати незворушністю.
У. Шекспір
ПРОФІЛАКТИЧНИЙ КУРС ПСИХОФІЗИЧНОГО ТРЕНУВАННЯ
Людина, яка має добре самопочуття, працездат-ність і жадобу до життя, звичайно вважає себе абсо-лютно здоровою. Така людина почувається щасливою, бо живе без вироку діагнозу. Однак іноді й здорова людина не може похвалитися, що має резерв здоров'я, тобто надлишок психофізичних сил, які інколи необ-хідні не тільки для боротьби з хворобою, а й для подолання ускладнень у трудових і побутових ситуаціях.
Словом, здоров'я — це не тільки відсутність явної хвороби, здоров'я, за визначенням Всесвітньої органі-зації охорони здоров'я, — це повне фізичне, моральне і психологічне благополуччя.
Здоровою вважає себе іноді й людина, яка курить, зловживає спиртним, потурає лінощам, неорганізо-ваності, обжерливості і т. д. Вона не нарощує своїх психофізичних сил і не прагне реалізувати їх для блага суспільства. Об'єктивно можна сказати, що стан такої людини не тільки не відповідає світовим стан-дартам здоров'я, а й не задовольняє звичайних вимог трудової активності й енергійного ритму життя, бо во-на уже несе в собі зерна, які неминуче проростуть неблагополуччям.
Кожний, хто хоче на довгі роки зберегти здоров'я і трудову активність, повинен турбуватися про своє здоров'я, як добрий садівник турбується про плодонос-ну яблуню. Постійна, звична і необтяжлива турбота про власне здоров'я і називається первинною профі-лактикою.
Вимоги первинної профілактики зобов'язують лю-дину вести такий спосіб життя, щоб витрачені у що-денній праці сили відновлювалися з деяким надлиш-ком і виявлялися у вигляді урівноваженості й добро-зичливості. Тому оволодіти курсом психофізичного тренування керисно не тільки тим, хто одужує, а й здоровим.
САМОКОНТРОЛЬ ДЛЯ ТИХ, ХТО ЗАЙМАЄТЬСЯ ФІЗКУЛЬТУРОЮ
Виконуючи фізичні вправи, необхідно вести спосте-реження за станом здоров'я — самоконтроль.
Проводити самоконтроль слід раз на місяць. За деякими показниками, у залежності від стану здо-ров'я і рекомендацій лікаря, треба стежити і частіше.
Якщо стан здоров'я у процесі тренування погіршу-ється, треба негайно звернутися до лікаря — він по-радить, чи можна продовжувати заняття і за якою програмою. Якщо з певних причин заняття доводить-ся на 1-2 міс припинити, починати займатися знову слід за полегшеною програмою.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: Республіка Казахстан

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок