Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> звіт про виробничу практику:ІФОФАКБ “Укрсоцбанк»

Загрузка...

звіт про виробничу практику:ІФОФАКБ “Укрсоцбанк»

Назва:
звіт про виробничу практику:ІФОФАКБ “Укрсоцбанк»
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,21 KB
Завантажень:
232
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
звіт
про виробничу практику:
ІФОФАКБ “Укрсоцбанк»


План
Вступ
Дати загальну характеристику банку, а саме, назву банку, місце знаходження. Організаційно: правова форма, цілі і напрямки діяльності ( статутні дані).
Ознайомитись з організаційно- управлінською структурою банку положення про структурні підрозділи, посадові інструкції, короткий опис.
описати матрицю послуг банку (класифікувати і коротко описати банківські операції та послуги).
Ознайомитись з розміром, структуру депозитного та кредитного портфеля банку.
Дати характеристику організації валютних операцій.
Ознайомитись з організацією розрахункових операцій.
Управління трудовими ресурсами (категорії працюючих їх структура, заходи щодо покращення використання трудових ресурсів).
Управління витратами банку (структура витрат планування витрат).
Управління доходами банку (структура та джерела утворення доходів, тарифна політика банку).
10. Аналіз розміру динаміки та структури кредитного портфеля банку:
сутність кредитного портфеля;
проаналізуйте розмір кредитного портфеля за попередні періоди;
проаналізуйте структуру кредитного портфеля (кредит юридичної та фізичної особи, довгострокові та короткострокові, за видами кредитів).
ВИСНОВОК.


Вступ
Першими банківськими установами, що нагадували банки були окремі церковні храми. Вони були надійними для збереження цінностей недоторканість яких гарантувалася шанобливим ставлення до релігії (Ефейський, Дельфійський). Потім відкривалися торгівельні або ремісничі підприємства.
Банк ( іт. банко-лавка). Попередниками банків Палії були середньовічні міняйли вони тримали грошові вклади від купців видававши при цьому письмове посвідчення про суму грошей. А також спеціалізовувались на обміні грошей різних міст та держав. З часом міняйли стали використовувати ці кошти для кредитування громадян міст та держав.
Банк – це особливий вид капіталотворчого пірпиємства, яке мобілізує вільні ресурси, клієнтів та інші грошові кошти. Розподіляє їх відповідно до потреб між суб’єктами ринкових відносин а також надає інші послуги.
Банки і банківська система – це економічні структури, які становлять один із типів фінансових посередників у системі ринкової інфраструктури загалом.
У ринковій економіці вартість посередницького капіталу є однією із функцій ринкових сил, яка відображає поряд з іншими явищами попит і пропозицію фінансові цілі даного типу посередники, а також потенційний ризик як кінцевого споживача капіталу так і посередника, який забезпечує цей капітал.
Банківська система України сформувалась у 1991 р. і складається з двох рівнів. Така побудова пов’язана наглядом держави та перевагою у грошовій сфері.


І розділ
ІФОФ АКБ “Укрсоцбанк” є одним із найбільших системних банків України. За 14 років роботи банком створено розгалужену мережу у всіх регіонах України із більш як 500 філій та відділень. Свідченням успіху АКБ “Укрсоцбанк” вважає довіру своїх клієнтів. На сьогодні кількість приватних клієнтів банку складає майже 6000 тисяч осіб. Багатий досвід та сучасні фінансові технології дозволяють банку досягти значних результатів. Укрсоцбанк пропагує своїм клієнтам повний спектр банківських послуг.
1. Капітал АКБ "Укрсоцбанк" становить 616,3 млн.гри. (за цим показником банк посідає 5-те місце у банківській системі України).
2. Чисті активи АКБ "Укрсоцбанк" складають 6 036, 3 млн.грн. (за цим показником банк посідає 5-те місце у банківській системі України).
3. Кредити надані клієнтам складають 3 804 млн.грн. (за цим показником банк посідає 4-те місце у банківській системі України). У структурі кредитного портфелю АКБ "Укрсоцбанк" провідне місце займають кредити юридичним особам - 3 028 млн.грн.
4. Залучені кошти клієнтів банку складають 4 969 млн.грн. (за цим показником банк посідає 5-те місце у банківській системі України).
5. Кошти фізичних осіб, розміщених в АКБ "Укрсоцбанк" становлять 2 340 млн.грн. (за цим показником банк посідає 5-те місце у банківській системі України); з них строкові депозити складають 2 000 млн.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: звіт про виробничу практику:ІФОФАКБ “Укрсоцбанк»

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок