Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Друкована реклама

Друкована реклама

Назва:
Друкована реклама
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,31 KB
Завантажень:
402
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
КОНТРОЛЬНА РОБОТА
з документно-інформаційного забезпечення управління
Тема: “Друкована реклама”


План
 
1. Цілі реклами.
Всім відома фраза “реклама рушійна сила торгівлі” насправді доволі повно розкриває основну маркетингову функцію реклами: передачу інформації про товар, знайомство з ним потенційних покупців, переконання його в необхідності придбання товару. Так від звичайного інформаційного повідомлення реклама відрізняється зацікавленістю в кінцевому результаті.
Під рекламою розуміється розповсюджуєма в будь-якій формі, за допомогою будь-яких засобів, інформація про фізичну або юридичну особу, товари, ідеї та починання для неозначеного кола осіб. При чому вона повинна формувати чи підтримувати інтерес до цих фізичних або юридичних осіб, товарів, ідей, починань і сприяти реалізації товарів, ідей, починань.
Майже всі західні спеціалісти відмічають, що реклама, як найважливіша складова частина маркетингової діяльності є своєрідним інформаційним виходом на потенційних споживачів, клієнтів і ділових партнерів.
Перед рекламою, як вже казалось раніше, можуть бути поставлені багато конкретних задач в області комунікації та збуту, в залежності від того, для чого вона призначена: інформувати, сповіщати чи нагадувати.(6, стр. 10)
Інформативна реклама.
Розповідь ринку про новинку чи нові можливості застосування вже відомого товару. Окрім цього інформація про зміну ціни, про нові послуги, розсіювання сумнівів споживачів, формування образу фірми.
Цей вид реклами, в основному переважає при виведенні товару на ринок, коли потрібно скласти його образ. Наприклад виробники знежиреного масла спочатку інформують споживачів про його користь для здоров’я, смакових якостях і численних засобах використання продукту.
Сповіщуюча реклама.
Змінює сприймання споживачем якостей товару, побуджує його купити товар не вагаючись, надавати перевагу даному товару в порівнянні з конкурентами.
Сповіщуюча реклама набирає особливого значення на етапі росту, коли стоїть завдання формування вибіркового попиту. Вона намагається затвердити переваги однієї марки за рахунок конкретного порівняння її з іншими марками даного товарного класу.
Нагадуюча реклама.
Нагадує споживачам про те, що товар може бути їм корисний в найближчому майбутньому, інформує про те, де його можна придбати, тримає товари в пам’яті в періоди між сезонами. Поряд стоїть і зміцнююча реклама, яка намагається впевнити покупця в правильності зробленого вибору.(6, стр. 12)
2. Інформаційна функція друкованої реклами.
Друкована реклама являється засобом для забезпечення комунікацій компанії. За допомогою друкованих матеріалів можна проінформувати покупців, клієнтів, партнерів, наприклад про надходження нової колекції, про знижки, привітати зі святами, запросити на виставку, ознайомити з існуючим асортиментом, нагадати про своє підприємство, сповістити про відкриття нового магазину і т.п.
Також хочемо відмітити, що реклама повинна бути пов’язана з існуючими законами, бути чесною, достовірною, відвертою. Реклама повинна створюватись з почуттям соціальної відповідальності і не суперечити з високими моральними принципами, яких необхідно притримуватися при конкуренції між підприємствами. Реклама повинна проходити так, щоб не підірвати довіру, яку відчуває до неї спільнота.(5, стр. 22)
3. Носії друкованої реклами.
Існують наступні види рекламно-інформаційних матеріалів:
· Інформаційний лист
· Рекламна листівка
· Буклет, проспект, каталог
· Плакат, календар
· Лист-запрошення
· Лист-поздоровлення, поштова картка
· Візитка
· Різноманітні сувеніри, повітряні кульки з нанесеними на них логотипами фірм
· Календарі, тощо.
Розглянемо детальніше, що являє собою кожний окремо взятий рекламно-інформаційний матеріал.
Інформаційний лист – це лист, що коротко інформує про організацію, напрямки її діяльності. Такий лист має довгостроковий характер і не має конкретного адресата. Це може бути перелік пропонуємих до продажу товарів, послуг, інформація про зниження цін, про відкриття нових філіалів і т.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: Друкована реклама

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок